Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Przepraszam za setne pytanie o to, czy gra będzie mi chodzić na moin sprzęcie, ale wierzę, że są na tym forum eksperci od sprzętu, którzy mi pomogą:
Procesor- Celeron 2,8 GHz
1 GB RAM
Radeon X700 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo zniknęło w gąszczu pytań CZY PÓJDZIE...czy ktos sie orientuje jak bedzie wygladalo sterowanie?? czy ciose bedzie trzeba zadawac klawiatura czy mozna bedzie ustawic klawisze myszki??Moze jakis niebieski cos powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:17, RadeXMaster napisał:

Ponawiam pytanie bo zniknęło w gąszczu pytań CZY PÓJDZIE...czy ktos sie orientuje jak bedzie
wygladalo sterowanie?? czy ciose bedzie trzeba zadawac klawiatura czy mozna bedzie ustawic
klawisze myszki??Moze jakis niebieski cos powie??


Zapewne można używać myszki, wciąż mam w pamięci genialną konwersję Kotora, żadnych problemów nie było, wszystko chodziło ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jakaś stronka do testowania wymagań tej gry, coś jak systemrequirementslab gdzie można testowac swój kompoter pod kątem wymagań niektórych gier>Niestety puki co niema Tam Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pytanie o to, czy gra będzie mi chodzić na moin sprzęcie, ale wierzę, że są na tym forum eksperci od sprzętu, którzy mi pomogą:
Procesor:Celeron 3.06
1GB RAM
GeForce FX 5500 56MB DDr AGP X
Proszę o sybką odpowiedz bo chce se kupić Jadea ale nie wiem czy mi wejdzie bo karta graficzna pisze ze min. 6200 .Prosz o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:56, Tieru napisał:

Przepraszam za pytanie o to, czy gra będzie mi chodzić na moin sprzęcie, ale wierzę, że są
na tym forum eksperci od sprzętu, którzy mi pomogą:
Procesor:Celeron 3.06
1GB RAM
GeForce FX 5500 56MB DDr AGP X
Proszę o sybką odpowiedz bo chce se kupić Jadea ale nie wiem czy mi wejdzie bo karta graficzna
pisze ze min. 6200 .Prosz o pomoc :)

Niestety obawiam się że niepójdzie masz za słabą kartę grafiki wedłóg oficjalnych wymagań potrzeba minimum GeForce 6200 lub Radeona 9500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziś postanowiłem zamówić JE, ale mam pewien problem z zamówieniem:

Dlaczego gdy następuje ostatni etap zamówienia mam wybrać rodzaj przesyłki? Chociaż tutaj pisze, że dostawa jest za wplny?:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6gzh5

Oczywiście mam wystarczająco dużo wplnów.... bo nie chce mi się dodatkowo bulić te 15 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłeś żeton na początku składania zamówienia?

Ivo kudlaty, gra powinna ruszyć na maksa, ale nikt tego nie potwierdzi póki nie bedzie miał gry :/ Wróżki nie jesteśmy, a sprzęt masz dość silny więc nie masz co się martwić o jakość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące pre-ordera. CDP chwali się, że można kupić tańszą wersję za 79,90, a koszty przesyłki zapłacić wpln. Próbowałem kilkakrotnie i nie wiedzieć czemu, koszty wysyłki zawsze doliczają się automatycznie i gra kosztuje 92,80pln. Może czegoś nie doczytałem, może ktoś wie dlaczego tak się dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować