Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

wg mnie G3 to tez niepotrzebna mlucka ale mi glownie chodzilo o G1 gdzie walke trzebabylo naprawde opanowac a nie naciskac jeden klawisz.
Ja z reszta lubie rpg`i z widoku tpp a nie tak z gory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:48, Mistic napisał:

> -orientalne klimaty nie zabardzo kojarza mi sie z rpg (wg mnie kwintesencja grycrpg jest
gothic
> i pozniejsze jej odslony)

Że kwintesencja gry crpg to Gothic?! W jakie ty rpgi grałes, że tak twierdzisz :D RPG powinien
być nastawiony na fabułe a nie debilną młóćke jaką oferuje np. G3 w każdym mieście będząc
po stronie buntowników. Gothici nigdy nie pobiją takich gier jak PT, FF i podobne, a co dopiero
mówiąc o tytułach o wiele starszych niż te wymienione.
A niestety JE bardzo przypomina mi KOTORy. I nie powiem, zeby to byla dobra nowina, bo Kotory
to conajwyżej rpgi średnie. Co najwyżej według wielu grafika wybija je ponad inne... O gorszej
grafice... W Nwn2 tez uzyto wiele zapozyczen z Rycerzy Starej Republiki, ale dodano lepszą
fabułe, ponadto gra mniej też jest skupiona na bezsensownej młóćce.
A Gothic mimo, że jest grą dobrą to nie można go nazwać "podstawą" gatunku RPG.


Co do tego że Gothic w żadnym razie nie jest kwintesencją cRPG się z tobą zgadzam. Prawdziwe cRPG to Torment, Baldurs Gate, Neverwinter Nights 2, Fallout, Icewind Dale to są ceRPeGi pełną gębą. Ale także KotORy które są moim zdaniem genialne. Oba mają wyśmienitą fabułę, zapadających w pamięć bohaterów. O grafice nie piszę bo to jest w RPG najmniej istotne. A co tobie Mistic konkretnie się nie podoba w serii KotOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno się na Jade Empire skuszę, ale mnie również martwią nieco wymagania sprzętowe - co prawda nie mam najsłabszego sprzętu, ale chciałbym, aby przynajmniej medium chodziło płynnie :] Bioware nie może zawieść - mogło zrobić prosty port z Xboxa na PC, a oni rzucili się w wir pracy - za to ich podziwiam (no i jeszcze za serię BG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:24, pro evo napisał:

Jade empire ruszy na tym gracie?
Ge Force 6200 256 mb
1024 mb ram
2.8(procek)
shadery 3.0


rzeczywisciwe grat. Niepotrzenbie zamiesciłeś ten post. Poczytaj kilka pierwszych, a juz zauwazysz, ze ktos opisuje wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem i czekam. :( Niestety do 8 marca, a może jeszcze będzie przesunięta. :P Ale mam pytanie, w reklamie w najnowszym CDA pisze, że będzie bogata polska edycja gry. Ciekawe co to będzie i jeszcze jedno, w reklamie jest pudełko Jade Empire takie jak będzie czy nie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym tłumaczeniem? W reklamach prasowych i w zapowiedzi w CD Action, jest mowa o lokalizacji kinowej (byłoby super). Za to w planie wydawniczym jest informacja o lokalizacji pełnej (już nie tak super).
Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem zapowiedź w styczniowym cda i napalięłm siena gierkę

ale czy ktos wie jakie będą zalecane wymagania do JADE Empire (nie do star warsów tylko do konkretnie jade empire)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie jedna z niewielu gier, która mi się bardzo podoba, ale na pewno nie kupię jej dopóki nie usłyszę pozytywnych opinii na temat sterowania - jeśli okaże się "konsolowe", poczekam miesiac aż na allegro stanieje do 60zł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie konsolowe nie może być bo gra się super prezentuje............ale ja pada mam w razie czego z z analogami ;)

NO KIEDY PREMIERA JADE EMPIRE DOWIEM SIĘ DZISIAJ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pre-order różni się w jakiś sposób od "normalnych" wersji ? Inne wydanie moze itd ? Czy jedyną atrakcją jest fakt że kupiło go się przed premierą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:03, hehe napisał:

Czy pre-order różni się w jakiś sposób od "normalnych" wersji ? Inne wydanie moze itd ? Czy
jedyną atrakcją jest fakt że kupiło go się przed premierą ?


Jedyną różnica to to że masz gre pare dni przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Hero na dwójce i zrozumiałem dlaczego tak pożądam Jade Empire. Ja po prostu kocham kulture dalekiego wschodu. Specjalnie załapałem sie do roboty w TESCO, za marne grosze ale na gre i więcej RAMu powinno wystarczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:20, Pawłek napisał:

Oglądałem ostatnio Hero na dwójce i zrozumiałem dlaczego tak pożądam Jade Empire. Ja po prostu
kocham kulture dalekiego wschodu. Specjalnie załapałem sie do roboty w TESCO, za marne grosze
ale na gre i więcej RAMu powinno wystarczyć. :)


Oto dusza mnicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować