Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

To wyobraź sobie, że w minionym sezonie Orange Ekstraklasy wygrałem wszystkie mecze bez porażki, wszystkie wygrałem a tylko jeden zremisowałem, a do tego jeszcze wygrałem Puchar UEFA . To się nazywa mieć żelazną taktykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 08:57, jcl99 napisał:

To wyobraź sobie, że w minionym sezonie Orange Ekstraklasy wygrałem wszystkie mecze bez porażki,
wszystkie wygrałem a tylko jeden zremisowałem, a do tego jeszcze wygrałem Puchar UEFA . To
się nazywa mieć żelazną taktykę :)

A nie grasz czasem trickiem save/load ? :P I który grasz sezon i w którym managerze (ja w 2006).
fataem -- > 1.1 mln Euro (budżet na transfery mam 4 mln :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:50, fataem napisał:

Ile?! Trochę przesadziłeś z jakieś 100 razy:P

Wiem. Ale to właśnie to uaktualnienie ...
{jeślibyś mógł to jak mi odpowiadasz to klikaj "Odpowiedź" a nie "Dodaj post". Czasem mogę nie zauważyć że mi odpowiedziałaś :D Z góry dzięx]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 09:37, kolektor napisał:

A nie grasz czasem trickiem save/load ?

Niekoniecznie. Mnie posadzano o S&L po tym jak doszedlem do polfinalu LM. Wybaczcie wszyscy, ale ja gram w CM od "2", wiec to mozliwe. Chociaz nie wykluczam ze jest wielu cziterow (sam tak robilem w "2" :D) Jeszcze mala poprawka co do mojej kariery w Kielcach- napisalem "w drugim sezonie" Oczywiscie chodzilo o 2 sezon PO mistrzostwie :P (to byl 4 sezon w grze :D) W 1 sez. bylem 4, w II 6, w III mistrzostwo i tak dalej az do nieszczesnego sezonu VI gdzie uratowalem LM 2 miejscem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damrenfaris> a jaka jest Twoja ulubiona taktyka?
heh ja w pierwszym sezonie Wisłą Kraków wygrałem LM bez żadnego czitowania. Mam trzy taktyki w zależności od przeciwnika. I jeszcze poprawki wprowadzane impulsywnie w czasie meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:37, kolektor napisał:

A nie grasz czasem trickiem save/load ? :P I który grasz sezon i w którym managerze (ja w 2006).
fataem -- > 1.1 mln Euro (budżet na transfery mam 4 mln :P)


Nie gram tym trickiem, wogule nie słyszałem o nim . Teraz gram w sezonie 2007 . A mój budżet transferowy to coś ponad 17 mln . Gram Wisłą Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 11:41, jcl99 napisał:

Nie gram tym trickiem, wogule nie słyszałem o nim . Teraz gram w sezonie 2007 . A mój budżet
transferowy to coś ponad 17 mln . Gram Wisłą Kraków


O tym trick nie trzeba słyszeć xD Zapisujesz przed meczem, i jak przegrasz to wczytujesz xD
Sorky że Cię o to posądziłem, ale wielu moich kumpli gra tym trickiem (Pogonią w 2 sezonie wygrywają LM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to możliwe. Musiałeś używać techniki save&load albo edytora bądź też dawałeś innego menadżera do drużyny z którą grasz i wystawiałeś słaby skład. Wygranie w pierwszym sezonie LM polskim klubem jest niemożliwe-potwierdzone naukowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 12:12, kolektor napisał:

Sorky że Cię o to posądziłem, ale wielu moich kumpli gra tym trickiem (Pogonią w 2 sezonie
wygrywają LM).

Czekaj czekaj, narazie jestem 2 w lidze ;) Moze sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 11:26, emo89 napisał:

damrenfaris> a jaka jest Twoja ulubiona taktyka?
heh ja w pierwszym sezonie Wisłą Kraków wygrałem LM bez żadnego czitowania. Mam trzy taktyki
w zależności od przeciwnika. I jeszcze poprawki wprowadzane impulsywnie w czasie meczu.

Ciezko w to uwierzyc ale niech bedzie :D Ja gram od ChM 2 4-3-3, ale teraz, gdy objalem Middlesbrough doceniam walory 4-2-2-2 ;) Mam Vanden Borre, z anderlehtu i swietnie sprawdza sie jako boczny obronca (full atak i nieograniczona swobodda :P) Dwoch defensywnych pomocnikow asekuruje, a ofensywni wspolnie z napasnikami (16 szybkosc minimum) tworza super atak :)gralem systemem a''la 4-5-1 (4-3-3) i zdobylem... 3 pkt. w 6 meczach (co prawda gralem z Chelsea, ManU i Totenhamem ale bez przesady :/)!!! Teraz gram 4-2-2-2 i wyniki oszalamiaja - 3-1 na Anfield z L''Pool, 2-2 (niefortunnie :D) z Arsenalem oraz 5 innych zwyciestw (Reading, Newcastle, West Ham etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - nie dostałem się:( Takie życie - będzie trzeba poczekać do premiery, żeby się przekonać jak Live będzie wyglądał. Szkoda, szkoda... Teraz powalczmy przynajmniej o EK dla 2008;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 10:49, Rafal G napisał:

No cóż - nie dostałem się:( Takie życie - będzie trzeba poczekać do premiery, żeby się przekonać
jak Live będzie wyglądał. Szkoda, szkoda... Teraz powalczmy przynajmniej o EK dla 2008;)

Co to jest to EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:33, BezimiennyHak15 napisał:

> No cóż - nie dostałem się:( Takie życie - będzie trzeba poczekać do premiery, żeby się
przekonać
> jak Live będzie wyglądał. Szkoda, szkoda... Teraz powalczmy przynajmniej o EK dla 2008;)

Co to jest to EK?

Edycja Kolekcjonerska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troszkę zaszokowany ...Gram ten trzeci sezon Koroną, wchodzę do LM (trochę szczęśliwie - Polska akurat dostała dodatkowe miejsca w pucharach europejskich więc zaczynałem od 3 rundy kwalifikacji i trafiłem na łatwego rywala - Partizan Belgrad) i w grupie mam CSKA Moskwa, PSV i Werder. Pierwszy mecz z Werderem na wyjeździe. No to mówię "równo dostanę po d*#ie". Akurat przed tym meczem ściągnąłem nowego skrzydłowego - Marcina Nowackiego (POLECAM !). A tu łatwa wygrana 4-1 z mistrzem Niemiec. Szok ! Następny mecz z PSV w domu. Zobaczymy jak mi pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowacki nie jest jkiaś zachwycający...acha, na przyszłość przy zakupie graczy nie radziłbym się kierować wyłącznie statystykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:12, kolektor napisał:

Następny mecz z PSV w domu. Zobaczymy jak mi pójdzie
:D

Nie chce cie smucic, ale gdy ja gralem polskimi druzynami (ostatnio nawet kariery w polsce nie zaczynam xD), zwykle w fazie grupowej LM mialem wlasnie taki wyskok... ;D A pozniej szlo jak po grudzie. Cieszylem sie gdy na 3 miejsce sie lapalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Wisłą Kraków, a moja faza grupowa w Lidze Mistrzów to :

Chelsea, Celta, Feyernoord . Zobaczymy jak dam sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:21, fataem napisał:

Nowacki nie jest jkiaś zachwycający...acha, na przyszłość przy zakupie graczy nie radziłbym
się kierować wyłącznie statystykami.

Co ty gadasz ?! Koleś wymiata. Kręcił równo tych z PSV. Niestety, prawdziwym fuksem wygrali ze mną 2-1 ... W ostatnich sekundach meczu z wolnego strzelili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować