Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 08:56, Kerigun napisał:

To były 2 pełne składy ChSM ale bez niczego i jeden Lord. Graliśmy na wyłomie i miałem 4 LP
już zupowane. No i przybiegł sojusznik na pomoc.


nie no jak byli bez ulepszonych HB to sie nie dziwie ze dales rade... inaczej twoje LPki eksplodowaly nie raniac ani jednego marines''a bo HB ma o 10 wieszy zasieg, zas wszystko co by wyszlo z barakowa nie ustalo by dluzej niz kilka sekund... chyba nic nie zadaje wiecej dmg w T1 niz HB chaosu po Upie - ale ten koles pewnie o tym nie wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 08:13, Joannita napisał:

Chris, Piotrekgościu (Pitej) Dzisiaj około 20 pojawie się na necie to może pogramy ????

Około 20... Oki... Może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.05.2007 o 10:46, Teokrata napisał:

chyba nic nie zadaje wiecej dmg w T1 niz
HB chaosu po Upie - ale ten koles pewnie o tym nie wiedzial...


tzn najwiekszy dmg w T1 maja FO w CC, chodzilo mi o dmg w ostrzale ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 08:13, Joannita napisał:

Ja wczoraj grałem sobie w kampanie podstawki, tam jest wszystko holernie drogie. Na necie bym
sobie nie pradził.


he he rozpiesczone dzieci dark crusadera, techy im za drogie phew tam to właśnie skill sie bardziej liczy a nie szybkie techowanie

balansatorzy wrócmy do starych czasów techów, skończy sie gonitwa a zacznie się walka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2007 o 15:11, Iroks1 napisał:

he he rozpiesczone dzieci dark crusadera, techy im za drogie phew tam to właśnie skill sie
bardziej liczy a nie szybkie techowanie

Człowieku ja jak gram na necie to zawsze jest tak, że mi kejos do bazy wpada zerkami, a mi sie dopiero t2 kończy robić albo jestem w połowie stawiania kultu maszym. Ja bardzo wolno techuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:25, Joannita napisał:


> he he rozpiesczone dzieci dark crusadera, techy im za drogie phew tam to właśnie skill
sie
> bardziej liczy a nie szybkie techowanie
Człowieku ja jak gram na necie to zawsze jest tak, że mi kejos do bazy wpada zerkami, a mi
sie dopiero t2 kończy robić albo jestem w połowie stawiania kultu maszym. Ja bardzo wolno techuje.

no własnie a w dow to masz wszystko wolniej a jednostki sa tak samo, nadłużej walka toczy sie przez t1-t2 potem to błyskawicznie reszte upów sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:36, Iroks1 napisał:

no własnie a w dow to masz wszystko wolniej a jednostki sa tak samo, nadłużej walka toczy sie
przez t1-t2 potem to błyskawicznie reszte upów sie robi


Np. U SMów i CSMów TRZEBA zrobić zbrojownie, żeby wejść w t2, nie tak jak w DC, że postawi Raxy i Gen i wbija w t2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gah... dzisiaj grałem na auto, po odpartym harrasie raptorów, lecę do jego bazy... A tam krąg ofiarny, a ja nawet nie zacząłem robić t2. :P Taka już jest specyfika chaosu... Oczywiście wygrałem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nienawidzę combo GK + kapeć :( jeśli są jeszcze tacty z rakietnicami to grając IG nie mam czym tego ugryźć :(
taka jest specyfika SMowego t2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:53, koperon napisał:

ja nienawidzę combo GK + kapeć :( jeśli są jeszcze tacty z rakietnicami to grając IG nie mam
czym tego ugryźć :(
taka jest specyfika SMowego t2

A ja zrobiąc FW gdy wpadam na mase GMów z granatnikami nie mam szans, taka jest specyfika Mass GL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:53, koperon napisał:

ja nienawidzę combo GK + kapeć :( jeśli są jeszcze tacty z rakietnicami to grając IG nie mam
czym tego ugryźć :(
taka jest specyfika SMowego t2


Grałem z kolesiem (Polakiem) Co ma ponad 650 gierz i około 60% jego 90% wygląda tak:
serwitor => koszary => 2 razy skauci => gen => T2 => GK => Kapelan => i reszta tak jakoś. Ostatnio powiedziałm mu ze to może sie dla niego źle skończyć i nauczył się nowych taktyk. koleś co ma 650 gier :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:00, Jaracz napisał:

Gah... dzisiaj grałem na auto, po odpartym harrasie raptorów, lecę do jego bazy... A tam krąg
ofiarny, a ja nawet nie zacząłem robić t2. :P Taka już jest specyfika chaosu... Oczywiście
wygrałem. :p


hmmm ja tak samo mam ChSM - wpadam a tu krag juz jest a ja nie zaczalem t2 robic ale za to mam marines z granatami i HB oraz Championow z plazmami i power swordami - zerki sa bez szans - zerktech to zlo ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:07, Kerigun napisał:

Grałem z kolesiem (Polakiem) Co ma ponad 650 gierz i około 60% jego 90% wygląda tak:
serwitor => koszary => 2 razy skauci => gen => T2 => GK => Kapelan =>
i reszta tak jakoś. Ostatnio powiedziałm mu ze to może sie dla niego źle skończyć i nauczył
się nowych taktyk. koleś co ma 650 gier :\


Kerigun zrób sobie upa na gramatykę pls;p A tak swoją drogą to faktycznie niepokonany imbiarz co wchodzi w t2 na samych scoutach;p Te 60% to same comp-stompy na niskim?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Errata - t2 na scoutach owszem, ale nie na dwóch, bo to się nadaje albo tylko na harras albo tylko na zajmowanie punktów... i w jednym i w drugim przypadku jest wtedy zonk.... chyba... no może nie z kompem na niskim;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>A tak swoją drogą to faktycznie niepokonany imbiarz
>co wchodzi w t2 na samych scoutach;p Te 60% to same comp-stompy na niskim?;p

marines bez zbrojowni to martwi marines chyba ze wrog siedzi grzecznie w bazie i rowniez te-chuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:0 z rgb niestety wqrzyłem sie jak nagle wybiegły mi banshee i zmiotły mnie mimo ze wróg miałtylko hq ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem po dupie i doszedłem do wniosku, że banshee po upie Zew Wojny są IMBA. Bo 2 grupki ch wybiją 3 FW na upie :/ nawet jeśli obok jest ulepszony LPek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować