Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

W końcu przyszła paczka z Winter Assault i powiem wam, że jestem zaskoczony, bo gra znajduję się na 1 DVD zamiast na 2 CD, do tego w pudełku znalazłem kilka plansz z opisem jednostek i budynków każdej z ras. Zabrakło natomiast karty do rejestracji elektronicznej - trudno jakoś przeboleje stratę tych kilku WP.

Od dziś możecie zacząć się wyżywać na biednym Mroku grającym Gwardią :P
For the Emperor itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:50, Mroku21 napisał:

W końcu przyszła paczka z Winter Assault i powiem wam, że jestem zaskoczony, bo gra znajduję
się na 1 DVD zamiast na 2 CD, do tego w pudełku znalazłem kilka plansz z opisem jednostek i
budynków każdej z ras. Zabrakło natomiast karty do rejestracji elektronicznej - trudno jakoś
przeboleje stratę tych kilku WP.

Od dziś możecie zacząć się wyżywać na biednym Mroku grającym Gwardią :P
For the Emperor itd.

znowu nie zaakceptowało odpowiedzi

Ja mam wersje 2cd WA więc jak chcesz możemy się zamienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:46, Iroks1 napisał:

znowu nie zaakceptowało odpowiedzi

Zaakceptowalo, ale jest ona napisana takim samym kolorem co reszta odpowiedzi, wiec jej niemalze nie widac.

BTW... Zakupilem juz DoW: Anthology. Kosztowalo mnie to 18£, ale przynajmniej mam oryginalna wersje jezykowa :) Wydanie ma lacznie 6 plyt, 5 CD+1DVD. Z tego co wiem, to w skladzie nie rozni sie niczym od polskich wydan. 3 instrukcje (w dwoch jezykach), spis jednostek IG do WA (co ciekawe pominiety Leman Russ...). Czyli jak wracam do Polski, to zaczynam gre :) Ze Sturnnem jestem juz umowiony na partyjke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę- czy ktoś mógłby podać mi stronę na której są jakieś poradniki, jak robić mody i jakie są potrzebne do tego programy? Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:36, Xantor666 napisał:

Mam wielką prośbę- czy ktoś mógłby podać mi stronę na której są jakieś poradniki, jak robić
mody i jakie są potrzebne do tego programy? Z góry dziekuję.

Google :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:21, Mroku21 napisał:

Zapraszamy na Obscurus :)

Z zaproszenia na pewno skorzystam, o ile ojciec spelni swoja obietnice i zmieni dostawce neta ;] Bo jak tego nie zrobi, to mi zostaje singiel :/ Uwielbiam gry wykorzystujace GameSpya do laczenia sie on-line...

Bynajmniej i tak najpierw chce sie ze Sturnnem sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uda ci się... no chyba, że jesteś po studiach programistycznych to wtedy sorry... ale i tak wątpię... bo tworzenie modów nie polega na zabawie w rzucanie nowych jednostek... to polega na programowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo modów. Mam właśnie moda o Inkwizycji. Byłem pełen niesmaku po tyranidach. Strasznie niedokończone. Inq mod jest dopracowany w 100%. Wszystko jest nie brak niczego. Rasa grywalna, gram nim z qmplem po necie i jest fajnie. Jedno jest przesadzone. Można deep strike Land Ridera. :D Ogólnie polecam gorąco. Mod godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boshe ale masakra.... Graliśmy teraz prawie 1.5h z Everem na trzech kolesi (naszego "ludzia" wywaliło/wyszedł na początku samym) i tyle właśnie zajęło im czasu pokonanie nas dwóch;p... Ojojoj co tam się działo;] Ale tak mnie jedna rzecz zastanawia - przejąłem sobie dwa dredziki (grałem Necem) i jeden świecił a drugi nie... Dlaczego?? Diodki mu się zepsuły czy jak?;] Może powinienem złożyć na niego reklamacje?

20070711223206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świeci chyab ten nowoprzejęty tylko także chyab normalnie, jak nie to kolejne błędy graficzne spowodowane troche zbyt mocnym ustawieniem grafy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:33, ChrisBgnr napisał:

Boshe ale masakra.... Graliśmy teraz prawie 1.5h z Everem na trzech kolesi (naszego "ludzia"
wywaliło/wyszedł na początku samym) i tyle właśnie zajęło im czasu pokonanie nas dwóch;p...
Ojojoj co tam się działo;] Ale tak mnie jedna rzecz zastanawia - przejąłem sobie dwa dredziki
(grałem Necem) i jeden świecił a drugi nie... Dlaczego?? Diodki mu się zepsuły czy jak?;] Może
powinienem złożyć na niego reklamacje?


Wiesz, w czasie gry też nie świecił u mnie, ale jak oglądałem repa, to świeciły oba, dziwne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wlaczam DC i wpisuje cd key z wh 40k dow po akceptacji wyskakuje mi ze niepoprawnie zostal zainstalowany wh podstawka. Mam wszystko zainstalowane w jednym folderu aczkolwiek dc tworzy jeszcze jeden w nim osobny. Jak powinienlem to zainstalowac zeby normalnie zaakceptowac cd key do DoW i grac wszystkimi rasami na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam od dawna mam dowa lecz czekala mnie mala przerwa i mam problem poniewaz instaluje dowa podstawke i w czasie instalacji wyskakuja mi bledy nawet i te krytyczne kiedys sobie z tym poradzilem ale teraz jzu niepamietam jak to jest:) wlansie na moja chate przyjdzie mi dodatek dark crusade wiec chce sobie przygotowac gierke na niego :) posiadam wersje gry ze zlotej kolekcji :) a tak ogolem i tak orkowie sa najlepsi niema co tu duzo mowis no chyba ze dark crusade wszystko zmienil poniewaz jak czytalem pare postow wczesniej koledzy sie bronili az poltorej godizny przed 2 ziomkami naomiast ja bronilem sie praktycznie sam przed 2 marinami na dropach w terkach i mialem zioma noba co od czasu przyslal mi minimaxa albo predka pieklo na ziemi bylo ale wygralem:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znaczy zle sie wyrazilem instaluje dow potem chce go spaczowac i przy instalacji patchy pokazuja sioe bledy ze plik uszkodzony . raz mi zaktualizowal do patch 1.20 ale przy instalacji 1.30 wystapil niby blad krytyczny i tzreba reinstalnac gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:03, Everial napisał:

> Boshe ale masakra.... Graliśmy teraz prawie 1.5h z Everem na trzech kolesi (naszego "ludzia"

> wywaliło/wyszedł na początku samym) i tyle właśnie zajęło im czasu pokonanie nas dwóch;p...

> Ojojoj co tam się działo;] Ale tak mnie jedna rzecz zastanawia - przejąłem sobie dwa dredziki

> (grałem Necem) i jeden świecił a drugi nie... Dlaczego?? Diodki mu się zepsuły czy jak?;]
Może
> powinienem złożyć na niego reklamacje?

Wiesz, w czasie gry też nie świecił u mnie, ale jak oglądałem repa, to świeciły oba, dziwne
xD

Też mi się takie coś robi :), czas na patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem jak mam rozumiec czas na path ?? na plytce gre sie patchuje do 1.40 gdy wlaczam instalacje 1.1 wybieram jezyk i zaczyna aktualizacje jak mniemam oprzy koncu wyslkakuje mi ze plik z aktualizacja jest uszkodzony i sciagnac go tylko ze nawet plik scagniety ze strony gdzie zdobylem link do forum:) taksamo oznajmia mi ze jest uszkodzony i neiiwme co zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować