Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

detekty ciężko u SM ?
ciężko to jest u IG :/
znani ze swej wytrzymałości psykerzy i genialny skill HQ wymagający centrum taktycznego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:58, koperon napisał:

detekty ciężko u SM ?
ciężko to jest u IG :/
znani ze swej wytrzymałości psykerzy i genialny skill HQ wymagający centrum taktycznego :/

Eee? Czy mi się wydaje, czy uważasz, że Psyker jest gorszą jednostkę od Czachy?? ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 17:02, ChrisBgnr napisał:

Eee? Czy mi się wydaje, czy uważasz, że Psyker jest gorszą jednostkę od Czachy?? ROTFL


Gorszym detektorem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lololololololol dajcie mi chociaż psykera a będę wniebowzięty

chyba już rozwiązałem zagatkę balansu chaosu, doszedłem do tego grając na podstawce
otóż tam chaos ma bardzo wiele upów do psm ma 3-4 do csm jest 5, do tej listy dorzucić 2-3 upy do zerków +szybkość, +siła +bez morale, lub coś w tym stylu, ale porównując to co było a mamy teraz i jeżeli to tka dalej będzie iść to ig wkońcu nie da się kompletnie grać sm będą dostawali po tyłku ile wlezie nec b.ędzie niezniszczalne tau będzie miało zasięg na pół mapy a chaos bedzie miał błyskawicznie robiące sie jednostki czołgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2-3 upy? Przecież NIE SĄ IMBA, tacy FO z palcem w d... (nieważne, że nie posiadają jej :P) ich rozwalą, a sam kiedyś mówiłeś, że wszystko jest w nich (o rozdzierki chodzi)ok (to, że są w t1, siła, brak morale, aura strachu). Rozdzierki byłyby OK w swojej poprzedniej formie - ewentualnie zostawić im brak morale. Tau teraz jest znacznie słabsze. Chaos ma kiepski wybór pojazdów (3, z czego jeden transporter ) i nie są one zbyt dobre, taki Drednot rozwali Plugawiciela gdy będzie chciał. Jedyne, co jest imba w Chaosie, to Predy za 4 capa - lepiej byłoby za 5. Najlepsi są Necroni - NW mające po upach 1000 życia jeden, FO, Władcy Niszczycieli mogący przejmować wrogie pojazdy i oczywiście Kula wskrzeszenia - Necroni mają doskonałą armię, którą sobie przywrócą z 25% życia. Zmieniłbym to na 10-15% i byłoby lepiej, choć najlepiej byłoby bez niej. Berzerkerzy są gorsi od ChSM (po upach zdecydowanie), do tego Marini mają Championa i niewidzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:27, koperon napisał:

no właśnie to czemu gracze na detektory u SM narzeka podając jedynie czache jako argument ?


Bo kronikarz jest drogi w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:27, koperon napisał:

no właśnie to czemu gracze na detektory u SM narzeka podając jedynie czache jako argument ?


bo kronikarz jest drogi, wymaga swietego artefaktu, jest wolniejszy niz serwoczaszka i za silny zeby ganiac nim po planszy za niewidzialnymi jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:34, MarneusPL napisał:

> no właśnie to czemu gracze na detektory u SM narzeka podając jedynie czache jako argument
?
>
>
bo kronikarz jest drogi, wymaga swietego artefaktu, jest wolniejszy niz serwoczaszka i za silny
zeby ganiac nim po planszy za niewidzialnymi jednostkami.



woah!
widzicie!
do luksusu przyzwyczajeni xD
a IG nie ma wyboru
musi psykerów robić i uganiać się po mapie
też jest wolniejszy do najtańszych nie należy i wymaga upa (oczywiście nie piszę o tym szicie w CS )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo większość nie umie grać i uważa że ich rasa jest za słaba ,pomyślcie ,grajcie ,odkrywajcie i nie grajcie schematami do cholery ! A może wtedy znajdziecie ciekawe nowe alternatywne taktyki ja np. właśnie opracowuje fajną taktykę for TAU. jak na razie mam jeszcze kilka rzeczy do wypracowania ale myślę że powinna być ciekawa :P
Inną sprawą jest to że nawet gdyby była tylko jedna rasa do wyboru w multi to pewnie i tak byście wszyscy narzekali na IMBA <żart> Owszem zgodzę się Necroni są o wiele silniejsi , Gwardia jest za słaba , Orkowie też mają pewne mankamenty. Ale reszta ras jest wyjątkowo dobrze jak na razie zbalansowanych więc prosze mi tu nie narzekać albo utwierdzicie mnie w przekonaniu zawartym w żarcie powyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi bardziej o nastawienie (nie wszystkich!) rozpieszczonych graczy SM którzy nie mogą zrozumieć że nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:56, Ziomuś SmS napisał:

Bo im się d*** do wygody przyzwyczaiły :P niech zaczną grać Gwardią :P


Zrobimy Ci na złość i nie zaczniemy!! ^^
A tak szczerze to jestem chyba jedyną, która nie narzeka tak jak cała reszta, tylko stara się przełknąć te niedociągnięcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:03, dizzy1942 napisał:

A tak szczerze to jestem chyba jedyną, która nie narzeka tak jak cała reszta, tylko stara się
przełknąć te niedociągnięcia. ;)


Ja też nie narzekam:) Bo zdaję sobię sprawę, że jak dostaję w dupę to przez własny brak skilla a nie balans/imbe/chat monitora... Oczywiście cwaniactwo w postaci mega szybkich techów, czy spamu fo jest irytujące ale sami jesteśmy sobie winny jak pozwalamy wrogowi na coś takiego... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po graniu trochę z Pitejem 2vs2 zrozumiałęm ze niewszystko jest imba, FO nie taki straszny jak go maluja, ale coraz bardziej mnie detekty u SM denerwują.

Kto chce grać ze mnaw lidze którą podał Mroku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować