Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 19:18, MinTTie napisał:

eureko :D


No, co? :P Zawsze lubię "wylewać" na forum własne myśli i sam sobie odpowiadać na pytania :P

A tak BTW to jak jest tu jakiś mało doświadczony to mogę chętnie z nim zagrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:18, Polish napisał:

Mam proste pytanie ludzie... Jak ustawić własny sztandar???? Na necie grałem z kolesiem, który
jako sztandar miał falgę ZSRR, wiecie jak takie coś ustawić???? :)


Wpisz w forumowej wyszukiwarce "badge" i znajdzie Ci kilka stron lektury w tym temacie... Powienien też tam być mój post który kiedyś wysmażyłem krok po kroku na przykładzie photoshopa... A profesjonalne gotówki znajdziesz tu http://wh40k.ei8ht.net/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:30, GerBeer napisał:

A tak BTW to jak jest tu jakiś mało doświadczony to mogę chętnie z nim zagrać :P


Sry za dubla ale nie mogłem się powstrzymać - "mało doświadczona" (eufemizm;p) to jest co najmniej połowa Cadiana;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:30, GerBeer napisał:

> eureko :D

No, co? :P Zawsze lubię "wylewać" na forum własne myśli i sam sobie odpowiadać na pytania :P

A tak BTW to jak jest tu jakiś mało doświadczony to mogę chętnie z nim zagrać :P


no ja mogę z tobą pograć :D przynajmniej poćwiczę tylko kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:18, Polish napisał:

Mam proste pytanie ludzie... Jak ustawić własny sztandar???? Na necie grałem z kolesiem, który
jako sztandar miał falgę ZSRR, wiecie jak takie coś ustawić???? :)


Jak dobrze poszukasz to takowy poradnik (spolszczony) możesz znaleźć na GramSajcie Graszczura.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=231252&n=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:21, Grond napisał:

Lepiej zacznij od gry w sieci, bo komputer nie pokazuje niczego specjalnego. Ma tylko ogromną
przewagę ekonomiczną, co przejawia się ogromnym spamem z jego strony. Zero micro i taktyki.
Spam, spam, spam, spam ... spam, spam i spam.


drogi grondzie - z calym szacunkiem do twej osoby ale chyba nie grales nigdy w Dawn of Skirmish AI Mod jesli piszesz, ze komputer nie micruje !!! owszem micruje i to lepiej niz nie jeden czlowiek !!! robi to z nieublagana cyfrowa precyzja i wcale mu to nie przeszkadza robic cokolwiek innego - sprawdz to sam - np daj mu eldarow ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:30, GerBeer napisał:

> eureko :D

No, co? :P Zawsze lubię "wylewać" na forum własne myśli i sam sobie odpowiadać na pytania :P

A tak BTW to jak jest tu jakiś mało doświadczony to mogę chętnie z nim zagrać :P

Ja też chętny ino zagadaj na gg albo mów kiedy to zagramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z tym zgadzam. Przedtem jak grałem w DC to z łatwością pokonywałem kompa na obłąkanym, a teraz czasem nie daje se rady... ale tez to nie jest to co sie gra z człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to w sumie mam czas od 13.00 do 20.00 ale zazwyczaj jak już gram to w godzinach wieczornych; później niestety nie mogę (ahhh ta praca na nocną zmiane :/ ).
Jakby co to w sieci jestem zalogowany tak samo jak tu na forum: GerBeer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:59, Ka024 napisał:

Ja sie z tym zgadzam. Przedtem jak grałem w DC to z łatwością pokonywałem kompa na obłąkanym,
a teraz czasem nie daje se rady... ale tez to nie jest to co sie gra z człowiekiem...


Komputer Cię nie zbluzga i zawsze ty masz decydujące zdanie (RESET). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 15:12, Grond napisał:

Nie grałem w AI moda. Lepiej jest pograć na auto niż z komputerem.


Grond prosze Cie... sam gram na multi i nie twierdze ze krzem jest lepszy od czlowieka, ale jesli juz ktos chce grac z kompem to niech gra przy uzyciu tego moda bo wlasnie po to on jest !!! przykladowa sytuacja: ja chris i np everial zakladamy gre 3vs3 na cadianie... nikt sie nie dolacza przez 15 min co robimy ? odpalamy moda i gramy 3vs3 w Dawn of Skirmish AI Mod dla zabawy przyjemnosci i treningu ;-) inny przyklad: masz pomysl na nowa taktyke ale nie wiesz czy sie sprawdzi i nie chcesz tracic punktow w rankingu - co robisz ? testujesz ja z kompem !jest w tym jakis sens ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak raczej nie gram przez gamespy ale jak tak to ja jestem jako SoKarlik... mam tam małe dne i słabo to tam jest bo ja raczej gram na zasadzie "podaj ip" z kumplami... ale najwyżej jakoś cię znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 15:12, Grond napisał:

Nie grałem w AI moda. Lepiej jest pograć na auto niż z komputerem.


Źle :P, lepiej pograć z kumplami niż z kompem, ale lepiej z kompem niż być wylagowanym na auto przez jakiegoś nooba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co trzeba zrobić, by podczas grania w DCpro przez sieć nie wyskakiwał błąd synchronizacji? Chciałbym sobie pograć, bo mam dość "czystego" DC...

A poniżej dziwny bug z DCpro, czyli świat widziany przez różowe okulary. ;P Drugi obrazek co prawda nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać przed jego zamieszczeniem. ;D

20070726182650

20070726182708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:27, Dyzio Diablo napisał:

A poniżej dziwny bug z DCpro, czyli świat widziany przez różowe okulary. ;P Drugi obrazek co
prawda nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać przed jego zamieszczeniem. ;D


O LOL, współczuje temu kolesiowi, co monola na różowo pomalował, jakieś skrzywienie psychiczne chyba ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem
Kupiłem gre dawn of war zainstalowałem na komputerze i na laptopie. Chciałem zagrać z bratem przez LAN ale po włączeniu pokazuje mi sie komunikat że znisczyłem przeciwnika, bratu tak samo.
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować