Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 16:01, natanadler napisał:

ja około 10tej rano bez problemu dostałem w Empiku przy marszałkowskiej


No to pewnie się mineliśmy :D Bo byłem o podobnej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:04, Napek napisał:

> ja około 10tej rano bez problemu dostałem w Empiku przy marszałkowskiej

No to pewnie się mineliśmy :D Bo byłem o podobnej porze...


Ale tak jak piszesz musiałem poczekać kilka min zanim panowie wyciągnęli z pudeł gry, ale mam, pen fajnie wyglada, gadzeciarsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś jaka jest teraz sytuacja w Empiku w Białymstoku? Mieszkam dosyć daleko od tego "miasta" i musze dojechać autobusem, żeby zakupić nowe gierki, więc prosze o odpowiedź. Jak byłem z rana to jeszcze nic nie było, a sprzedawczyni powiedziała, że trzeba czekać i nie wie kiedy bedą owe gierki... Ech co za przygotowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:24, Podpułkownik napisał:

No przyznam szczerze, że jest to najmniejszy pendrive jaki w życiu widziałem i posiadam :)


stanowczo za maly, zaloze sie ze go zlamie przy pierwszej okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gliwicach w empiku od 14 juz wszystko jest (ja musialem godzine czekac, bo wlasnie wykladali gry na półki; chyba widzieli ze juz czekam bo powystawiali z kazdego po trochu; dlugo trwalo bo musieli ometkowac kazde pudelko; co chwile przychodzil gosciu i dokladal kolejne pudelka)

bylem pierwszy ktory kupil :P
zaraz potem kazali zrobic zwrot towaru, i sprzedali jeszcze raz (tym razem dobili do paragonu pendriva za 1 grosza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w empiku znajdujacym sie w zabrzanskim M1 (widac dobrze ze tam a nie do gliwic :)). Byłem o godzine 10.00 i na półkach ładnie stały wszystkie gry ale brak NWN. Jednak postanowiłem zapytac sie miłego pana przy kasie, i dostałem swieżutkie pudełko prosto z kartonu z jeszcze nie nalepiona cena. :) A teraz juz ide grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie... Czy styki w tym pendrive''ie to są jakoś specjalnie zabezpieczone przed np. zadrapaniami lub innymi uszkodzeniami? Bo to tak delikatnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:58, Napek napisał:

A ja mam takie pytanie... Czy styki w tym pendrive''ie to są jakoś specjalnie zabezpieczone
przed np. zadrapaniami lub innymi uszkodzeniami? Bo to tak delikatnie wygląda :)


to takie same styki jak w normalnym pendrive, tylko ze bez tej metalowej blaszki na okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:51, Robo miki napisał:

Bardzo fajny ten pendrive, tylko żeby sie w szufladzie nie zaszył bo go nieznajde taki malutki.

Zepnij sobie z kluczami :D U mnie jeszcze nie doszło, powiedzieli, żeby juto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oczywiście tyski empik jest biedny i ani gierek ani pendriveow nie było. Poprsotu same przekleństwa mi sie cisną na usta szczególnie ze migem zapewniał ze gry będą w każdym empiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga podchwytliwe pytanie - dlaczego w Szczecinie ok godziny 19 jeszcze w Empiku nie ma nowych gier z serii EKN a w MediaMarkt są (no przynajmniej NWN)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:15, Monotic napisał:

Wie ktoś czy w ktoryms Empiku w Krakowie juz są? Ja tez bylem o 9 w empiku na krakowskim rynku
i jeszcze nic nie mieli.

Nie ma. Jeszcze. Ani w Galerii Kazimierz, ani na Rynku. Ale krakowskie empiki zawsze mają obsuwę (2-3 dni). Wnerwia mnie to, ale cóż zrobić. Może jutro będą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:45, Veilaine napisał:

> Wie ktoś czy w ktoryms Empiku w Krakowie juz są? Ja tez bylem o 9 w empiku na krakowskim
rynku
> i jeszcze nic nie mieli.
Nie ma. Jeszcze. Ani w Galerii Kazimierz, ani na Rynku. Ale krakowskie empiki zawsze mają obsuwę
(2-3 dni). Wnerwia mnie to, ale cóż zrobić. Może jutro będą :/


10 empików bedzie mialo opoznienie ok. 1 dniowe wsrod ich napewno jest ten krakowski i szczecinski, niestety towar jest dowozony z Warszawy i wynikło opoźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:30, wilkas napisał:

Może wie ktoś jaka jest teraz sytuacja w Empiku w Białymstoku? Mieszkam dosyć daleko od tego
"miasta" i musze dojechać autobusem, żeby zakupić nowe gierki, więc prosze o odpowiedź. Jak
byłem z rana to jeszcze nic nie było, a sprzedawczyni powiedziała, że trzeba czekać i nie wie
kiedy bedą owe gierki... Ech co za przygotowanie...

dostawa z CDP dopiero przyjechała wieczorem i wieczorem można było już kupywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 21:49, migem napisał:

10 empików bedzie mialo opoznienie ok. 1 dniowe wsrod ich napewno jest ten krakowski i szczecinski,
niestety towar jest dowozony z Warszawy i wynikło opoźnienie.


Chyba jednak nie, wczoraj do nich(do tego co jest na rynku) dzwonilem o 19 i powiedzial pewien pan, ze wszystko już jest. Do innych krakowskich Empikow sie nie dodzwoniłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dziś jeszcze uda mi się skorzystać z tej promocji w płockim Empiku? Wczoraj miałem urwanie głowy i zapomniałem śmiertelnie, że to od 31 sierpnia a nie od 1 września. Zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować