Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień siódmy

143 postów w tym temacie

Wczorajsze pytania zepsułem i w tej chwili mam 11/18... Cóż szans już chyba nie mam. Pytania genialne. :) Po prostu ja nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. :) Nie wiem czy strzelać czy myśleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj strzelałem tak o i zdobyłem 2 pkt
I nawet nie zdobęde nagrody to i tak dostane razem z Budyniem i Kukowskym
Nagrode Fair Play a co to będzie to samo CDP wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten trzeci koleś miał zamknięte oczy, więc nie jestem pewny kim on jest... Ta miła pani pasowała do tego... Nie powiem... A ta pierwsza osoba była dość paskudna, bym strzelał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chore skad moge wiedziec. Kto jest a tym zdjeciu. A ty mbardziej to drugie. A je w kraczam komus w zycie osobite. Tym bardziej ze gdy bym byl wielkim fanem to i tak bym nie wiedzial. w CDP jest im latwiej bo wszyscy wiedza. a my co . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty też już straciłeś wiare, że uda Ci się wygrać coś za punkty? Wczoraj byłem pewny, że drugie to Morek, jednak się myliłem. :) Co tam może jak nie ma się szans na punkty to się w kategorii Struś Pędziwiatr coś trafi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paskudne te pytanka dziś były :P wczoraj strzelałem i upolowałem tylko jednego punkta :(.. no ale cuż.. dziś też strzelałem... strzełam prawie zawsze chodź nie z obrazkami ale dzisiejsze obrazki były paskudne więc trzebyło je zastrzelić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem jeden punkt. W trzecim strzelałem i trafiłem. Sąsiedzi wydawali sie zbyt oczywiści :P. A dzisiaj we wszystkimstrzelałem. Może chociaż jeden punkt sie trafi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować