Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Zmiana tematu:
czy "znikanie" umiejętności jest powszechnym bugiem? Jak do tej pory zbyt wiele razy tego nie doświadczyłem, ale dzisiaj trafiło mi się ze trzy razy (dwa razy pod rząd).
Np. TC skacze raz, chcę uciec a tu plecak całkiem wyczerpany (a skakałem RAZ!!!), czy Vespidami wlatuje w zgraję piechoty zeby ją efektownie rozsypać po okolicy Sonic Pulsem a tu... szara ikonka tej umiejętności. Najprawdopodobniej uzylem ją kiedy jednoczesnie Robale obrywały z granatników i je "przewróciło"... Wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem innego buga, kiedy poprzewraca się piechotę czasami zdarza się że leżąca jednostka lewituje na plecach zbliżając się do naszych oddziałów... :P
to zdarza się wtedy kiedy tenże oddział jest nastawiony na walkę wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:21, Toshi napisał:

Zmiana tematu:
czy "znikanie" umiejętności jest powszechnym bugiem? Jak do tej pory zbyt wiele razy tego nie
doświadczyłem, ale dzisiaj trafiło mi się ze trzy razy (dwa razy pod rząd).
Np. TC skacze raz, chcę uciec a tu plecak całkiem wyczerpany (a skakałem RAZ!!!), czy Vespidami
wlatuje w zgraję piechoty zeby ją efektownie rozsypać po okolicy Sonic Pulsem a tu... szara
ikonka tej umiejętności. Najprawdopodobniej uzylem ją kiedy jednoczesnie Robale obrywały z
granatników i je "przewróciło"... Wkurzające...


Nooo, ze skokiem mi się to jeszcze nie zdarzyło, owszem, ale z umiejętnościami to tak jest, czasem Vesp już się zbiera do dmuchnięcia, a go coś ustrzeli i skill nie zadziała. Mi się kiedyś udało zrobić tak, że akurat jak GK rzucał inkwizycję, to dostał granatem od FW po łbie, zdechł i też nie rzucił :P. Nawet ktoś ze SPAMu wtedy robił obsa w tej grze.

PS. HAHAHHAHAH Cerber jest transwestytą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 09:55, Mroku21 napisał:

No cóż The Bug to jeden z podtytułów tej gry, nic nam na to poradzić.


Warhammer 40000 Dawn of War Buggo Crusade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhy opócz mnie i jeszcze może ze dwóch osób multi DC to jedna wielka smierfna wioska a ilość kont różnych ludków oscyluje w przedziale od kilku do kilkunastu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rozwala mnie jak sie hwt rozkładają. Jeden gwardzista niesie w plecaku drugiego, a oprócz tego ze 20 worków z piaskiem i armatę i to wszystko rozkłada się w parę sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:43, Domaku napisał:

Mroku jaki masz nick w DC (chciałem cię kiedyś namierzyc)?

Zagadaj przez forum Spamu jak będziesz chciał pograć, a ja zobaczę co da sie zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:34, Budo napisał:


Rozwala mnie jak sie hwt rozkładają. Jeden gwardzista niesie w plecaku drugiego, a oprócz tego
ze 20 worków z piaskiem i armatę i to wszystko rozkłada się w parę sekund :D


Hyhy, magia :P, mogli dać ich 2 i jakiś wózek, ale relic poszedł na łatwiznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jaka jednostka w Gwardii Imperialnej wykrywa oddziały w infiltracji?? Bo jakoś nie zauważyłem.

Cholera ci nekroni są za dobrzy. Kto to widział, żeby mieć jednostki za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:38, Sonny555 napisał:

A może jest jakaś szansa.


Nie ,nie ma, już rok minął, a tu sie nic nie ruszyło. Zresztą na co komu ta strona skoro jest dow.rox.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować