Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 22:03, Zauri napisał:

> Przykro mi było kopiuj wklej ;-)

http://jade.bioware.com/specialedition/system_requirements.html

steam klamie, 8gb jest wymagane a nie 15 :)

No i komu teraz wieżyc ;-) Na wszelki przygotuje się na 15 żebym się nie stresował a też możliwe ze tylko do instalacji będzie potrzebował 15 Ważne ze ruszy na moim blaszaku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gira będzie śmigać jutro zamawiam............miałem kupić BFME II : the rise of the witch king ale myślę że ade empire będzie lepsze i powinno śmigać na fulla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:56, muszczu napisał:

nie wiecie czy bedzie demo tej gry? bo nie wiem czy mi pojdzie na moim sprzecie :)



To powiedz jaki masz sprzęt dobardzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:57, Domon napisał:

> nie wiecie czy bedzie demo tej gry? bo nie wiem czy mi pojdzie na moim sprzecie :)


To powiedz jaki masz sprzęt dobardzimy :)



Athlon 2000+, 768 Mb Ram, Geforce 6600LE 128 Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 19:24, muszczu napisał:

> > nie wiecie czy bedzie demo tej gry? bo nie wiem czy mi pojdzie na moim sprzecie :)

>
>
> To powiedz jaki masz sprzęt dobardzimy :)


Athlon 2000+, 768 Mb Ram, Geforce 6600LE 128 Mb



No, na pewno ci bedzie działać może nawet na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie spytac czy jesli wymagania moj komp spelnia oprocz grafiki tzn.mam pixel shader 2.0 ale mam geforcea 5500 a pisza ze min to 6200 i chcialbym wiedziec czy bedzie mi dzialal i jak bedzie mi dzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:15, Tieru napisał:

chcialbym sie spytac czy jesli wymagania moj komp spelnia oprocz grafiki tzn.mam pixel shader
2.0 ale mam geforcea 5500 a pisza ze min to 6200 i chcialbym wiedziec czy bedzie mi dzialal
i jak bedzie mi dzialal



Karta jest najważniejsza, więc przypuszczam, że będą problemy. Do tego FXy są beznadziejne i przypuszczam, że może ścinać. Chociaż wszystko sie okaże po premierze. Wymagania często są zawyżane. Może się zdarzyć, że w gre zagrasz komfortowo, chociaż małe są na to szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwrócił a to uwage w komentarzach do odopowiedniego newsa

http://jade.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=549968&forum=108

W polskiej wersji bedzie ten unikalny Rhino style? Wtf? To miało być tylko w wersji z USA, a nikt nie wspominał że w polskiej ten bonus też będzie, ktoś z niebieskich nawet pisał że tego stylu nie będzie! Teraz obniżono cene i czy przypadkiem za tą obniżke nie przypłaciliśmy m.in. wyciętym Rhino Style? A może to as w rękawie i takie jajko niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram na Xbox''ie w to cudo(nie bić!).IMO to gra zasługuje na 9.Doskonały system walki,miodna fabuła,lecz zbyt długie dialogi które mogą nużyć.System rozbudowy postaci zasługuje na oklaski,patent z odmiennymi stylami walki jest doskonały.Jedyne co mi przeszkadza oprócz wspomnianych dialogów to zbyt długie loadingi.
A kupiłem za 70zł z przesyłką w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie orientuje jak bedzie wygladalo sterowanie?? czy ciose bedzie trzeba zadawac klawiatura czy mozna bedzie ustawic klawisze myszki?? i co z ta przemiana w nosorozca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam trochę nietypowe pytanie: Czy ta gra będzie przymusowo po polsku, czy będzie sobie można wybrać jak np. w Dark Messiah? Jeśli ktoś coś na ten temat wie, niech się podzieli, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak gra będzie chodziła na 2.8 "D", 1024Ram KingStone 400Mhz, 6600GT ASUS 128DDR 8 ptk ren ? I jeszcze jedno pytanie, czy ta gra jest na prawdę warta kupna, pytam się ludzi tych co grali już w nią na X pudle na przykład ? Czy jest trudna, łatwa i fajna ? Czy opłaca się kupić ją za 70 zeta, czy jest aż taka fajna że trzeba najlepiej kupić kolektora ? Wiem że wymagający jestem ale mam nadzieje że ktoś mi tutaj odpowie sensownie i na temat, a najlepiej by było jak by się porządnie rozpisał xD

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anim i Mike mówili, że gra nie jest wymagająca pod względem sprzętu i patrząc na twoją konfiguracje to moge powiedzieć, że na pewno pójdzie, przynajmniej na średnich na moje oko. Ale do maksymalnych to chyba masz za słabą karte, za mało pamięci do niej na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym obejrzeniu wczorajszego Fresh Air na Hyperze ta gra bardzo mi sie spodobała.Ale jej nie kupie bo na moim blaszaku pójdzie na minimalnych a może i wcale ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować