Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Jak już mówiłem... jesteś młodym, głupim, rozpieszczonym dzieckiem neo... nie każdy ma od tak chociażby te pieprzone 1500zł na kupno częsci do kompa... masz? to sie ciesz i zamknij ryj... i w ogóle co to za tekst...

Dnia 16.09.2007 o 13:38, Ka024 napisał:

jak ten sprzęt co podałem wyżej
jest drogi to ja normalnie marekvader jest gejem:D (bez obrazy marekvader)


my gadamy ze sobą a ty o kimś innym mówisz że jest gejem... skąd ty w ogóle się urwałeś?? I tak w ogóle GDZIE ty kupiłeś tego procka za 355? ja w swoim sklepie TERAZ mam go za 445zł... a rok temu jak kupowałem części to kosztował O WIELE WIĘCEJ...
Więc... zamknij się i nie pie*dol jakiś głupot, że "ktoś ma problemy, bo jego procek coś tam coś tam..." Jak chcesz powiedzieć coś głupiego to powiedz to do siostry/brata/ kolegi, a nie do ludzi na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie!!! To re się chłopak che pochwalić nowym sprzętem (bo ma nowy:P:D) niech się chwali. A co. Nie mówcie że tęż nie macie czasem ochoty poszpanować. Chociaż jednak się zgodze ze Ka024 troszeczke przesadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... bez nerwów... zbierałem na kompa rok i sam więc nie wiem czy taki rozpieszczony... jak uraziłem to sory... a marekvader znam dość długo i mieszka niedaleko mnie więc mogę se pozwolić z deka tak na niego mówić oczywiście dla żartów... a kompa mam od miesiąca więc chce sie nacieszyć... a w sklepie fartem mi sie udało znaleźć ten procesor za taką cenę bo chodziłem po sklepach i było 450zł itd. a tu wzeszedłem, spytałem sie i gościu że ma ostatnie dwa na pozbyciu sie... tylko było za 400zł... a dał mi przez przypadek jakiś inny procesor no i sie upomniałem... i wtedy mi obniżył cenę i tyle za niego dałem... i nie krytykujcie tak bo każdy jak by chciał to by se uzbierał i by miał... ja zbierałem rok na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego procesora to może być akurat prawda ale nie mowie że jest... w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe... ale nie będę sie sprzeczał bo to i tak nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Mam problem z pierwsza misja Warhammer Dawn Of War. Mianowicie musze rozbudowac baze przy pomocy Serwitora. Obok Twierdzy stoi ich dwóch.Niestety nie moge im wydaz zadnego rozkazu. Po ich zaznaczeniu otrzymuje informacje, ze sa niezalezni. Jak mniemam naprawiaja oni Twierdze.Naprawa jednak stanela w miejscu.
Wrog pokonany przy pomocy 18 Marines. Misja jednak nie zakonczona - brak rozbudowanej bazy.
Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:50, Lord Jasiek napisał:

Witam serdecznie.
Mam problem z pierwsza misja Warhammer Dawn Of War. Mianowicie musze rozbudowac baze przy
pomocy Serwitora. Obok Twierdzy stoi ich dwóch.Niestety nie moge im wydaz zadnego rozkazu.
Po ich zaznaczeniu otrzymuje informacje, ze sa niezalezni. Jak mniemam naprawiaja oni Twierdze.Naprawa
jednak stanela w miejscu.
Wrog pokonany przy pomocy 18 Marines. Misja jednak nie zakonczona - brak rozbudowanej bazy.
Pozdrawiam serdecznie


ja myślę że musisz tam podejść marinsami i chwilkę poczekać albo to jakiś bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Polski 2007 Netwars.pl, wyniki:

1. Foree (Głośniki Logitech Z-2300 THX i Klawiatura Logitech G11 )
2. FlaewHen( procek athlona 4400+ dwu rdzeniowy)
3. Da_Red_Wunz (2 gry CDP - Piraci z Karaibów i THP undergrąd 2 chyba :) )
4. RgB (1 gra CDP - Roller Coaster Tycoon 3 z dodatkami )

Przebieg:
Grupa 1
WB
Runda1:
sendil-marczyk 2:1
goldlive-4ee 0:2
skarap-mcgr3g 2:1
szibito-finko 1:2
da red-squishbear 2:0
miecznik-qckowski 2:0
amazzz-mecenazzz 0:2
adamk555-maciag 1:2
Runda2:
sendil-4ee 0:1
skarap-finko 1:0
da red-miecznik 1:0
mecenazzz-maciag 0:1
Runda 3:
4ee-skarap 0:1
red wunz-maciag 1:0
Runda 4:
skarap-red wunz 0:1
Do finalu:
red wunz

LB:
Runda 1:
marczyk-goldlive 2:0
mcgr3g-szibito 2:0
squishbear-qckowski 0:2
amazzz-adamek555 2:0
Runda 2:
mecenazzz-marczyk 0:1
miecznik-mcgr3g 1:0
finko-qckowski 0:1
amazzz-sendil 0:1
Runda 3:
marczyk-miecznik 0:1
qckowski-sendil 0:1
Runda 4:
4ee-miecznik 1:0
maciag-sendil 0:1
Runda 5:
4ee-sendil 1:0
Runda 6:
4ee-skarap 1:0
Do finału:
4ee

Grupa 2
WB
Runda 1:
kaszkiet-gremek 0:2
kroma-papugazzo 0:2
Runda 2:
rgb-ronin 2:0
kont-gremek 0:2
papugazzo-fleawhen 0:2
exil-mike 0:2
Runda 3:
rgb-gremek 1:0
fleawhen-mike 1:0
Runda 4:
rgb-fleawhen 0:2
Do finalu:
fleawhen

LB
Runda 1:
exil-kroma 0:1
kaszkiet-papugazzo 0:1
Runda 2:
gremek-kroma 0:1
papaguzzo-mike 1:0
Runda 3:
kroma-papugazz 0:1
Runda 4:
rgb-papugazzo 1:0
Do finału:
rgb

Rozgrywki finałowe
WB
Runda 1:
da red-rgb 2:0
4ee-fleawhen 2:1
Runda 2:
4ee-da red 1:0
Do finału:
4ee

LB
Runda 1:
fleawhen-rgb 1:0
Runda 2:
fleawhen-da red 1:0
Do finału:
fleawhen

Finał
4ee-fleawhen 1:0

Szczegóły i komentarze:
http://www.dow.rysiu.eu/forum/viewtopic.php?t=2316
lub
http://for4.war40k.civland.com/viewtopic.php?p=4978#4978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:36, McGr3g napisał:

Mistrzostwa Polski 2007 Netwars.pl, wyniki:

1. Foree (Głośniki Logitech Z-2300 THX i Klawiatura Logitech G11 )
2. FlaewHen( procek athlona 4400+ dwu rdzeniowy)
3. Da_Red_Wunz (2 gry CDP - Piraci z Karaibów i THP undergrąd 2 chyba :) )
4. RgB (1 gra CDP - Roller Coaster Tycoon 3 z dodatkami )


Brawa i gratulacje dla zwycięzców:) I dla "niezwycięzców" też gratsy bo z tego co mi się tam przemknęło na roxie to losowanie grup było takie, że niektórzy mieli niezłego pecha;p
Ale, ale! Najważniejsza sprawa - repki! Poproszę o linka z repkami gier o 1,2 i 3 miejsce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... nie czytałem poprzednich tekstów, ale coś tam kiedyś zauważyłem(może i się mylę ;-p jakby co to niech mnie ktoś poprawi), że marekvader ma AMD Athlon x2 Dual Core 3800+, tak? taki jak ja? więc... ten "nasz" procek jest wydajniejszy w grach niż ten "twój" więc... <śmiech>... I co do tego zbierania... niektórzy mają INNE WYDATKI... nie zbierają ROK NA PROCKA bo są inne wydatki... niektórym kupują to rodzice bo a) są za młodzi, żeby pracować; b) starzy nie mają co z kasą robić ;-p I tak w ogóle... nienawidzę jak się ktoś czymś chwali... ja raczej należę do tych osób co mogą sobie kupić coś droższego, ale... nie chwalę się tym, bo wiem, że innym jest po prostu głupio... jak sie chcesz pochwalić to w klasie... nie tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z Necronami w Dark Crusade. Bo mają zamiast command Point''ów mają coś związane z Time''m. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:16, Mroku21 napisał:

To prawdopodobnie bug, sam grałem niedawno i nie miałem takich problemów. Zalecam restart
misji.



Witam. Po którymś restarcie misji wszystko bylo juz w porzadku. Bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej scapowanych punktów i obudowanych Obeliskiem, tym większą prędkość produkcji i Squad Capa mają. Nie używają oni rekwizycji, jedynie energię. W dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:54, Kubacube90 napisał:

eee... nie czytałem poprzednich tekstów, ale coś tam kiedyś zauważyłem(może i się mylę ;-p
jakby co to niech mnie ktoś poprawi), że marekvader ma AMD Athlon x2 Dual Core 3800+, tak?
taki jak ja? więc... ten "nasz" procek jest wydajniejszy w grach niż ten "twój" więc... <śmiech>...
I co do tego zbierania... niektórzy mają INNE WYDATKI... nie zbierają ROK NA PROCKA bo są inne
wydatki... niektórym kupują to rodzice bo a) są za młodzi, żeby pracować; b) starzy nie mają
co z kasą robić ;-p I tak w ogóle... nienawidzę jak się ktoś czymś chwali... ja raczej należę
do tych osób co mogą sobie kupić coś droższego, ale... nie chwalę się tym, bo wiem, że innym
jest po prostu głupio... jak sie chcesz pochwalić to w klasie... nie tutaj...

No to faktycznie mały błąd bo ja nie mam Athhlona.Z jednej strony nie masz (według mnie) racji bo jak ktos coś ma nowego to ma ochote sie pochwalić. Z drugiej strony jak sie chcesz chwalić to raczej od tego jest gramsajt:D
bo widze że niektórzy piszą tam że mają PC ale nie wiadomo jaki a na forum się tym przechwalają a to owszem moze niekturych denerwować...WIENC JAK TO SIĘ CHCE POCHWALIC NOWYM KOMPEM TO PISAC W OPISIE HEHE :D:D:D:D:D:D:O(tylko się nie obrazac o to co napisał tu głupi autor:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz... jak byś jechał cały czas na duron 800 gf 4ti 640 SDD to wiesz:)... nagle taki szok bo chodzi ci wszystko na full... ale to nie marekvader ma bo on ma jakiegoś celerona... a dziwne, bo ja czytałem i paczyłem po testach i wyniki wskazywały że ten intel jest lepszy... ale jak to nieprawda to normalnie sie utuke:D wiesz, przez ten ro jeszcze musiałem uzbierać na karte ktura kosztowała 440zł ramy za 300zł i płyta za 270zł... i cały rok zapieprzałem i zbierałem... przez wakacje więcej mi sie łapło i tak to sie stało że mam... a wcześnie też nie lubiłem sie chwalić no ale taki szok dostałem że no widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:51, Dyzio Diablo napisał:

Panie i Panowie- nadchodzi trzeci dodatek do DoW. :D

Hura! Chleba i dodatków do W40k:)
Eee...wszystko super,ale... mroczni eldarzy!? Nie mogli dać Tyranidów? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować