Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Wy tam lepiej gotujcie już Edycje Kolekcjonerską dla waszych wiernych gramowiczów :P

Patrzyłem na ceny to myśle, że podstawowa cena nie będzie większa niż 160zł i licze na 129zł przy wykorzystaniu wpln :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 11:29, Mistic napisał:

Wy tam lepiej gotujcie już Edycje Kolekcjonerską dla waszych wiernych gramowiczów :P

Patrzyłem na ceny to myśle, że podstawowa cena nie będzie większa niż 160zł i licze na 129zł
przy wykorzystaniu wpln :-)


Optymistycznie podchodzisz do sprawy. Jak tylko bedę miał jakiekolwiek informacje o EK to coś tam przemycę, ale pewnie GRAM.PL poda informację jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:00, Anim napisał:

ciach


Wy mi tu lepiej szykujcie EK Supreme Commander bo jak mnie zawiedziecie to Was napadne moim Commanderem ,a wtedy nawet mnisi z shaolin nie pomoga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kupie tej gry w najblizszym czasie, to glownie z powodu funduszy (kompa trzeba ulepszyc) a i cena 130zł (auć!) jest narazie tylko w strefie marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:02, Mistic napisał:

Co do ceny to może i optymistycznie myśle :P Ale nawet jakby EK była za 159zł to i tak kupie
^^


Mistic - to właśnie te 159 nazywam optymistycznym podejściem do tematu, no chyba że mówimy o cenie z wPLN...

Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zeczywiscie nie duze... ale mnie CDP wkopał teraz już nie wiem co kupic czy JE czy tez STALKERA :/ na obie gry czekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:35, JogaTv napisał:

No zeczywiscie nie duze... ale mnie CDP wkopał teraz już nie wiem co kupic czy JE czy tez STALKERA
:/ na obie gry czekam :/


Zależy co lubisz bardziej - FPS z elementami RPG, czy RPG w stylu dalekowschodnim.

Prawdę mówiąc to Jade Empire zalatuje mi Guild Wars...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:35, JogaTv napisał:

No zeczywiscie nie duze... ale mnie CDP wkopał teraz już nie wiem co kupic czy JE czy tez STALKERA
:/ na obie gry czekam :/

W STALKERZE Cleese nie podkłada pod nikogo głosu. Tak więc JE jest lepsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 11:28, Ksiemek napisał:

Dokładne wymagania (minimalne/ zalecane):

http://jade.bioware.com/specialedition/system_requirements.html



Ulżyło mi :) Procek wyrabia z dużym zapasem, Ramu 512, ale niedługo dobije do 768 więc spox, karta wystarczy na spokojnie, może nawet max detale?? :)

Tylko sama gra potwornie droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, proc nie wyrabia. Pamięci też przydałoby się więcej. Cholera, pamiętam jak kilka miesięcy temu na forum BioWare pisali, że celują w 1.8 GHz i 256 RAM. Akurat wymagań codo proca nie powiększyli, ale na moim wysłużonym 1.2 GHz będę musiał liczyć się z przycinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:08, Cmq napisał:

Niestety, proc nie wyrabia. Pamięci też przydałoby się więcej. Cholera, pamiętam jak kilka
miesięcy temu na forum BioWare pisali, że celują w 1.8 GHz i 256 RAM. Akurat wymagań codo proca
nie powiększyli, ale na moim wysłużonym 1.2 GHz będę musiał liczyć się z przycinkami.

Cholera, post pod postem. Przepraszam za to i dodaję - miałem zacytować post z linkiem do wymagań. Mówię o moim kompie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do GRAM.PL. Czy moglibyście zmienić informacje w planie wydawniczym i sklepie, że jakoby Jade Empire pojawi sie w pełnej polskiej wersji językowej?? Ludzie na innych forach są święcie przekonani, że w grze pojawią sie polskie dialogi mówione, a uświadomienie im że tak nie będzie graniczy z cudem. Zróbcie coś z tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale mam jeszcze proźbe by dodać w końcu informacje o wymaganiach, w końcu są one znane już od chyba dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieeeeee, tylko karta i system operacyjny spelniaja wymagania :(((((
wiec z kupnem bede sie musial wstrzymac do nastepnego upgrade`u (miejmy nadzieje ze bedzie jeszcze w tym roku) ale jest jeszcze plus tej sytuacji, JE za pewien czas bedzie tanszy i pewnie trafi za jakies pol roku (czy troche dluzej) do fajnej ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe ;-)

Minimum: Windows XP, Pentium 4 1.8 GHz or AMD Athlon 1800XP, 512MB RAM, 15 GB Free HD Space, DirectX 9.0, NVIDIA GeForce 6200 or ATI 9500 or better (Shader Model 2.0 required), 100% DirectX 9.0 compatible sound card and drivers.

Recommended: 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor, 1GB RAM, DirectX 9.0 February 2006, ATI X600 series, NVIDIA GeForce 6800 series, or higher recommended.

Informacje te pochodzą z reklamy w Stim, pozdrawiam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:59, Mistic napisał:

15Gb wolnego dysku?! Powiesz, że zapomniałeś przecinka po 1 ;-)

Przykro mi było kopiuj wklej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować