Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 18:04, Arlik napisał:

neta mam dość dobrego 1 mb/s dostawcą internetu jest telewizja kablowa aster city...
może podam jaki mam złom ? Athlon 1800+ 512 ramu i radka 9250 czyli zabytek :P i nie dziwne
że gra prawie nie chodzi... ale tylko na multi

dobry net to mój (8bm) :P
ale powinna ci działać może masz coś co si się w tle włącza i spowalnia cały komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego mojego FC-eka. Skąd ja mam niby ro wszystko wiedzieć, jak z anglika jestem cienki, a w DC gram od Grudnia 2006. A poza tym teraz i tak mam przerwę od DC, więc dajcie mi spokój(szczególnie ty Iroks) JA mogę nie pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra... teraz ja mam przeinstalowanego windowsa i nie mam ochoty przeinstalowywac calego dowa z dodatkami - jak to bylo z ta sztuczka w rejestrze Relic''a by miec wszystkie rasy w Dark Crusade ??? ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:18, nemczek napisał:

> dobra... teraz ja mam przeinstalowanego windowsa i nie mam ochoty przeinstalowywac calego
dowa
> z dodatkami - jak to bylo z ta sztuczka w rejestrze Relic''a by miec wszystkie rasy w
Dark
> Crusade ??? ;-PPP
Służę pomocą:
http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=114748&page=1 :D

TO powinno być już przyklejone ale to obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:40, LeonidasPL300 napisał:

pewien mota sie z ciebie wysmiewa i nie wiezy ze grasz jako jede z lebszych w polsce muwi ze
cie z palce w dupie pokona oto jego gg 7797187 pokaz mu co to znaczy z toba zaczac


to jest jakaś podpucha? i nawet nie wiadomo o kogo ci chodzi. A co do moty... Coś go kojarzę z gry... Lolek jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:40, LeonidasPL300 napisał:

pewien mota sie z ciebie wysmiewa i nie wiezy ze grasz jako jede z lebszych w polsce muwi ze
cie z palce w dupie pokona oto jego gg 7797187 pokaz mu co to znaczy z toba zaczac

Proszę polską wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:44, Grond napisał:

to jest jakaś podpucha? i nawet nie wiadomo o kogo ci chodzi. A co do moty... Coś go kojarzę
z gry... Lolek jakiś...



Grond chodzi o mnie. Dostałem podobną wiadomość na gg. ;p Choć nie mam pojęcia, dlaczego jakiś mota ma ochotę mi dołożyć skoro nawet go nie znam. ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy macie przynajmniej porządne blaszaki i porządnego neta... ale porównaniu do tego co ja mam to można sie załamać:D kukajcie na to... GF FX 5500, 796 SDRam i AMD Duron 800... i niby mam neta 1mb ale przesył mam 54kb\s bo mam Access pointa... i ja jeszcze na tym gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:40, LeonidasPL300 napisał:

pewien mota sie z ciebie wysmiewa i nie wiezy ze grasz jako jede z lebszych w polsce muwi ze
cie z palce w dupie pokona oto jego gg 7797187 pokaz mu co to znaczy z toba zaczac


Jeden z lepszych? Hmmm..... ciekawe. :)

Your memory''s gone and so is your life, Mota Boy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy nie chce mi warhammer 40000 dawn of war wchodzić pisze że konfiguracja directx zła a w pakiecie był i instalowałem pomocy. Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:51, Vegitoslaw napisał:

Pomocy nie chce mi warhammer 40000 dawn of war wchodzić pisze że konfiguracja directx zła a
w pakiecie był i instalowałem pomocy. Z góry thx


Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do grafiki lub przeinstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:40, LeonidasPL300 napisał:

pewien mota sie z ciebie wysmiewa i nie wiezy ze grasz jako jede z lebszych w polsce muwi ze
cie z palce w dupie pokona oto jego gg 7797187 pokaz mu co to znaczy z toba zaczac

Mota.... Cyżby to był Pr0 co gra tylko do wyłomu i 2 vs 2.... Tak - nie mówię że Dyziek to jedne z najlepszych graczy w polsce - ale to 1300+ - teraz ty się pochwal się swoim auto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja mam GF FX5200, Athlona 2200+ i 512 DDR i mi DC lajtowo chodzi... no raczej chodziło, bo teraz coś się zaczęło się rąbać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... DC mi chodzi na mini minimum detal i se idzie... ale nie przez neta:D a jak już jest kupa ludu to muszę klikać dwa razy na jakąś pierdołę:D ale części mi idom nowe to wtedy se pogadamy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie znów naszło na multi i mam nadzieję, że komp wyrobi. Na singlu przy 3 przeciwnikach jest OK. Na multi kiedyś (jeszcze przed WA) też było dobrze. Mój komp - Cel 1.2Mhz, 384mb SDRAM, Radeon 9000 (komp poniżej wymagań minimalnych jak widać, ale działa ok na minimalnych ustawieniach) ^^ Jak się cieszę, że najpóźniej za 2 miechy zmieniam tego antyka O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować