Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 20:34, Mroku21 napisał:

Raric made IG -.-

Ej! :P To, ze niektorzy nazywaja IG "prawie rasa", to jeszcze az tak zle chyba nie oznacza, co? ;)

Dnia 13.07.2007 o 20:34, Mroku21 napisał:

Jak Ci nimi idzie? Bo ja sobie na razie nie daje rady.

U znajomego jak grywalem w DoWa, to IG nie przedstawialo wiekszego wyzwania do opanowania na singlu. W necie z tego co wiem, to jest trudniej. Jednak 2 vs 2 na najwyzszym poziomie z CPU sie wygrywalo. Tylko ze on to czesto popelnia bledy koszmarne...

Coz, ze sprawdzeniem sily IG poczekam az wroce do Polski. Bo wlasnie nimi planuje grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:37, PolishWerewolf napisał:

W necie z tego co wiem, to jest trudniej. Jednak 2 vs 2 na najwyzszym poziomie z CPU
sie wygrywalo. Tylko ze on to czesto popelnia bledy koszmarne...

Proszę Ja ciebie :P

Dnia 13.07.2007 o 20:37, PolishWerewolf napisał:

Coz, ze sprawdzeniem sily IG poczekam az wroce do Polski. Bo wlasnie nimi planuje grac :)

To od razu weź coś na uspokojenie, bo twoje otoczenie może ucierpieć (latające monitory, potłuczone szyby itd.).
Rasa jest super, ale żeby tym wygrywać to trzeba mieć skilla, że cho cho :P

Przez granie IG zaczynam rozumieć Cerbera i to marudzenie, ba sam zaczynam momentami gadać jak on. Boję się o swoją psychikę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:42, Mroku21 napisał:

Proszę Ja ciebie :P

A pros pros :)

Dnia 13.07.2007 o 20:42, Mroku21 napisał:

To od razu weź coś na uspokojenie, bo twoje otoczenie może ucierpieć (latające monitory, potłuczone szyby itd.).

Skad wiedziales? :D Ze Sturnnem gadalem o tym samym dokladnie 2h temu... ;)

Dnia 13.07.2007 o 20:42, Mroku21 napisał:

Rasa jest super, ale żeby tym wygrywać to trzeba mieć skilla, że cho cho :P

Rasa jak rasa. Kazda (chyba...) da rade wygrac. Czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:44, PolishWerewolf napisał:

Rasa jak rasa. Kazda (chyba...) da rade wygrac. Czasami :P


To zależy, w DC są zależności rasowe, które zmieniają się wraz ze wzrostem "autopunktów".
Zresztą zobaczysz sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:52, Mroku21 napisał:

To zależy, w DC są zależności rasowe, które zmieniają się wraz ze wzrostem "autopunktów".

Tak, to wiem akuratnie. Im wiecej pkt na auto, tym jednoznacznie sie stwierdza, ze ma sie mniejsze szanse na wygranie z danym osobnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:34, Mroku21 napisał:

> Reric make bug :)

Raric made IG -.-
Jak Ci nimi idzie? Bo ja sobie na razie nie daje rady.

Ostatnio mało gram... Zrobiłem 1100 na auto na początek - ale się zdenerwowałem na SM i GK techa... A ty Sturn pograj trochę zanim coś napiszesz... Grałem trochę marinsem na smurfie - gra sie dużo łatwiej - (1100 w jeden dzień bez żadnego wysiłku :/) ale nie sprawia mi to przyjemności....
Grałem ostatnio SM vs IG - i sprawdziłem te GK... Koleś zagrał dobrze alei tak przegrał - normalnie mi się serce krajało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi? Mowie ze IG jest dla ludzi którzy juz sa obycia z grą. Nie czytasz tego co napisałem czy nie przyjmujesz do wiadomosci? Po za tym, o ile pamietam...To bez problemu Cie rozjechałem kiedy grałes tą swoja gwardią. Wiec nie mow mi,ze powinnienm cos pograc a potem pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:01, General Sturnn napisał:

rozjechałem kiedy grałes tą swoja gwardią. Wiec nie mow mi,ze powinnienm cos pograc a potem
pisac.

Tak nie przeczę - tylko chodzi mi o to że mówisz o graniu IG a z tego co wiem to nie grasz tą rasą - chodziło mi żebyś pograł IG..... Nie ma się o co kłócić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram,ale widze jak sie na necie gra. Dlaczego jest tak mało dobrych IG? Bo trzeba miec pewnie obycie w micro i ogólnego skilla zeby dobrze tym grac. Owszem Sm nie sztuka dobrze grac, bo to rasa dla poczatkujacych. Ale jak chcesz wygrywac Sm''em powyzej 1400+ to musisz dobrze grac. Jak kazda rasa. Ale Gwardią trzeba dobrze grać do samego poczatku. Tylko oto mi chodzi.
Wynikło nieporozmumienie. Też nie chce sie kłucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie dalej mam problem niemoge spaczowac gry probowalem reinstalowalem nawet przez game spy sciagaly mi sie pathe i to samo zawsze pisze ze plik jest uszkodzony i pobrac go ponownie z neta . wkoncu zadzwonilem do gram.pl powiedizlei mi aby sciagnac od nich z serwa patcha i jest to samo ktos moze wie co moze byc przyczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to jeszcze nigdy nie widziałem repka dobrego gracza (Capn, Grav,Bazyl) IG który wygrywa z gk techem ;( (ma ktoś takiego repa??) Marins musi micrować żeby jednostek nie tracić jednostek (które są cholernie drogie :/) a bardziej nie znoszę graczy Chaosem (1300+ phi)
którzy stosują kochany tech no skill...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:22, General Sturnn napisał:

Jak SM techuje na Gk to rób granatniki i wskakuj na t3.

Tak też myślałem o takiej taktyce - tylko że jak się robi grantatniki to się nie ma CSa - a zazwyczaj to jest podstawa... Gah będę musiał potrenować do BO i tech "na pałę" do t3...
Gah tylko że mam zamiar przenosić się z Ubuntu 6.10 na 7.04 (i do tego pogoda zaczyna dopisywać więc gogo jezioro) więc jak zawsze słabo z czasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:18, nemczek napisał:

a bardziej nie znoszę graczy Chaosem (1300+ phi)
którzy stosują kochany tech no skill...


Pamiętaj ze nietechujacy Chaos to martwy Chaos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:28, General Sturnn napisał:

> a bardziej nie znoszę graczy Chaosem (1300+ phi)
> którzy stosują kochany tech no skill...

Pamiętaj ze nietechujacy Chaos to martwy Chaos :p

Lol... Racja - tylko denerwuje - ja tu robię plazmę i HellHoundy a chaos wyskakuję z PSM i oblitami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:28, General Sturnn napisał:

> a bardziej nie znoszę graczy Chaosem (1300+ phi)
> którzy stosują kochany tech no skill...

Pamiętaj ze nietechujacy Chaos to martwy Chaos :p

tu sie nie zgodze chaos jest silny i w t1 i w t2 i w t3 i w t4
nie ma to jak szybki dostęp do blotów, raptory CL co mieli fc, bardzo dobry predzio, plugawiciel zjadający budynki, przerażacze masakrujące pojazdy, no ale żeby grać na csm to trzeba umieć graća że większość woli wytechować do zerków i ich posrostu "nasrać" to już inna bajka :(

Gdzieś to przeczytałem
"Chaosem powinni zabronić grać, jest zbyt prosty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:36, Iroks1 napisał:

Gdzieś to przeczytałem
"Chaosem powinni zabronić grać, jest zbyt prosty"



A gucio. Chaosem trzeba umiec grac. Kupisz zbrojownie, przegrasz wyscig techa i Cie SM zje na sniadanie. Nienabudujesz tez duzo jednostek bo potem eko Ci padnie od uzupełniania. Trzeba umiec balansowac miedzy tymi rozwiazaniami,choc zbrojownie zadko sie stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:43, General Sturnn napisał:

A gucio. Chaosem trzeba umiec grac. Kupisz zbrojownie, przegrasz wyscig techa i Cie SM zje
na sniadanie. Nienabudujesz tez duzo jednostek bo potem eko Ci padnie od uzupełniania. Trzeba
umiec balansowac miedzy tymi rozwiazaniami,choc zbrojownie zadko sie stawia.

tylko że bardzo prosto nim wygrać z kimś lepszym
1300 naprawdę cięzko nie jest zrobić w porónaniu do elda/sm czy jakiejkolwiek rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować