Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 12:40, el machete napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, jaka jednostka w Gwardii Imperialnej wykrywa oddziały w infiltracji??

- Psyker (ten w CS''sie i ten wolno stojący)
- Skaner w HQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:41, Mroku21 napisał:

> A może jest jakaś szansa.

Nie ,nie ma, już rok minął, a tu sie nic nie ruszyło. Zresztą na co komu ta strona skoro jest
dow.rox.pl.


Zawsze jakaś oficjalna się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 12:41, Mroku21 napisał:

- Psyker (ten w CS''sie i ten wolno stojący)
- Skaner w HQ

A, już widzę, wielkie dzięki.
A propos, mam Warhammera podstawkę i Dark Crusade, a moge grać Gwardią. Czy to normalne? :D Jeśli tak, to po co kupować WA? Dla samej kampanii? Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:51, Dyzio Diablo napisał:

> Jeśli tak, to po co kupować WA? Dla samej kampanii? Hmm...

Po to, żeby pograć Gwardią przez sieć. ;d

No właśnie i ta polityka thq mnie denerwuje. Żeby grac przez sieć SM, kejosem, orkiem i eldem lub IG trzeba trzeba mieć podstawkę lub WA. Dla mnie jest to irracjonalne. Ale niestety trzeba na czymś zarabiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne firmy też to stosują. Popatrz chociażby na Guild Wars. Też musisz mieć wszystkie części, żeby grać każdą klasą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:18, Joannita napisał:

Żeby grac przez sieć SM, kejosem, orkiem i eldem lub IG trzeba trzeba mieć podstawkę lub WA.

ALBO poznać zasadę "wykrywania" poprzednich gier i skombinować odpowiedni "unlocker" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 16:00, Toshi napisał:

ALBO poznać zasadę "wykrywania" poprzednich gier i skombinować odpowiedni "unlocker" xD

Tak czy siak, żeby grać w multi trzeba mieć oryginalny klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 16:11, Mroku21 napisał:

> ALBO poznać zasadę "wykrywania" poprzednich gier i skombinować odpowiedni "unlocker" xD
Tak czy siak, żeby grać w multi trzeba mieć oryginalny klucz.

Niektórzy dadzą sobie radę bez oryginalnego. Ja tam wole jednak mieć tą przyjemność i mieć oryginalną podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem dark crusade i muszę powiedziec że gra świetna :P , gram kosmicznymi marines a jak skończe to kim byście proponowali żebym zagrał ? jaka rada jest interesująca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:27, Valentino S.A. napisał:

dzisiaj kupiłem dark crusade i muszę powiedziec że gra świetna :P , gram kosmicznymi marines
a jak skończe to kim byście proponowali żebym zagrał ? jaka rada jest interesująca ? :)


Kim chcesz-zależy od gustu:)
Chaos-alter ego Kosmicznych Marine-jeżeli lubisz złooooooooooo....
Ork-chyba wiadomo-jeżeli lubisz dowodzić armią przygłupów.
Eldar-Cudaczne humanoidy-jeżeli lubisz bić"z zasadzki"
Imperialna Gwardia-ludzie,którzy nie zostali włożeni do puszek-jeżeli lubisz klimaty ludzkie i/lub współczesne wojsko(IG trochę odbiega,ale najbardziej przypomina)
Tau-Smerfy w pancerzu-jeżeli jesteś zwolennikiem całkowitego dobraaaaa.....
Nekroni-Puszki-jeżeli lubisz tępić chwasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj grafike do kompa a do grafiki dodali dark crusade. Musze aktualizowac gre do jakiejs wersji czy moge od razu grac przez siec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna być spatchowana do wersji 1.2. Zapewne posiadasz starszą, więc przydałoby się pobrać. Łatka ściąga się automatycznie w momencie zalogowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:51, PolishWerewolf napisał:

Gra powinna być spatchowana do wersji 1.2. Zapewne posiadasz starszą, więc przydałoby się pobrać.
Łatka ściąga się automatycznie w momencie zalogowania się.


Tylko że atm coś jest nie tak ze ściąganiem patcha przez grę (czyt. nie da się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:47, jack196 napisał:

Ja kupiłem wczoraj grafike do kompa a do grafiki dodali dark crusade. Musze aktualizowac gre
do jakiejs wersji czy moge od razu grac przez siec?


To co PolishWerewolf,a i jeszcze:

Zdarzyć się może,że podczas ściągania wystąpi błąd i i będzie pisało,że ściągnięto 226/226 bajtów.
Wtedy ściągamy patha z np. Gram.pl,ściągniętą aplikację wrzucamy do D/cośtam/DarkCrusade/Path(za dobry nie jestem,ale znajdź folder path) i następnie z zainstaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja w swojej angielskiej wersji tego nie zauważyłem, a ściągałem tak 2 razy. Jako że on ma dołączoną grę do karty, to też ma na pewno w wersji angielskiej. Możliwe że w polskim wydaniu jest coś zaś skopane, albo na razie mi się udawało to jakoś przebrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo multiplayera, konkretnie samych graczy. Czy tylko u mnie jest tak hm.. niewielu graczy w pokojach? Dziwie się, że tak mało osób gra w taką grę, która przecież jakaś stara nie jest. Czy na liczbę widocznych graczy ma wpływ tego, że nie mam zainstalowanego gamespy''a? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:44, Harvenar napisał:

Mam pytanie apropo multiplayera, konkretnie samych graczy. Czy tylko u mnie jest tak hm.. niewielu
graczy w pokojach? Dziwie się, że tak mało osób gra w taką grę, która przecież jakaś stara
nie jest. Czy na liczbę widocznych graczy ma wpływ tego, że nie mam zainstalowanego gamespy''a?
:P


Gejmspaj jest zintegrowany z DC. Zależy w jakim pokoju jesteś. Na Cadian Gate masz dużo graczy ale też zależy od pory. Mówimy oczywiście od DC ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować