Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2007 o 19:27, Teokrata napisał:

Wszyscy narzekajacy na slabosc space marines niech sie zastanowia dlaczego w swiatowym top
10 polowa to gracze SM i nie ma tam zadnego ChSM - wiec moze po prostu trzeba jeszcze pocwiczyc
zamiast narzekac, co ?

swiatowe top 10 - http://www.dawnofwargame.com/DC_StatsPage/homepage.php.htm

wow, ale zaszczyt:) wczoraj gralem z 2 najlepszym graczem na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 10.05.2007 o 19:35, MarneusPL napisał:

wow, ale zaszczyt:) wczoraj gralem z 2 najlepszym graczem na swiecie:)


wygrales ? gral SMami ? bo swiatowe top 10 to glownie SMi oraz Eldarzy czasem IG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:21, Joannita napisał:

Ja po graniu trochę z Pitejem 2vs2 zrozumiałęm ze niewszystko jest imba, FO nie taki straszny
jak go maluja, ale coraz bardziej mnie detekty u SM denerwują.

Kto chce grać ze mnaw lidze którą podał Mroku ????


ja z chęcią mogę zagrać

możesz się wpisać tu

http://for4.war40k.civland.com/viewtopic.php?t=205

ten temat jest zrobiony z myślą o singlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem SM, mój sojusznik nie wiadomo czym, wrogowie Ork i Chaos. W pierwszej minucie sojusznika wywaliło. Zaatakowali mnie, odparłem atak i ruszyłem wojskiem do ofensywy. Ork gdy miał mało budynków i zniszczone baraki, sztandary, sterte spluf itp. to se poszedł w PiSdu, potem na Kejosa i po dziadzie. Na jakim serwerze można zamieścić repa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem sobie dark crusade i normalnie gwardia imperialna u mnie ownuje :P. Wykosiła nekronów, tau, eldarów, a pokonać ich będzie bardzo trudne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:39, Teokrata napisał:



> wow, ale zaszczyt:) wczoraj gralem z 2 najlepszym graczem na swiecie:)

wygrales ? gral SMami ? bo swiatowe top 10 to glownie SMi oraz Eldarzy czasem IG...

tak, gral sm. ale na szczescie wygralem, bo bylo to 2vs2(na ryzyku biffiego):) facet zadziwiajaco szybko techowal i tak wykorzystywal wojska, ze rozwalal nawet znacznie liczniejszych przeciwnikow(a gralismy przeciwko orkom i ig). niestety repa nie mam, z przyzwyczajenia przeklikalem statystyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:05, donaan napisał:

Niedawno zakupiłem sobie dark crusade i normalnie gwardia imperialna u mnie ownuje :P. Wykosiła
nekronów, tau, eldarów, a pokonać ich będzie bardzo trudne ;/


A co grałeś kampanie albo potyczkę ?? Zapraszam na grę sieciową !! Tam rasa ma najmniejsze znaczenie a skill decyduje kto wygra. Czasami szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczescie klikanie skill i myslenie jak najszybciej wytechować :P

kto ma podstawke dowa?
ja rzuciłem hasło ever gramy podstawke i tak se wczoraj gralismy, dzisiaj dołączył mroku, jacyś chętni znajdą się na potyczki na podstawde DOW''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeech pięęęękny wieczór dziś był:D Po wczorajszej klęsce (same porażki) dziś miła odmiana i same winy:) Z czego z kilku z nich jestem bardzo zadowolony. Szczególnie jedna gra była śliczna jak udało się nam z Pitejem ładnie wybronić z masu piechoty w jaki poszli od razu nasi "esemowi" oponenci... Po takich wieczorach kocham tę grę miłością bezkrytyczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pograł w podstawkę. :) Ostatnio wróciłem do grania w DC i ten cholerny "tech no skill" mnie dobija coraz bardziej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak gram to tak patrze że wszyscy techują czy to n00b czy pr0. Nikt nie zrobi nawet rusha albo harrasa. Na szczęście jakoś mi szybciej techowanie idzie i jeszcze kontroluje mapę. Co już fast techom nie wychodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:46, Kerigun napisał:

Ostatnio jak gram to tak patrze że wszyscy techują czy to n00b czy pr0. Nikt nie zrobi nawet
rusha albo harrasa. Na szczęście jakoś mi szybciej techowanie idzie i jeszcze kontroluje mapę.
Co już fast techom nie wychodzi. :D


uwielbiam kiedy wrog techuje kiedy ja go rashuje moimi ChSM z HB - death to the enemies !!! ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:03, Teokrata napisał:

uwielbiam kiedy wrog techuje kiedy ja go rashuje moimi ChSM z HB - death to the enemies !!!
];->>>


Też tak miałem tylko że wtedy ja byłem techującym. Szybko T2 się skasowało i zrobiło oddział SMów. Uratowałem się. A czasami tak miałem że wpadam do bazy a tam 2 jednostki capujące i czekają na t2/t3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2007 o 23:06, Kerigun napisał:

Też tak miałem tylko że wtedy ja byłem techującym. Szybko T2 się skasowało i zrobiło oddział
SMów. Uratowałem się.


jesli to byl Chaos Lord z 3 oddzialami (4 marines + 1 champion) chaos marines z HB & granatami to nie miales zadnych szans sie obronic a twoje baraki wytrzymaly jakies 30 sekund ostrzalu - tak to wyglada... ChSM tactica rulez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:36, Jaracz napisał:

Ja bym chętnie pograł w podstawkę. :) Ostatnio wróciłem do grania w DC i ten cholerny "tech
no skill" mnie dobija coraz bardziej. :/

jaraczu drogi zaczynasz mówić jak ja :)
chętnie zapraszamy tak od 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem sobie w kampanie podstawki, tam jest wszystko holernie drogie. Na necie bym sobie nie pradził.

Chris, Piotrekgościu (Pitej) Dzisiaj około 20 pojawie się na necie to może pogramy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:20, Teokrata napisał:

jesli to byl Chaos Lord z 3 oddzialami (4 marines + 1 champion) chaos marines z HB & granatami
to nie miales zadnych szans sie obronic a twoje baraki wytrzymaly jakies 30 sekund ostrzalu
- tak to wyglada... ChSM tactica rulez !!!


To były 2 pełne składy ChSM ale bez niczego i jeden Lord. Graliśmy na wyłomie i miałem 4 LP już zupowane. No i przybiegł sojusznik na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować