Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 18:54, Abomek08 napisał:

> Piractwo jest be.
> "Be" jak Ban.

Dostalem bana za piracenie. Uwazam, ze poniekad slusznie, choc niesprawiedliwie.

Aczkolwiek nie zlamalem regulaminu. Regulamin mowi :
* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie
do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających
pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane
za propagowanie piractwa
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań
odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.),
skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem
pirackich gier i innych plików



Wydaje mi sie, ze nie zlamalem regulaminu. Nie propagowalem piractwa ani wprost ani niewprost.
Chyba robilem cos zupelnie odwrotego?
Tzn: "w piracie cos nie dziala" - to raczej nie podpada pod regulamin?

Nie widze tez zadnej informacji o sytuacji, kiedy to jest prawie pewne ze ktos piraci.
nullum crimen sine lege - mowiac o zasadach forum.

Na poczatku posta napisalem "Dostalem bana za piracenie. Uwazam, ze poniekad slusznie,
choc niesprawiedliwie"
Slusznie, poniewaz akcpetuje kare za piractwo.
By wyjasnic dlaczegoz niesprawiedliwie zadam pytanie - Czy Ty szanowny moderatorze nie
powienienes dac sobie sam bana?

Ten post nie ma na celu obrazana i pomawiania kogokolwiek, jesli ktos uwaza ze jest inaczej
to go przepraszam.
Przepraszam rowniez za moj wczesniejszy post (ten za ktorego dostalem bana) oraz za sposob
moje pisania. Czasem pisze tak ze nie wszystko jest jasne, jesli cos komus umyka to po
prostu niech mnie zapyta.

Wystarczy dokładnie przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:57, walgierz napisał:

Nie reklamujemy swoich DSów na forum.


To nie miało służyć jako reklama GSa (zrobiłbym to w bardziej wymyślny sposób, gdyby mi na tym zależało), tylko link do artykułu który napisałem, który jest związany tematycznie z tym wątkiem i który część osób może uznać za interesujący. Mogłem po prostu skopiować treść tego wpisu i wkleić go jako post na forum, ale pomyślałem, że link będzie bardziej estetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, może trochę głupie, ale mnie męczy.
Czy gra jest w stylu GTA?? Chodzi mi o tą swobodę, wykonywanie misji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 13:24, gitarka napisał:

Ja mam takie pytanie, może trochę głupie, ale mnie męczy.
Czy gra jest w stylu GTA?? Chodzi mi o tą swobodę, wykonywanie misji itd.


Zdania mogą być podzielone, ale według mnie AC nie jest w stylu GTA. Swoboda jest, owszem - w wałęsaniu się po miastach, ale poza wpadaniem na przechodniów i włażeniu na budynki nic konkretnego tam nie ma. Nie zarobisz chodząc po ulicach, nowe zdolności nabywane są wraz z rozwojem wydarzeń, nie wymagają treningu czy czegoś takiego. Misje są odgórnie nałożone, nie dostajemy ich jak w GTA od zleceniodawców, których możemy sobie wybierać. Niby jakby tak spojrzeć z boku na oba tytuły, to wydaje się, że są w podobnym stylu, ale ja mimo wszystko nie wrzuciłbym ich do jednego worka. Gry z serii GTA są o wiele bardziej rozbudowane, jeśli chodzi o gameplay. Elementem wspólnym obu gier są natomiast "znajdzki" poukrywane na terenie miast i poza nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 13:24, gitarka napisał:

Ja mam takie pytanie, może trochę głupie, ale mnie męczy.
Czy gra jest w stylu GTA?? Chodzi mi o tą swobodę, wykonywanie misji itd.


Słyszałem że jest w podobie. Czyli że możesz chodzić po mieście i robić co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 13:49, Emeraldar napisał:

Misje są odgórnie nałożone, nie dostajemy ich jak w GTA od zleceniodawców, których możemy sobie wybierać.

Prawie zawsze są do wyboru dwie lub trzy misje i bierzesz je w jakiej kolejności są. No i później śledztwo z ratowaniem ludzi i innymi pierdołami.

Nie porównywałbym AC do GTA, bo gry są inne, ale podobieństw mają wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam graczy.

Zakupiłem właśnie świeżutką gre assasin''s creed (żaden pirat mam rodzine w Anglii:) no i więc mam taki problem. Gra chodzi mi zbyt wolno. Mój komputer płyta głowna k8n4-e, procesor sempron 3000+, karta GF 6600GT 128mb i 1,5 gb ramu myślałemz e gra w ogóle mi nie ruszy..ale dziala no więc co radzilibyście mi najpier wymienić by chodziła szybciej mam budżet maks 200-300zł wiec chodzi o jedną rzecz czyli decyzja między kartą a procesorem z góry dzięki za oodpowieź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:22, DamianPL napisał:

Zakupiłem właśnie świeżutką gre assasin''s creed (żaden pirat mam rodzine w Anglii:)

Ciekawe, bo premiera w UK jest 11 kwietnia...

Dnia 27.03.2008 o 21:22, DamianPL napisał:

no i więc mam taki problem

W każdym bądź razie, to jest temat o konsolowym AC - a PC-towym znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&u=1874

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jeste s źle poinformowany albo jak ktoś zamawiał pre order to am szybciej nie wiem ale nie sądze by mieli póxniej niz my. no i nie bardzo mi pomogłes z odpowiedza na pytanie. ludzie na tym forum to tlyko by sciagali piratow ale zeby pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

A te historyjki o pre-orderach itd są po prostu żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pctowców: cyz u Was tez zanim wczyta sie level pojawia sie "niebieski pokoj", gdzie mozna sterowac postacią? W xboxach jest to by dograc dane, a jak na pc o i moze na ps3 jak ktos ma to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:43, Ceteris Paribus napisał:

Mam pytanie do pctowców: cyz u Was tez zanim wczyta sie level pojawia sie "niebieski
pokoj", gdzie mozna sterowac postacią? W xboxach jest to by dograc dane, a jak na pc
o i moze na ps3 jak ktos ma to wyglada?


Pctowcy raczej nie odp. ci teraz,z odpowiedzia musisz poczekać do 18 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś concepty lub wireframe''y assassina? Najlepiej widoki od przodu i z boku.
Szukałem czegoś w sieci, ale niestety nie znalazłem nic godnego uwagi, więc liczę na waszą pomoc...
Z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jest tak - ładuje się gra po raz pierwszy i mamy widok na Animusa "od wewnątrz" (taka obręcz z ikonkami). Gdy wybierzemy continue albo new game to nas przenosi do takiego właśnie "chmurnego" pokoju, gdzie można chwilkę szaleć, gdy czyta environment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wprost niesamowita!
Dokonałem dopiero dwóch "zabójstw" a wczoraj grałem, i grałem... W Damaszku i w Akki (kurde sorry nie wiem jak to napisać), wykonywałem wszystkie misje przed tym głównym zabójstwem, ale jakoś mi się nie chce zbierać flag, no bo co to niby daje? Nic, zebrałem wszystkie flagi Assassynów i nic, żadnego bonusa, rzeczy, umiejętności... Więc flagi sobie daruje.

Wiecie co jest mocne w tej grze... momenty gdy poraz pierwszy widzimy na własne oczy nasz cel, no poprostu ciarki się robią na plecach... nie będę tego dłużej komentował, bo pewnie jeszcze tyle ludzi nie widziało tych scenek.

No i oczywiście ten piękny, obszerny świat... no poprostu aż chce się go zwiedzać
... i wiecie co... ide go pozwiedzać i chyba skusze się na "zabójstwo".

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować