Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Hm, czy też macie w Dawn of War nieprzetłumaczonąz angielskiego ramkę z tekstem podczas wybrania umiejętności "teleport"?

Mam spatchowaną grę do łatki 1.51 (oczywiście mowa o podstawce).

I czy ktoś z Was gra na multiplayerze jeszcze w samą podstawkę? Czy już tylko DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:45, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Hm, czy też macie w Dawn of War nieprzetłumaczonąz angielskiego ramkę z tekstem podczas wybrania
umiejętności "teleport"?

Nie wiem... Pewnie też, chociaż nie sprawdzałem...

Dnia 16.07.2007 o 16:45, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

I czy ktoś z Was gra na multiplayerze jeszcze w samą podstawkę? Czy już tylko DC?

W samą podstawkę ogólnie chyba grają już tylko niedobitki, a z tego co się orientuję to na tym forum króluje DC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heil !

mieszkam juz w Katowicach mam kompa ale net gdzies dopierow w czwartek wieczorem beda u mnie zakladac wiec do tego czasu Dawn of War - dark Crusade czeka sobie grzecznie na instalacje... poczekacie jeszcze troche ? ;-PPP

Iroks gra teraz Chaosem ? no niech szuka tej " złotej" swojej rasy... ];->>>

pozdrowienia z Katowic dla Chrisa, Everiala, Dyzia i Mroka - najlepszych sojusznikow z GRAM.PL hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:31, Iroks1 napisał:

a dla ciebie szczyt wogóle niemożliwy to 1300 na auto :P

Jasne Pr0sie.... Tylko że Dyziek ma te 1300 na auto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i trochę nieobeznany. W Warhammera: Dark Crusade gram dość długo z kumple a granie z jedną i ta samą osobą jest trochę nudne, więc jak by ktoś by był miły i zaprosi na serwer to bym był wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:47, Ka024 napisał:

Witam. Jestem tu nowy i trochę nieobeznany. W Warhammera: Dark Crusade gram dość długo z kumple
a granie z jedną i ta samą osobą jest trochę nudne, więc jak by ktoś by był miły i zaprosi
na serwer to bym był wdzięczny.


Hym, polaków z tego forum można z reguły spotkać na Segmentum Obskurus po godz. 20, ew. możesz szukać gier polskich na Cadianie i Lornie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołkiem!Szukam kogos z kim mógłbym sobie pograć w Dark Crusade z kumplem( Ka024)wienc jak by mógłby porosić o jakieś zaproszeninie na serva to bym był happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:11, Marekvader napisał:

Czołkiem!Szukam kogos z kim mógłbym sobie pograć w Dark Crusade z kumplem( Ka024)wienc jak
by mógłby porosić o jakieś zaproszeninie na serva to bym był happy:D

Zapraszam.... (umawiać się na grę jest lepiej przez gg...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:11, Marekvader napisał:

Czołkiem!Szukam kogos z kim mógłbym sobie pograć w Dark Crusade z kumplem( Ka024)wienc jak
by mógłby porosić o jakieś zaproszeninie na serva to bym był happy:D

W takim razie wszystkich zainteresowanych graniem 4fun zapraszam o godzinie 20:00 na Obscurusa... Coś się szpilnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:43, Marekvader napisał:

JASNY GWINT!!Padło mi DVD a DC prosi mnie o Atoryzacje(Reinstal DC)...Ech, ja i ten mój pech...ech...


Dziwne, DC nie wymaga płyty do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak kazda reinstalacja wymaga wlozenia plyty do napedu, prawda? ;] A to zostalo wyraznie zaznaczone w poscie Marekvadera. DVD moglo pasc przy innych plytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że kiedy uruchamiam gre sieciową, i się loguje wyskakuje mi okienko a w nim,,Nieudana autoryzacja CD". W pomocy technicznej znalazłem że w tym błędzie chodzi o to że instalator błędnie( nie wiem jakim cudem:D)błędnie wykrył mój cd-key i jedynym ozwiązaniem jest re-instal DC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:40, Marekvader napisał:

Chodzi o to że kiedy uruchamiam gre sieciową, i się loguje wyskakuje mi okienko a w nim,,Nieudana
autoryzacja CD". W pomocy technicznej znalazłem że w tym błędzie chodzi o to że instalator
błędnie( nie wiem jakim cudem:D)błędnie wykrył mój cd-key i jedynym ozwiązaniem jest re-instal
DC...

Nie... Jeżeli jest tak jak piszesz i chodzi tylko o serial to możesz to sobie naprawić ręcznie w rejestrze:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\ - masz tam wpisy zarówno z podstawki, dodatku jak i DC - znajdź co trzeba i popraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej sprwadzałem, ale nie znalazłem. Ale rano (muzg lepiej działa:D) na strzała sprubowałem wpicac w nowym ciagu CDKEY i poszło wien już moge się z wami bawić:D
I tak thx wszystkim którzy próbowali pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:40, Marekvader napisał:

Chodzi o to że kiedy uruchamiam gre sieciową, i się loguje wyskakuje mi okienko a w nim,,Nieudana
autoryzacja CD". W pomocy technicznej znalazłem że w tym błędzie chodzi o to że instalator
błędnie( nie wiem jakim cudem:D)błędnie wykrył mój cd-key i jedynym ozwiązaniem jest re-instal
DC...

Hehe... kolega ma taki problem a ja mam inny... mi to samo sie dzieje a mam cdkeya wpisanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować