Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

no bo krooty musza je związać w CC a FW je wycinają ;-) I TC gdzieś tam też powinien biegać i flamerem je częstowac ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:59, Iroks1 napisał:

no mi to 10 sztuk tego dziadostwa rozwaliło 8 asm, 6 sm z flejmami,fc :P



ale 10 sztuk banshee czy krootów?? btw. to niemożliwe ;-p na raz?? czy po kolei?? no chyba po kolei ;-p no jak on cały czas uzupełniaj skład to sie nie dziwię ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczególnie nie lubie tych banshe dyzia. One naprawdę mogą dużo rozwalić.
Chris sorry że mnie nie było, ale sam wiesz ze przez Polske przetoczyło się "tornado" i mi prąd odcieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 12:24, Iroks1 napisał:

dyzio w prównaniu z RGB miły kotek :P


Zgadzam się bez gadania. :D

A co do Banshee - stają się naprawdę skuteczne dopiero po upie na T2. W T1 są prawie bezużyteczne... niezbyt wytrzymałe, drogie i mało skuteczne przeciwko cięzszej piechocie. A przeciwko dowódcom są po prostu BEZNADZIEJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 15:49, Dyzio Diablo napisał:

A co do Banshee - stają się naprawdę skuteczne dopiero po upie na T2. W T1 są prawie bezużyteczne...
niezbyt wytrzymałe, drogie i mało skuteczne przeciwko cięzszej piechocie. A przeciwko dowódcom
są po prostu BEZNADZIEJNE.


z banshee po upie jest tak jak z zerkami - sa szybkie i morderczo skuteczne przeciwko kazdej piechocie w CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:24, Teokrata napisał:

z banshee po upie jest tak jak z zerkami - sa szybkie i morderczo skuteczne przeciwko kazdej
piechocie w CC


Gdyby tylko piechocie :/. On mi nawet LPki i Sondy rozwalały w 10-15 sekund :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:00, Everial napisał:

> z banshee po upie jest tak jak z zerkami - sa szybkie i morderczo skuteczne przeciwko
> kazdej piechocie

Dnia 12.05.2007 o 20:00, Everial napisał:

Gdyby tylko piechocie :/. On mi nawet LPki i Sondy rozwalały w 10-15 sekund :/


no zobacz a mozna je miec szybciej niz zerki, kosztuja tyle samo a jest ich 10 w oddziale + egzarcha - IMBA ! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:21, Teokrata napisał:

no zobacz a mozna je miec szybciej niz zerki, kosztuja tyle samo a jest ich 10 w oddziale +
egzarcha - IMBA ! ;)))


Nie zgodzę się z tobą drogi Teo. Banshee mają morale a zerki nie... i na dodatek są mniej wytrzymałe! (a to, że po upie niszczą wszystko na swojej drodze to inna sprawa. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 20:26, Dyzio Diablo napisał:

Nie zgodzę się z tobą drogi Teo. Banshee mają morale a zerki nie... i na dodatek są mniej wytrzymałe!
(a to, że po upie niszczą wszystko na swojej drodze to inna sprawa. :P)


banshee po wszystkich upach maja tez ponad 600hp i ten sam pancerz co zerki do tego lepszy troche lepszy dmg skutecznosc na pojazdy i budnyki, wieksza szybkosc i ilosc w oddziale a ta sama cena... banshee maja 800 morale i potrafia lamac wrogich jednostek a kosztuja tyle samo co zerki - wiec jakby nie bylo - sa lepsze drogi Dyzio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Ciebie Teokrata 2 rady: Nie syp w kółko statystykami i nie mów nam jaki to Chaos jest słaby... (my to wiemy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety kolego widac nie grasz w DoW''a po sieci albo nie zabardzo Ci to idze. Tak sie skałda ze jak umiesz grac gwardią to jestes prawdziwy ból w dupie przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:35, Grond napisał:

Chaos NIE jest słaby. Każdy kto mówi że jest = nub.


No to samo chciałem powiedzieć,choć wolałem nie używać słowa n00b xD Troche obraźliwe jest:D;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować