Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Gdzie mam zapisać ten patch? http://www.pro-evo.pl/


DEMO PES 2008 Od Dziś Dostępne Dla Posiadaczy PC! 25.09.2007
Właśnie dzisiaj wyszło DEMO PES 2008 w wersji na PC! Tak długo oczekiwana wersja demonstracyjna wreszcie ujrzała światło dzienne. Możemy wreszcie sprawdzić jak najnowszy PES prezentuje się na na monitorach naszych komputerów. Demo waży około 1.10 GB.
Dem znajdziecie pod poniższymi linkami:
- Mirror Gameswelt (High Speed)
- PC Action Mirror (Registration nötig)
- Mirror Gamershell
- Mirror 4players
- GameUpdates (Torrent-Server)
- WorthPlaying.com (USA)
- Mirror GameGuru.ru
- CHIP.de (Torrent-Server)
- K-Files Mirror (High Speed)
- Mirror AreaGames (HighSpeed)
- Mirror GameZone.de (HighSpeed)
- Mirror GameCaptain (HighSpeed)
- Mirror Gamona.de (HighSpeed)
- Mirror Up2Games.de (HighSpeed)
- JeuxVideo.fr (HighSpeed FTP)


Oto wymagania wersji demonstarcyjnej:

MINIMALNE WYMAGANIA
Windows XP
Intel Pentium IV 1.4GHz lub odpowiedni
512 MB RAM
4.0GB wolnego miejsca na dysku
4x DVD-ROM
Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c. 64MB Pixel Shader 1.1 (NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500)
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX 9.0c lub wyższy
Multiplayer: TCP/IP 192 kbps lub więcej
Klawiatura kompatybilna z Windowsem
Rozdzielczość minimalna ekranu 640 x 480

REKOMENDOWANE WYMAGANIA
Windows XP
Intel Pentium IV 3.0GHz or AMD Athlon 64 lub odpowiedni
1GB RAM
6.5GB wolnego miejsca na dysku
8x DVD-ROM Drive
Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c . 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 or NVidia
6800 GT/GS or better)
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX 9.0c lub wyższy
Multiplayer: TCP/IP Szerokopasmowe połączenie internetowe
Pad kompatybilny z Windowsem
Rozdzielczość minimalna ekranu 1280 x 720

autor: Kubbas więcej | | komentarzy [476]

Demo PES 2008 już wkrótce?? 19.09.2007
Ta informacja na pewno ucieszy fanów piłki kopanej Konami. Otóż wygląda na to, że wersja demonstracyjna gry Pro Evolution 2008 będzie już wkrótce dostępna. Na francuskiej stronie fanów gier z serii PES został pokazany plakat, który może sugerować, że demo PES-a 2008 będzie możliwe do ściągnięcia już wkrótce. Francuski tekst pojawiający na tej stronie można przetłumaczyć tak: "Już za niedługo wersja demonstracyjna PES-a 2008 na PC będzie dostępna".
Pozostaje nam tylko niecierpliwie czekać tym bardziej, że jest dopiero połowa września, a premiera najnowszego PES-a to koniec października.


autor: Pesman więcej | | komentarzy [56]

OF: Pategato & Goalgerd Ultimate Edition 17.09.2007
W końcu doczekaliśmy się ostatniego uaktualnienia Option File''a od Pategato i Goalgerd''a. Plik opcji prezentuje się wyśmienicie, gdyż posiada:

* Wszystkie transfery we wszystkich klubach.
* Prawdziwe nazwy wszystkich klubów.
* Wszyscy zawodnicy posiadają oryginalne nazwiska.
* Oryginalne nazwy stadionów.
* Prawdziwe numery zawodników w każdym klubie.
* Oryginalne nazwy lig i pucharów.
* Najnowsze, aktualne formacje zespołów.
* Uaktulanione składy i stroje drużyn narodowych.
* Zastąpieni zawodnicy, którzy przeszli na emeryturę.
* Sklep PES odblokowany w całości.
* Uwzględnione wszystkie promocje i spadki drużyn.
* Bundesliga w miejsce Other League C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już troche w PESa i nurtuje mnie pewien problem:
Grając przez sieć często wygrywam mecz, a serwer / komputer uznaje remis bezbramkowy (tak wynika z obliczeń jak się doliczy to do bramek stracony i strzelonych) i w efekcie często spada klasyfikacja i dostaje się mniej pkt niż sie powinno.

I pytanie: czyja to wina - mojego łącza, serwera, komputera, czy mojego przeciwnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:55, Ari Zmc napisał:

Od jakiś 2 miechów, servery po prostu padają - wydaje mi się że to wina tego że już przygotowują
servery do PES 2008 ;)


No nic... trzeba się przyzwyczaić... :/

Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam maly problem z padem podlaczylem go do kompa wszystko jest cacy ale po wlaczeniu gry np.PES6 pad juz nie dziala wie ktos co moglo sie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wpisałeś wszystko w ,,Settings" ?? Bo jeśli nie wpiszesz(najlepiej pod player 2) to nie będzie działał ;)
INSTRUKCJA:
Start--->Wszystkie Programy--->Konami--->Settings--->Player2--->Ustawiasz przyciski--->,,Ok"
Jeżeli pomogłem, nie dziękuj xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem sobie rano pograc w PESa, ale napotkałem pewien błąd:
Jak wybiorę plik gracza i serwer to nijak nie mogę dostać się do jakiejkolwiek poczekalni PC, bo po 4 minutach łączenia wyskakuje napis, że lobby jest pełne. Potem sprawdziłem na pliku mojego brata i wszystko grało, tylko, że jak spróbowałem znowu na swoim to dalej było to samo. :/

Moja konfiguracja: Celeron 2,93Ghz, GF 6600 256/128, 1GB ram, Win XP Pro, internet: Neostrada 2MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:51, Ecko09 napisał:

Co mam zrobić, aby móc grać na padzie, bo mi w grze nie działa :/

Wchodzisz w Settings - w autorunie jest albo przez Start>Wszystkie Programy>Konami>Pro Evolution Soccer 6. Tam masz w zakładkach "Gracz 1". Otwierasz i w rozwijanym menu, tam gdzie jest to "--", wybierasz swój pad. Potem ustawiasz sobie który przycisk za co ma odpowiadać i voila :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:13, Ecko09 napisał:

Ok, już sobie poradziłem ,tylko teraz nie wiem jak zrobić, żeby na jednym kompie grać w dwóch
xD W podobny sposób?

W Settingsach(to co podał ak.47) ustawiasz pada ustawiasz na ,,Gracz 2"
Życzę miłej Gry ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 23:28, Ecko09 napisał:

5 goli strzelonych przez jednego piłkarza xD jedna akcja indywidualna, 2 asysyty J. Cole i
po jednej asyście D. Beckham i A.Cole :D
Dwie bramki strzelił mi Borgetti, obie z karnego

http://img221.imageshack.us/my.php?image=owengj5.png

Żaden zaszczyt.
Na początku mojej gry przez neta przegrałem 9:1 xD i wszystkie bramki strzelił Adriano jak znajde screen to wam podeśle gdzieś na wrzuta.pl jest xD

EDIT !:
http://www.wrzuta.pl/obraz/sF28c1cs83/adriano
To był turniej dnia(2 razy w tygodniu są takie turnieje na ----.pl xD - bez reklam) a tam drużyny są najczęściej losowe, mój przeciwnik trafił na roboty a ja na nędzną Hiszpanie xD Ale z jego skillem i tak bym przegrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram na padzie z dwoma analogami w pesa 6 i mam pytanie. Jak robić inne tricki niż obrot na piłce i te "machanie nogami" nad piłką?;) I drugie pytanie- jak kopię wolnego, i jednym strzelam a drugiego przywoluje do pilki to co przycisnac zeby ten drugi strzelil tego wolnego, albo żeby np. wystawił piłkę temu pierwszemu?
Jeśli to niezbyt zrozumiale napisałem to piszcie ale pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:34, kedzior141 napisał:

Mam pytanie. Gram na padzie z dwoma analogami w pesa 6 i mam pytanie. Jak robić inne tricki
niż obrot na piłce i te "machanie nogami" nad piłką?;)

Nie wiem po co ci tricki, ale poszukaj stronek z takowymi :)
>I drugie pytanie- jak kopię wolnego, i jednym strzelam a drugiego przywoluje do pilki to co przycisnac zeby ten >drugi strzelil tego wolnego, albo żeby np. wystawił piłkę temu pierwszemu? Jeśli to niezbyt zrozumiale napisałem to >piszcie ale pomóżcie:)
Jak dobrze pamiętam to aby wystawić to L1 i podanie ale strzelasz normalnie nie jak z wolnego. Aby strzelić tym drugim L1 i strzał i strzelasz jak z wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może w sklepach PESa 6 w platynie (zależy mi na cenie)? Wiem, że był kiedyś w sklepie gram.pl, ale już nie ma. Szukałem też w innych sklepach, ale tam mają tylko wersje anglojęzyczne. Wycofali już wersję polską czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie wczoraj zerejstrowałem swojego PESa 6 i chciałbym pograc przez sieć jednak że nie wiem jak to uruchomić. Czy moze mi ktoś pomóc ?? Jeśli tak to prosze neich sie ktoś odezwie na gg 8360394

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować