Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

ja tez tak czasami mam,ale to napewno wina mojego funfla bo ma slaby sprzet i dziadowski net ! qrde nie ma 1.05 PL a chcialem posluchac polskich glosow tych agentow ;< a dziwne bo cenega czarno na bialym obiecuje tego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem sobie Splinter Cell Chaos Theory i na odzielnej płytce jest polonizacja, więc może na jakiejś stronie będzie ta polonizacja. Tylko że to było by już chyba nie legalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 13:19, PAPISHON napisał:

Ja zakupiłem sobie Splinter Cell Chaos Theory i na odzielnej płytce jest polonizacja, więc
może na jakiejś stronie będzie ta polonizacja. Tylko że to było by już chyba nie legalne :P


do każdej wersji jest inna polonizacja =/ ta na osobnej plytce to chyba 1.02 PL ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 15:18, DarkMuro napisał:

do każdej wersji jest inna polonizacja =/ ta na osobnej plytce to chyba 1.02 PL ale nie jestem
pewien



TAK ... to wersja 1.02 .... reszte peczy ze strony cenega mozna sciagnac - 1.04 PL czy jakoś tak daje obsługe pixel shader 2.0 ... 1.05 PL gdzieś czytałem, że jest w produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 15:38, mistrzgry napisał:

> do każdej wersji jest inna polonizacja =/ ta na osobnej plytce to chyba 1.02 PL ale nie
jestem
> pewien


TAK ... to wersja 1.02 .... reszte peczy ze strony cenega mozna sciagnac - 1.04 PL czy jakoś
tak daje obsługe pixel shader 2.0 ... 1.05 PL gdzieś czytałem, że jest w produkcji...


hm o ile sie nie myle cenega zarzucila nam nowinke ze patch 1.05 PL niedlugo sie ukaze,i o ile pamietam to bylo chyba rok temu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wspaniałe, bardzo lubię serię Splinter Cell, każda kolejna część serii była coraz lepsza i ta nie jest wyjądkiem. Do tej pory najlepsza część cyklu... Lecz Double Agent z pewnością będzie lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 15:53, graczomaniak napisał:

A własnie wiadomo już kiedy będzie premiera Splinter Cell 4??:)


W październiku! (najpierw miała być w marcu, ale twórcy chcieli dopracować AI wspótowarzyszy, więc przełożono na wrzesień, teraz przełoźona na październik)... W Polsce pewnie listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostosuje się tutaj do pytania o wersję 1.05PL.Ja posiadam Splinter Cell Choas theory spatchowane do wersji 1.05 i polska wersja językowa dołączona do gry działa bez zarzutu.Proponuje przeinstalowanie gry zainstalowanie patchy i dopiero wtedy spolszczenia powinno działać u mnie działa bez żadnych problemów wszyscy mówią po polsku czyli tak jak ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 16:10, M0hh4M3D napisał:

Dostosuje się tutaj do pytania o wersję 1.05PL.Ja posiadam Splinter Cell Choas theory spatchowane
do wersji 1.05 i polska wersja językowa dołączona do gry działa bez zarzutu.Proponuje przeinstalowanie
gry zainstalowanie patchy i dopiero wtedy spolszczenia powinno działać u mnie działa bez żadnych
problemów wszyscy mówią po polsku czyli tak jak ma być:)



serio ?!? wiesz . chyba sprobuje !! a co do sc 4 przelozyli premiere bo chcieli go wydac odrazu na wszystkie platoformy , chociaz ja tego nie kupuje,uwazam ze nie zmiescili sie w czasie i walneli nam tanią wymowke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 17:47, DarkMuro napisał:

FAKTYCZNIE TO DZIALA !!!ziom jestes wielki :]] wreszcie polski scct ! jak dawno cie nie widzialem
!


Sie wie fachura :) THX za komplementa;) ale poczułem sie potrzebny w momencie gdy ktoś nie mógł się w pełni nacieszyć tą genialną produkcją teraz tylko czekam na oficjalne wyjaśnienie Cenegi i ich porade skopiowaną z mojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez na najnowszych sterownikach nvidii gdy gramy na pixel shaderze 3.0 to calkowicie sie shady piernicza... bo musialem przez to wrocic do starych sterow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może inaczej sprecyzuje mojego posta :} bo co do versus jak gram i jako szpieg złapie najemnika to pojawia się opcja SPEAK. co trzeba nacisnąc by rozmawiać? (chodzi mi o funkcje klawisza, nie sam klawisz :} )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzez opcję "Aktualizacja" w grze, ściągnąłem europejską wersję patcha 1.00 - 1.05. Niestety podczas próby instalacji tego patcha pokazuje mi się komunikat
"Invalid Patch File ''C:\DOCUME~1\Michał\USTAWI~1\Temp\BYEP14~1.TMP\Disk1\Patch\SC3PAT~1.RTP''". Grę mam oryginalną i po przeinstalowaniu gry, nie instalowałem żadnych innych patchy. Da się to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:17, Lamb3rt napisał:

Poprzez opcję "Aktualizacja" w grze, ściągnąłem europejską wersję patcha 1.00 - 1.05. Niestety
podczas próby instalacji tego patcha pokazuje mi się komunikat
"Invalid Patch File ''C:\DOCUME~1\Michał\USTAWI~1\Temp\BYEP14~1.TMP\Disk1\Patch\SC3PAT~1.RTP''".
Grę mam oryginalną i po przeinstalowaniu gry, nie instalowałem żadnych innych patchy. Da się
to naprawić?


Pilna odpowiedź jest dla mnie BARDZO ważna! Proszę o takową odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś na tym forum ma polską wersję 1.04 gry SC:CH? Jak tak to moglibyśmy zagrać w oczekiwaniu na polskiego patcha 1.05.


PS Chyba ten post nie łamie regulaminu? Chyba nie mozna go uznać za ogłoszenie? Jeżeli tak proszę o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:47, Lamb3rt napisał:

Witam! Czy ktoś na tym forum ma polską wersję 1.04 gry SC:CH? Jak tak to moglibyśmy zagrać
w oczekiwaniu na polskiego patcha 1.05.


PS Chyba ten post nie łamie regulaminu? Chyba nie mozna go uznać za ogłoszenie? Jeżeli tak
proszę o wybaczenie.

Ja mam wersję 1.04. Ale nie wiem czy będzie mi się chciało grać na necie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować