Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 22:50, jcl99 napisał:

Mam do was pytanie .

Czy ma ktoś z was może link do twarzy Marka Saganowskiego ?

Z góry dzięki


Mmmmmm, po zamknięciu pro-evo.pl trudno ci będzie znaleźć coś takiego, poszukaj na pes.com.pl lub na innych portalach o tej grze, ale na zagranicznych raczej nie będzie jego twarzy ;-)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego nie mogę przypisać swojej konfigracji, gram taką od kilku lat i jakoś mni nie idzie grać na tej co Pes dla nas zaplanował. Mój konfig to:
strzał - D
podanie po ziemi - S
podanie górą - A
sprint - W
drybling - E
podanie na dobieg - Q
wyjście na wolną pozycję - SPACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o rany..ja już sobie nie wyobrażam grania na klawiaturze ;-)

Ecko09 - część można zrobić przy pomocy kombinacji R2 i klawiszy kierunkowych, a R2 to w wypadku klawiatury chyba standardowo klawisz C, o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:04, Lord Asgaroth napisał:

o rany..ja już sobie nie wyobrażam grania na klawiaturze ;-)


Hehehehe... tak jakbym słyszał mojego kolegę :) Ja zaś przyzwyczaiłem się do gry na klawiaturze i wole na niej grać. Przyznaje... że na padzie o wiele łatwiej wyprowadza się zwody, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:04, pan m. napisał:

E,tam na klawie najlepiej.Zwody też lepiej mi wychodzą na klawie niż na moim padzie.


Zwody lepiej na "klawie"? Możliwe... może masz ziwnniejsze palce, albo lepsze rozmieszczenie klawiszy, bo mi np. tzw. "Zwód Zidane''a" rzadko wychodzi na klawiaturze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem,że na klawie MIMO WSZYSTKO gra się lepiej niż na padzie,dopóty nie podłączyłem pada do kompa. Niebo,a ziemia. Teraz nie wyobrażam sobie gry bez pada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:31, pan m. napisał:

Ja nie umię grać na moim Logitechu w tej grze.Na najmniejszym poziome mnie ograli 0:2,a na
klawie wygrałem 11:0:)

Kwestia treningu,przyzwyczajenia,wprawy. Pamiętam jak zaczynałem przygodę z PES to też miałem takie wyniki nawet na klawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:00, ImRo Nixon napisał:

> o rany..ja już sobie nie wyobrażam grania na klawiaturze ;-)

Hehehehe... tak jakbym słyszał mojego kolegę :) Ja zaś przyzwyczaiłem się do gry na klawiaturze
i wole na niej grać. Przyznaje... że na padzie o wiele łatwiej wyprowadza się zwody, ale co
tam...


Ja w zasadzie przygodę z tą serią zacząłem na padzie, jeszcze w ISS, więc nawet nie było większego wyboru ;-) Poza tym nie chodzi o same zwody, bo z tych ja wiele nie korzystam. Przede wszystkim ergonomia, ręce nie męczą się tak jak na klawiaturze. No i można się wygodnie rozwalić chociażby na podłodze z padem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey wsyztkim. Chce stworzyc zespol do trybu kariery. Mam problem z rozwojem pilkarza. przy jakim ustawiniu pilkarz bedzie sie lepiej i skuteczniej rozwijal? wczesny czy pozny? i co oznacza xxx/trwaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:12, ImRo Nixon napisał:

Zwody lepiej na "klawie"? Możliwe... może masz ziwnniejsze palce, albo lepsze rozmieszczenie
klawiszy, bo mi np. tzw. "Zwód Zidane''a" rzadko wychodzi na klawiaturze :P


"Zwód Zidane''a"? Możesz jakoś bliżej to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:00, rafisport napisał:

"Zwód Zidane''a"? Możesz jakoś bliżej to wyjaśnić?

Marsylska Ruletka:). Obrót z piłką, w PESie trzeba obrócić prawą gałką o 360 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:14, rafisport napisał:

Teraz rozumiem. Nie wiem co w tym trudnego. Bardzo łatwo to zrobić. Przynajmniej na klawiaturze...


Na klawiaturze wystarczyło przypisać ruchy gałką choćby o klawiatury numerycznej i wcisnąć po sobie "w gorę" i "w dół". Na padzie jest jeszcze łatwiej, pod warunkiem, że piłkarz ma bardzo dobrą technikę, bo ci słabsi lubią gubić piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 09:47, Obi-wan Kenobii napisał:

Wie ktoś dlaczego nie mogę przypisać swojej konfigracji, gram taką od kilku lat i jakoś mni
nie idzie grać na tej co Pes dla nas zaplanował. Mój konfig to:


Kiedy włącza CI się autostart, to masz tam button "Opcje". Wchodzisz w niego i tam możesz przypisać klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:21, ak.47 napisał:

Kiedy włącza CI się autostart, to masz tam button "Opcje". Wchodzisz w niego i tam możesz
przypisać klawisze.


Taki tępy nie jestem :D, nawet jak tam wchodzę to mogę zmieniać tylko klawiszę przygotowane przez Pesa a mojej się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Taki tępy nie jestem :D, nawet jak tam wchodzę to mogę zmieniać tylko klawiszę przygotowane
przez Pesa a mojej się nie da :(

Jak się nie da!? Przeszkadzają Ci kółka, kwadraty itp.? Proszę bardzo:
Kołko - długie podanie
Krzyżyk - krótkie poanie
Kwadrat - strzał
Trójkąt - podanie na dobieg
R1 - szybki bieg
L1 - zmiana zawodnika
R2 - zwody
L2 - nie pamiętam.

Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować