Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanko, pamiętam że był taki drobny mod który powodował ,że strzały wbite w ziemie nie znikały. Kojarzy ktoś nazwę( z tego co pamiętam był to zmodyfikowany plik data i taką też nazwę miał mod ,ale korzystałem z niego tak dawno że zapomniałem szczegóły, ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem ściągnąć sobie mod Stainless Steel, aby urozmaicić grę, bo nie działa mi płyta od Kingdoms :/. I tu pytanko : są jakieś ulepszenia w hmmm... "wyglądzie" bitew ? Czyli, czy ogólnie jest więcej krwi, więcej brutalności itp., bo po 4 latach sama podstawka wydaje się zbyt ''grzeczna". Nie obraziłbym się także, jeśli dalibyście jakieś screenshoty, przedstawiające ową soczystość bitew. Proszę o (w miarę) szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie - Medievala mam tylko podstawkę i z tego co znalazłem w necie ostatnią wersją SS którą mogę zainstalować jest 3.2. Dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:32, konio1073 napisał:

Hej, czy naprawdę tak trudno odpowiedzieć na jedno pytanie ?

Wierz mi, jak się nie zna na nie odpowiedzi to jest naprawdę bardzo ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:39, KuroNeko napisał:

> Hej, czy naprawdę tak trudno odpowiedzieć na jedno pytanie ?
Wierz mi, jak się nie zna na nie odpowiedzi to jest naprawdę bardzo ciężko ;)

Cóż... Wybacz natarczywość, ale naprawdę zależy mi na odpowiedzi. Ale nie widać więcej krwi niż w Medku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wiedział to by napisał. Zamiast rozpaczać rusz głową i np. pooglądaj filmiki na youtube i sam sobie odpowiedz na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:50, Ambroo napisał:

Jakby wiedział to by napisał. Zamiast rozpaczać rusz głową i np. pooglądaj filmiki na
youtube i sam sobie odpowiedz na pytanie.

Hmm. Ciekawe. Pytam, bo ( o dziwo !) pooglądałem filmiki, a tam nic nie widać, bo ktoś, kto rzeczonego "gejmplaja" nagrywa, albo nie umie nagrywać (bardzo słaba jakość), albo ma zamiast gry pokaz slajdów. Na Google też sprawdzałem, i znalazłem takie coś :

20100721093538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 09:35, konio1073 napisał:

> Jakby wiedział to by napisał. Zamiast rozpaczać rusz głową i np. pooglądaj filmiki
na
> youtube i sam sobie odpowiedz na pytanie.
Hmm. Ciekawe. Pytam, bo ( o dziwo !) pooglądałem filmiki, a tam nic nie widać, bo ktoś,
kto rzeczonego "gejmplaja" nagrywa, albo nie umie nagrywać (bardzo słaba jakość), albo
ma zamiast gry pokaz slajdów. Na Google też sprawdzałem, i znalazłem takie coś :

Bo to jest Kingdoms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 10:00, KuroNeko napisał:

> > Jakby wiedział to by napisał. Zamiast rozpaczać rusz głową i np. pooglądaj
filmiki
> na
> > youtube i sam sobie odpowiedz na pytanie.
> Hmm. Ciekawe. Pytam, bo ( o dziwo !) pooglądałem filmiki, a tam nic nie widać, bo
ktoś,
> kto rzeczonego "gejmplaja" nagrywa, albo nie umie nagrywać (bardzo słaba jakość),
albo
> ma zamiast gry pokaz slajdów. Na Google też sprawdzałem, i znalazłem takie coś :

Bo to jest Kingdoms...


:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w Rome Total War i pamiętam że było coś takiego jak pokonana frakcja była do wyboru w kampani. Od paru dni gram w Medievala 2 i zjechałem Brytyjczyków, Duńczyków, Niemców. Nie wiem czemu Duńczyków i Brytyjczyków nie mam do wyboru w głównej kampani, powinno mi odblokować. Już przymierzałem się zjechać Polaków tylko po to aby sobie nimi pograć ale nie wiem czy jest sens skoro tamtych mi nie odblokowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:33, Endriu napisał:

Grałem kiedyś w Rome Total War i pamiętam że było coś takiego jak pokonana frakcja była
do wyboru w kampani. Od paru dni gram w Medievala 2 i zjechałem Brytyjczyków, Duńczyków,
Niemców. Nie wiem czemu Duńczyków i Brytyjczyków nie mam do wyboru w głównej kampani,
powinno mi odblokować. Już przymierzałem się zjechać Polaków tylko po to aby sobie nimi
pograć ale nie wiem czy jest sens skoro tamtych mi nie odblokowało.

Przecież Anglia jest odblokowana od początku o.o HRE(Niemcy) z resztą też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duńczyków nie ma do wyboru a ich zjechałem przez co mnie ekskomunikowali bo papierz kazał mi przestać walczyć z tą nacją i za to mieli mnie nagrodzić jakąś jednostką, najdziwniejsze jest to że oni pierwsi zaczęli mnie atakować. Jak chciałem z nimi pokój to oczywiście nie zgadzali się i żądali pieniędzy, więc ich zjechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:17, Endriu napisał:

Duńczyków nie ma do wyboru a ich zjechałem przez co mnie ekskomunikowali bo papierz kazał
mi przestać walczyć z tą nacją i za to mieli mnie nagrodzić jakąś jednostką, najdziwniejsze
jest to że oni pierwsi zaczęli mnie atakować. Jak chciałem z nimi pokój to oczywiście
nie zgadzali się i żądali pieniędzy, więc ich zjechałem.



Po pierwsze, o ile pamiętam, musisz zakończyć kampanię w której pokonałeś dany kraj (to się wiąże IIRC z możliwością "odrodzenia" się frakcji).

Po drugie łatwiej będzie zmodyfikować plik descr_stat

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:41, MarcusBrutus napisał:

Po pierwsze, o ile pamiętam, musisz zakończyć kampanię w której pokonałeś dany kraj (to
się wiąże IIRC z możliwością "odrodzenia" się frakcji).


Niekoniecznie. Niektórzy nim dowiedzieli się możliwości pogrzebania w plikach organizowali sobie takie minikampanie ze ...hmmm... "speed killami" ^^'' Z gatunku gramy Anglikami, łomot Szkocji. Gramy Niemcami, łomot Polsce. Znowu Niemcami, łomot Mediolanowi / Danii. Et cetera. Czasami to zaskakiwało (sam tak sobie za pierwszą grą odblokowałem Portugalię, do której mam jakąś słabość), ale do końca nie rozumiem na jakiej zasadzie.

EDIT: Ale to tylko tak w ramach sumienności i ciekawostki, więc nie zawracaj sobie głowy ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że wiem co to jest Google. Fajnie. A więc szukam moda Third Age ze wszystkimi patchami i spolszczeniem finalnym, wszystko ma działać. Szybkość downloadu nie ma znaczenia (chociaż 10kb/s to przesada). MOD jest darmowy więc chciałbym byście dali mi po prostu linki do wszystkiego.
Będę BARDZO, ale to BARDZO wdzięczny bo kocham trylogię Tolkiena jak własną mamę (no dobra.. tatę:P) a i Medka też kocham.
Proszę o szybką odpowiedź:)\
EDIT: Czy to są te dwa party które ważą po 1,5 na MoDB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować