Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Wziąłem zdjęcie tej "małpy" (tak naprawdę Shinigami) i potem kwadratowym zaznaczeniem wycinałem kawałki. Różnej długości kawałki, które też nakładały się na siebie. Następnie dałem na każdy kawałek "Stroke" (obramowanie) na 3px i biały kolor. Styl warstwy kopiowałem i wklejałem dzięki temu było szybciej, ale możesz też ręcznie. Potem to już "Free transform" (wolne przekształcenie) i je obracałem pod różne kąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy w programie Paint.Net jest opcja przezroczystości ? Nie wiedziałem gdzie zapytać , więc zapytałem tutaj , z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tip: - To change the transparency of a layer, double click that layer and change the opacity in the
layers dialogue box. You change the opacity of a layer at any time.

Nie wiem czy o taką przeźroczystość ci idzie ( z paint.net''a nigdy nie korzystałem ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 22:31, k13 napisał:

Tip: - To change the transparency of a layer, double click that layer and change the
opacity in the
layers dialogue box. You change the opacity of a layer at any time.

Nie wiem czy o taką przeźroczystość ci idzie ( z paint.net''a nigdy nie korzystałem )
:P

Ja mam po polsku Paint.Net , zacząłem dopiero się uczyć i nie mogę znaleźć przezroczystości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 22:33, heaton 1992 bdg napisał:

> Tip: - To change the transparency of a layer, double click that layer and change
the
> opacity in the
> layers dialogue box. You change the opacity of a layer at any time.
>
> Nie wiem czy o taką przeźroczystość ci idzie ( z paint.net''a nigdy nie korzystałem
)
> :P
Ja mam po polsku Paint.Net , zacząłem dopiero się uczyć i nie mogę znaleźć przezroczystości
...

Aby zmienić przeźroczystość warstwy, kliknij na nią dwa razy. Tam w oknie dialogowym powinny być opcje przeźroczystości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 22:38, k13 napisał:

> > Tip: - To change the transparency of a layer, double click that layer and change

> the
> > opacity in the
> > layers dialogue box. You change the opacity of a layer at any time.
> >
> > Nie wiem czy o taką przeźroczystość ci idzie ( z paint.net''a nigdy nie korzystałem

> )
> > :P
> Ja mam po polsku Paint.Net , zacząłem dopiero się uczyć i nie mogę znaleźć przezroczystości

> ...
>
Aby zmienić przeźroczystość warstwy, kliknij na nią dwa razy. Tam w oknie dialogowym
powinny być opcje przeźroczystości. :)

Dobra dzięki , tyle , że teraz nie wiem jak zastosować warstwę na obrazku , nie mam pojęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:01, no-to-gramy napisał:

1.Gdzie mam pobrac a nie co mam pobrać
2.Gimp jest beznadziejny.


Gimp nie jest beznadziejny. Pewnie po prostu nie potrafisz go obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:01, no-to-gramy napisał:

1.Gdzie mam pobrac a nie co mam pobrać
2.Gimp jest beznadziejny.

Taaa... Chyba ani troche go nie znasz... a nie, sorry! ty przecież jesteś "zaje*isty Pr0s" i pracujesz w PS''ie... ale i tak nic porządnego nie potrafisz w nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 12:01, no-to-gramy napisał:

1.Gdzie mam pobrac a nie co mam pobrać
2.Gimp jest beznadziejny.

1. Google nie gryzie
2. I nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramsajcie GRAMy pojawiły się kiedyś taki czarno-białe zdjęcia (zdaje się 3 teraz jest od góry), sam próbowałem zrobić coś w tym stylu ale nie wiem jak zrobić te szare tło (z pierwszego zdjecia). Ma ktoś pomysł jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:50, Joorg napisał:

Na gramsajcie GRAMy pojawiły się kiedyś taki czarno-białe zdjęcia (zdaje się 3 teraz
jest od góry), sam próbowałem zrobić coś w tym stylu ale nie wiem jak zrobić te szare
tło (z pierwszego zdjecia). Ma ktoś pomysł jak to zrobić?


Możesz podać linka do tego zdjęcia ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:36, Joorg napisał:


> Możesz podać linka do tego zdjęcia ? :P
Proszę bardzo ;]
http://ja.gram.pl/upl/blogi/467684/img_wpisy/2008_29/.jpg


Ja bym to zrobił tak (jadę z pamięci, więc nazwy nie muszą być dokładne): w opcjach obrazu wybierasz opcję "Black & White". Parametry wg. upodobań. Następnie tworzysz nową warstwę, a w niej umieszczasz teksturę metalu np. z http://www.deviantart.com/ . Później tylko wymazujesz to co masz do wymazania i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie. Nie jestem zbyt dobrym grafikiem. Musze wykonać tylko jedną rzecz, a niechce specjalnie dla niej uczyć się tego wszystkiego. Potrzebuje połączyć ogniste skrzydła z jednego obrazka z kolesiem z innego obrazka. Jest ktoś kto by mógł mi to zrobić? Wiem, że nie jest to trudne, ale ja zbytnio się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować