Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Tak, chodzi mi o DC. Zdziwiłem się, że kiedy zobaczyłem na europejskim servie ok 80 graczy, a na amerykańskim 200. Myślałem o liczbach ok. 800 na euro i 2k na amerykańskim, widocznie przeliczyłem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:58, Harvenar napisał:

Tak, chodzi mi o DC. Zdziwiłem się, że kiedy zobaczyłem na europejskim servie ok 80 graczy,
a na amerykańskim 200. Myślałem o liczbach ok. 800 na euro i 2k na amerykańskim, widocznie
przeliczyłem się :P


Hah i kosztowało by 19 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:38, MinTTie napisał:

Hah i kosztowało by 19 zł xD



Już kosztuje tyle:D

Obiecałem tydzień temu,że zrobię opowiadanie o 1 misji WA,dopiero teraz wziąłem się do roboty:).Efekt mej wyobraźni można zobaczyć na gramsajcie.

UWAGA!Tekst zawiera kilka bluzgów!I jest trochę długie.

Edit-jest w nim kilka pomysłów,które znalazłem,siedząc w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się ze mną dzieje... Na auto nie chce mnie łączyć to gram 1vs1 z największymi lolami jakich można znaleźć na lobby. Właśnie grałem grę (grałem Eldarem. Dla jaj) z Necronem na BR, który na wstępie zrobił drugi Monolit, turrety i zaczął spamować NW. Jak to wygrałem - nie wiem. W każdym razie, po 24 minutach nazwał mnie pedałem. Tylko że ja nie miałem kilku(nastu?) oddziałów darmowych NW po 2 upach i res orbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:03, Grond napisał:

Co się ze mną dzieje... Na auto nie chce mnie łączyć to gram 1vs1 z największymi lolami jakich
można znaleźć na lobby. Właśnie grałem grę (grałem Eldarem. Dla jaj) z Necronem na BR, który
na wstępie zrobił drugi Monolit, turrety i zaczął spamować NW. Jak to wygrałem - nie wiem.
W każdym razie, po 24 minutach nazwał mnie pedałem. Tylko że ja nie miałem kilku(nastu?) oddziałów
darmowych NW po 2 upach i res orbie.


4chan ma niesamowitą moc,czyż nie:)

Skill,Skill>Gópota.
Zachowanie kolesia-jakie cudowne uczucie,gdy okazuje się,że spam nie działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakimś pro graczem w multi, przynajmniej na razie :D Aktualnie czas mija mi na rozgrywaniu potyczek każdą z ras, żeby "poznać mojego wroga" :] Bardzo przebiegle, co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w takim razie zachowałeś się naprawdę skandalicznie - bzyty istnieją po żeby zabijać wszystko co żywe a Ty oczywiście musiałeś kolesiowi światopogląd popsuć! Nec przegrał?! ale... ale... ALE JAK!! Przecież wcisnąłem spam nw mode on i nawet te turmenty robiłem i drugi monol:,( AAAAAAA pewnie czitował eldarzyna! Przyznaj się!;p
BTW poważniej to jak kiedyś grywałem na Cadzie w okolicach 00-01 w nocy to tam jakoś się strasznie robiło - albo miałem takie "szczęście" albo w tych magicznych porach grasuje tam dużo więcej kilerów niż w dzień/wieczorkami......... Spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:12, Harvenar napisał:

Ja nie jestem jakimś pro graczem w multi, przynajmniej na razie :D Aktualnie czas mija mi na
rozgrywaniu potyczek każdą z ras, żeby "poznać mojego wroga" :] Bardzo przebiegle, co? :>


Mało da-nie będziesz wiedział,jakie taktyki stosuje przeciwnik.Oto po jednej dla rasy
SM-GK tech-techujesz do T2,by mieć Grey Knights
Chaos-gogogo tech-Techujesz na pałę-Oblit i Psm czeka...
Ork-Tech T3-Free Sługga
Eldar-Wkurzanie przeciwnika przez całą grę-Arlekini,Warp Spiders
IG-byle do BaneBlade''a
tau-Vespid rush/FW spam
Nekro-spam spam spam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:58, Harvenar napisał:

Tak, chodzi mi o DC. Zdziwiłem się, że kiedy zobaczyłem na europejskim servie ok 80 graczy,
a na amerykańskim 200. Myślałem o liczbach ok. 800 na euro i 2k na amerykańskim, widocznie
przeliczyłem się :P


No i to zdrowo, ale tak dokładnie tyle ludzi gra w DC. Czy to dużo czy mało? Dla mnie wystarczająco, bo zawsze mam z kim pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:34, Mroku21 napisał:

> Tak, chodzi mi o DC. Zdziwiłem się, że kiedy zobaczyłem na europejskim servie ok 80 graczy,

> a na amerykańskim 200. Myślałem o liczbach ok. 800 na euro i 2k na amerykańskim, widocznie

> przeliczyłem się :P

No i to zdrowo, ale tak dokładnie tyle ludzi gra w DC. Czy to dużo czy mało? Dla mnie wystarczająco,
bo zawsze mam z kim pograć.


A grywasz coś ostatnio :D ?? Teraz mało kogo się spotyka na obscurusie. Coś nam się DC przejada i jedyny ratunek to SS. Czemu tak długo mamy czekać. A propo wydania. Może CDP zrobi jakieś wydanie kolekcjonerskie SSa. Kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:34, Mroku21 napisał:

No i to zdrowo, ale tak dokładnie tyle ludzi gra w DC. Czy to dużo czy mało? Dla mnie wystarczająco,
bo zawsze mam z kim pograć.


Nawet dobrze-co by było,gdyby było więcej smerfów...
Coś mi nie trafiam w porę,jeżeli chodzi o teksty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przegrałem meczyk. Pamiętajcie dzieci, nie dajcie się atakować naraz przez dwóch graczy, i w pierwszej kolejności rekrutujcie FC, potem dopiero marines :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:40, Harvenar napisał:

Właśnie przegrałem meczyk. Pamiętajcie dzieci, nie dajcie się atakować naraz przez dwóch graczy,
i w pierwszej kolejności rekrutujcie FC, potem dopiero marines :]


Zależy na kogo, mówie o 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pierwsze co to naucz się szybko klikać- nie ma czasu na marnowanie ee czasu xD
Wszystko musi iść szybko i sprawnie, inaczej zostaniesz w tyle za wrogiem, a teraz tech może być naprawdę szybki i obudzisz się z termosami w bazie mówiącymi dzień dobry i machającymi przyjaźnie młotami.

Co do taktyk szweidera- wypróbowałem już i idzie mi w miarę chałosem- dostałem raz w tyłek, obejrzałem repa i teraz już śmigam lepiej niż tamten gość który mnie zlał- to dobra opcja o ile wróg nie ciśnie za bardzo, bo wtedy brakuje niebieskiego :/
Co do gwardii to zgadza się też, raz miałem już totalny sajgon w bazie, sojusznik nie pomagał- zastanawiam się dlaczego, a on po prostu cisnał do bb no i udało się zanim mnie zmietli- czołg rozwalił gk, dwa składy termosów wraz z bohaterami i sm w kilka strzałów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:27, Budo napisał:

/.../

Pierwsze co to naucz się szybko klikać- nie ma czasu na marnowanie ee czasu xD

Przede wszystkim nauczyć się skrótów na klawiaturze :) Myszka zżera za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:27, Budo napisał:

czołg rozwalił (...)

Ciesz się, że przeciwnik nie miał Librariana i Rakietnic ;] Oczywiście mówię o sytuacji, gdzie BB jest sam. I aż dziw, że przeciwnicy nie wystawili Predów i LRa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować