Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Chciałbym się dowiedzieć czy Jade Empire jest podobne do Gothic czy chociaż do Fable? Jest liniowy czy mamy pełną swobodę jak w Gothicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:51, papipapas napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy Jade Empire jest podobne do Gothic czy chociaż do Fable? Jest
liniowy czy mamy pełną swobodę jak w Gothicu?

liniowy? może trochę... Ale jest trochę zadań pobocznych. Do gothicka nie. Za bardzo zręcznościowy do gotyka. Ale fable tak może być do tego podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 22:25, Raylin napisał:

Na normalnym poziomie to może jest i dobry (chociaż ja stylów transformacji przy pierwszym
przejściu nie używałem; wolałem walczyć wręcz, ewentualnie używałem Karmazynowe Łzy), ale na
Jadeitowym Mistrzu widać, że już tak nie jest (na jednego przeciwnika trzeba kilkanaście ciosów,
wtedy chi idzie znacznie więcej, a przy kilku przeciwnikach naraz możesz być pewny, że zabraknie
ci go wcześniej niż się spodziewasz). Z Czerwonym Ministrem sprawa ma się inaczej - tylko dzięki
niemu udało mi się wygrać z kilkoma grupami duchów w lesie przy Lądowisku Tiena. Golemem kilka
razy próbowałem, ale miałem problem z pokonaniem jednego ducha, więc dla mnie, przynajmniej
jeśli chodzi o walkę z duchami, Czerwony Minister jest zwyczajnie lepszy.


A jeśli się zacznie od końca grę na Jadeitowym Mistrzu to zachowuje się wszystkie style i poziomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 15:09, legenda27 napisał:

A jeśli się zacznie od końca grę na Jadeitowym Mistrzu to zachowuje się wszystkie style i poziomy?

Po zakończeniu gry dostajesz save, a żeby z niego skorzystać wybierasz nową grę i zamiast tworzyć nową postać wybierasz opcję, że chcesz grać na Jadeitowym Mistrzu, zaznaczasz save i grasz od nowa :) Zostają ci wszystkie twoje umiejętności, techniki, style, pieniądze; tracisz tylko wszystkie klejnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:51, papipapas napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy Jade Empire jest podobne do Gothic czy chociaż do Fable? Jest
liniowy czy mamy pełną swobodę jak w Gothicu?

Jest to coś pomiędzy tym, a tym... (jesli chodzi o swobodę ruchu)
Fable jest bardziej liniowe... Grałem we wszystkie trzy gry i uważam, że każda jest fajna i "troszeczke" inna niz pozostałe dwie. I trzeba zagrać we wszystkie trzy, bo na prawde warto! :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po wygraniu walki na argumenty z Obcokrajowcem w Cesarskim Mieście przychodzi czas na walkę z nim. Kiedy ją rozpoczynam podłoga traci wszystkie tekstury, obcokrajowiec tkwi bez ruchu a ja obracam się w kółko i nie mogę zadawać żadnych ciosów. Tak jest za każdym razem, czy jest jakiś patch naprawiający to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:27, Draco X napisał:

Mam problem, po wygraniu walki na argumenty z Obcokrajowcem w Cesarskim Mieście przychodzi
czas na walkę z nim. Kiedy ją rozpoczynam podłoga traci wszystkie tekstury, obcokrajowiec tkwi
bez ruchu a ja obracam się w kółko i nie mogę zadawać żadnych ciosów. Tak jest za każdym razem,
czy jest jakiś patch naprawiający to?


Spróbuj wczytac ostatniego seva,może pomuc.Z tego co się orientuję patcha naprawiającego bugi jeszcze niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny bug... Spróbuj wczytać... Mi się czasami zdarza, że kamera pokazuje "podłoże" z góry z odległości metra... Czyli widzę kawałek ziemi... :/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:54, szymonsen napisał:

Dziwny bug... Spróbuj wczytać... Mi się czasami zdarza, że kamera pokazuje "podłoże" z góry
z odległości metra... Czyli widzę kawałek ziemi... :/
Pozdrawiam.

Nic z tego, wczytywanie nie pomaga, tak jest za każdym razem. No nic, wrócę do tgo qestu za jakiś czas, może się naprawi. Albo poczekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 10:11, Draco X napisał:

> Dziwny bug... Spróbuj wczytać... Mi się czasami zdarza, że kamera pokazuje "podłoże" z
góry
> z odległości metra... Czyli widzę kawałek ziemi... :/
> Pozdrawiam.
Nic z tego, wczytywanie nie pomaga, tak jest za każdym razem. No nic, wrócę do tgo qestu za
jakiś czas, może się naprawi. Albo poczekam na patcha.


...albo przeczytaj którąś w 12 odpowiedzi na ten problem w tym wątku lub gdziekolwiek w góglach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grę na Jadeitowym Mistrzu i już wiem dlaczego gra się postacią z poprzedniej gry, oraz dlaczego jest on zablokowany... Walka z Gao Mniejszym ze statsami Zdrowia,Chi i Skupienia (chyba) koło 900 trwała dobre dwie minuty przy moich ciągłych atakach i unikach! :) Ale nie powiem. Podoba mi się to! :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:40, szymonsen napisał:

Ostatnio zacząłem grę na Jadeitowym Mistrzu i już wiem dlaczego gra się postacią z poprzedniej
gry, oraz dlaczego jest on zablokowany... Walka z Gao Mniejszym ze statsami Zdrowia,Chi i Skupienia
(chyba) koło 900 trwała dobre dwie minuty przy moich ciągłych atakach i unikach! :) Ale nie
powiem. Podoba mi się to! :)
Pozdrawiam.


Ja na razie o Jadeitowym Mistrzu mogę tylko pomarzyć.... :/. Nie mogę skończyć gierki ze względu na głupiego buga, no ale cóż, nie długo spróbuje re instalację może pomoże........ Zobaczymy! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę jak najszybszego ukończenia JE... A tryb JM jest świetny! Bardzo trudny, ale mi się podoba! A co wy, ludziska o nim sądzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:56, szymonsen napisał:

Życzę jak najszybszego ukończenia JE... A tryb JM jest świetny! Bardzo trudny, ale mi się podoba!
A co wy, ludziska o nim sądzicie? ;)


Ja mogę powiedzieć to co juz kiedyś wspominałem. Jak dla mnie to JM est łatwiejszy niż poziom trudny ze standartowych. Dlaczego? Z dość prostej przyczyny. Tam mamy już dobrze rozwiniętego bohatera i sprawa sprowadza się do umiejętności uników i ataków. Natomiast na poziomi trudnym musimy wszystko budować od początku. Wszystkie techniki, rozwijać życie czy koncentracje. To takie moje tam przemyślenmie sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:56, szymonsen napisał:

A tryb JM jest świetny! Bardzo trudny, ale mi się podoba! A co wy, ludziska o nim sądzicie? ;)

Mi cała gra bardzo się podoba, więc do JM wziąłem się ze sporym zapałem. Walki bywają długie, ale jeśli wie się co robić, to pokonanie przeciwnika nie jest takie trudne jak się wydaje (bardzo przydają się harmoniczne kombinacje). Doszedłem do lasu koło Lądowiska Tiena i problemy miałem praktycznie tylko z duchami; dzięki Czerwonemu Ministrowi jednak ich także udało mi się pokonać. Na razie zatrzymałem się przed walką z Leśnym Duchem (za pierwszym razem przeszedłem postacią dobrą, więc za drugim chciałem być całkowicie zły i mimo, że to nie jest wymagane, postanowiłem ją zabić), ale po kilkunastu/kilkudziesięciu próbach pokonania jej strażników dałem spokój - zabrakło trochę motywacji, którą obecnie zbieram (musi mnie najść ochota, zapomnę też trochę fabuły i to wystarczy :)), by ponownie zainstalować grę i spróbować przejść ją po raz kolejny. Ogólnie jednak, jeśli potraktować JM jako wyzwanie, to jest to bardzo ciekawa sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gram 1 raz,mam poziom 8 i jestem przed lasem koło lądowiska Tiena.Mam problem z rozdawaniem punktow za style.Dostepnych mam 30, i nie wiem np. czy jak dam w wybranca fortuny to gdy dostane karmazynowe łzy to muszę od nowa ich rozwijać,czy te poprzednie z miecza będą się liczyły ? a tak btw to mysle ze rozdawanie tych punktow to dosc wazna sprawa/ posty czytalem ..na ten temat nic nie ma :)//
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:53, gropol napisał:

Witam.Gram 1 raz,mam poziom 8 i jestem przed lasem koło lądowiska Tiena.Mam problem z rozdawaniem
punktow za style.Dostepnych mam 30, i nie wiem np. czy jak dam w wybranca fortuny to gdy dostane
karmazynowe łzy to muszę od nowa ich rozwijać,czy te poprzednie z miecza będą się liczyły
? a tak btw to mysle ze rozdawanie tych punktow to dosc wazna sprawa/ posty czytalem ..na ten
temat nic nie ma :)//


Chyba można się domyślić, ale ok..... Żadne punkty nie przechodzą na następną broń. Nie ma między nimi żadnego powiązania. A o to gdzie inwestować punkty musisz zapytać samego siebie....... Ale jakby co to ja dawałem punkty w najbardziej używane style...... Masz tam nawet gdzieś statystyki........ A później inwestuje w większe obrażenie i zmniejszenie kosztu Chi..... Pozdrowionka również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja mam pewien problem z czcionką. Jest ona taka dziwnie chropowata, nieostra - zupełnie inna od tej na screenach w poradniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 14:23, legenda27 napisał:

> Witam.Gram

Chyba można się domyślić, ale ok..... Żadne punkty nie przechodzą na następną broń. Nie ma
między nimi żadnego powiązania.

Dzięki. a ja zbierałem te punkty z myslą ze jak dostane lepszy miecz to wrzuce te punkty w w styl walki bronią/mistrzostwo//. nie wiem bo nie mam dobrego poradnika, ale mysle ze powinno byc tak, rozwijam styl walki bronią np.miecze i po zamianie na lepszy, te statystyki mistrzostwa szybkosci .. zostają..
POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 15:24, gropol napisał:

> > Witam.Gram
>
> Chyba można się domyślić, ale ok..... Żadne punkty nie przechodzą na następną broń. Nie
ma
> między nimi żadnego powiązania.
Dzięki. a ja zbierałem te punkty z myslą ze jak dostane lepszy miecz to wrzuce te punkty w
w styl walki bronią/mistrzostwo//. nie wiem bo nie mam dobrego poradnika, ale mysle ze powinno
byc tak, rozwijam styl walki bronią np.miecze i po zamianie na lepszy, te statystyki mistrzostwa
szybkosci .. zostają..
POZDR


kiedy tak jest ... po wymianie broni na lepszą wyszystk zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować