Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Jak myślicie pójdzie na moim sprzęcie JE ?? Celeron 2Ghz 1GB ram i Geforce 5500Fx. Po niespodziance jaką zrobił mi Neverwinter Nights 2 wole sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:15, Czarkinson napisał:

Jak myślicie pójdzie na moim sprzęcie JE ?? Celeron 2Ghz 1GB ram i Geforce 5500Fx. Po niespodziance
jaką zrobił mi Neverwinter Nights 2 wole sie upewnić.

Jaka była ta niespodzianka od NW 2 ja mam Athlona 2500+ radeona X1600pro i 512 RAM i mi śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko i raczej nie uzyskam odpowiedzi :P

Czy wiadomo coś o Tygodniu z Jade Empire? Jest taki w planach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet po spachowaniu miałem tylko 3Fps. Teraz bede bardziej ostrożny w kupowaniu gier.
Czy ktoś odpowie na moje pytanie: Czy pójdzie mi Je ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:18, Czarkinson napisał:

Niestety nawet po spachowaniu miałem tylko 3Fps. Teraz bede bardziej ostrożny w kupowaniu gier.
Czy ktoś odpowie na moje pytanie: Czy pójdzie mi Je ??


Niestety obawiam się że masz za słabą kartę grafiki,możesz sprubowac uruchomic Jade Empire na swoim komputerze,ale jeśli nawet ruszy to cudów niewrużę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na AMD Athlon xp+ 2500, 1 gb ram i GF 6600 GT pójdzie na maxa albo prawie maxa? Jak myślicie? NWN 2 na patchu 1.02 mi śmigało na średnich, na 1.04 jeszcze nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania to ja znam, ale aż mi się wierzyć nie chce, że takie małe i teoretycznie mi powinno pójść na full. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:11, Pawłek napisał:

Wie już ktoś jak gra działa na 512 RAM??


http://jade.bioware.com/specialedition/system_requirements.html

jesli jest 512mb potrzebne do uruchomienia gry too napewno bedzie u ciebie smigalo (pod warunkiem ze reszta kompa raczej sredniawaa nie jest) aby uzyskac lepsza wydajnosc nalezaloby zmniejszyc zasieg pola widzenia, ta opcja najwiecej zzera pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:47, Zauri napisał:

> Wie już ktoś jak gra działa na 512 RAM??

http://jade.bioware.com/specialedition/system_requirements.html

jesli jest 512mb potrzebne do uruchomienia gry too napewno bedzie u ciebie smigalo (pod warunkiem
ze reszta kompa raczej sredniawaa nie jest) aby uzyskac lepsza wydajnosc nalezaloby zmniejszyc
zasieg pola widzenia, ta opcja najwiecej zzera pamieci



Reszta kompa na spokojnie wystarczy Athlon XP 2500+, GF 7600GS. Chciałbym gre na max detalach odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niespodzianka jakaś - wysyłka już 5 marca. Czyli grę będziemy mieli dwa dni przed premierą - mam nadzieje ze nie bedzie obsuwy - tak jak z NwN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się całkiem fajnie , a jak przeczytałem (recke??) zapowiedź Jade Empire ślinka mi poleciałą i się chyba skusze :) Ale czy mi pujdzie??

Ge Force 6200 256mb
1024 mb ram
2.8 GHZ (procesor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:02, Domon napisał:

Gierka zapowiada się całkiem fajnie , a jak przeczytałem (recke??) zapowiedź Jade Empire ślinka
mi poleciałą i się chyba skusze :) Ale czy mi pujdzie??

Ge Force 6200 256mb
1024 mb ram
2.8 GHZ (procesor)



Czekam dość długo , więc odpowie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek posiadał już tą gre w domu i umiał odpowiedzieć na twoje pytanie. Poczekaj do wtorku, może ktoś ci odpowie... Poza tym sprawdź jakie technologie obsługuje twoja karta, zainteresuj się tym, poszukaj szczegółowych wymagań, jaki pixel shader jest potrzebny itp. Wtedy sam odpowiedz sobie na to pytanie, a nie idziesz na łatwizne i czekasz aż ktoś ci powie. A nie daj boże podpowie źle to jeszcze na niego spadnie odpowiedzialność i twój żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:29, Mistic napisał:

Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek posiadał już tą gre w domu i umiał odpowiedzieć na twoje
pytanie. Poczekaj do wtorku, może ktoś ci odpowie... Poza tym sprawdź jakie technologie obsługuje
twoja karta, zainteresuj się tym, poszukaj szczegółowych wymagań, jaki pixel shader jest potrzebny
itp. Wtedy sam odpowiedz sobie na to pytanie, a nie idziesz na łatwizne i czekasz aż ktoś ci
powie. A nie daj boże podpowie źle to jeszcze na niego spadnie odpowiedzialność i twój żal.


Niezłę kazanie , ale dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować