Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 15:43, cubba napisał:

INFO: Dla wszystkich, którzy chc? mie? ogromn? baz? danych. Dzi?ki plikowi do gry za?aduj?
si? gracze ze wszystkich pa?stw ?wiata. Pliczek umieszczamy tutaj -> ''C:\Program Files\Sports
Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt''. Nast?pnie po uruchomieniu FMa wchodzimy
w "Ustawienia" -> "Dodatkowe pliki" i zaznaczamy "retain". (Wujek Przecinak)


To generalnie zly pomysl ;) Chyba ze pracujesz w NASA i wynosisz z pracy czesci z ich kompow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Po pierwszym sezonie zacząłem grę od nowa z wyłączeniem ,,retain" i wybrałem sobie moje ulubione państwa plus 10 lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:01, fataem napisał:

Masz rację. Po pierwszym sezonie zacząłem grę od nowa z wyłączeniem ,,retain" i wybrałem sobie
moje ulubione państwa plus 10 lig.

Na przyszlosc - cytuj, bo dopiero sie polapalem ze ktos cos do mnie pisze :D

PS - Podziwiam cie ze wytrwales 1 sezon :D Czyzbys byl na wakacjach ok. 10 mies. ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 15:43, cubba napisał:

> Tylko skąd ściągnąć tą bazę huge ?


Tylko małe info: wymaganie sprzętowe rosną do kwadratu ;> po załadowaniu wszystkiego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jesień powoli się zbliża , więc i data wydania FM2008 więc znów wyskakuję ze swoim pomysłem .Poszukuję chętnych do stworzenia petycji do CDP ( wiemy że było już pewne z ich strony rozpoznanie ) w sprawie EK .
Przydało by się określić czy ilość chętnych jest dla CDP zadawalająca .Czy jest ktoś kto w CDP mógł by poruszyć tę sprawę i popchnąć ją do przodu .Można by się skontaktować z kolektywem może oni są bardziej władni .
Jeśli CDP bardzo by się obawiała aby na półkach nie zalegała wersja EK mogli by wprowadzić wcześniejsze zmówienia na taką wersję i przygotować ich tyle ilu było by chętnych .

Co wy na to ?? Czy w ogóle ten pomysł się wam podoba ?? Czego oczekiwalibyście w takiej edycji ??

ps.Piszę jako odpowiedź bo wiem że byłeś na taką akcję chętny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w dalszym ciągu jestem zainteresowany. Myślę, że w CDP można by skontaktować się z Animem - pojawił się tu nie tak dawno temu, choć obawiam się może będzie trzeba rozmawiać z Tuddem. Pytanie tylko - czy załatwiać to tutaj no forum, czy łapać ich emailowo?
Co do ilości chętnych - jestem przekonany, że znajdzie się sporo zainteresowanych, a nawet jeśli nie będą to jakieś oszałamiające liczby, to nawet lepiej - wtedy EK mogła by być naprawdę limitowana i ekskluzywna. Tak jak zaproponowałeś idealnym pomysłem byłyby wcześniejsze zamówienia - dzięki temu wszelkie ryzyko jakie mogło by ponieść CDP zostanie zminimalizowane.

Petycję chciałbyś przeprowadzić na jakiejś odpowiedniej stronie zajmującej się tego akcjami, czy tutaj na forum? Myślę, że przygotowanie jej gdzieś na zewnątrz mogłoby akcję uwiarygodnić. Jak to bywa na forum - każdy wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:12, Rafal G napisał:

Myślę, że w CDP można by skontaktować się
z Animem - pojawił się tu nie tak dawno temu,


To trudne nie powinno być .

Dnia 20.08.2007 o 15:12, Rafal G napisał:

choć obawiam się może będzie trzeba rozmawiać z Tuddem.


;/
Chyba pamiętasz ostatnią akcję z tym Panem .

>Pytanie tylko - czy załatwiać to tutaj no forum, czy łapać ich emailowo?

Wolałbym tutaj , aby wszyscy mieli w to wgląd , oczywiście jeśli taki będzie wymóg to można to przeprowadzić mailem lub faxem .

Dnia 20.08.2007 o 15:12, Rafal G napisał:

Co do ilości chętnych - jestem przekonany, że znajdzie się sporo zainteresowanych, a nawet
jeśli nie będą to jakieś oszałamiające liczby, to nawet lepiej - wtedy EK mogła by być naprawdę
limitowana i ekskluzywna. Tak jak zaproponowałeś idealnym pomysłem byłyby wcześniejsze zamówienia
- dzięki temu wszelkie ryzyko jakie mogło by ponieść CDP zostanie zminimalizowane.


Taką właśnie miałem nadzieję .Oni nie mają ryzyka , my mamy radość ;)

Dnia 20.08.2007 o 15:12, Rafal G napisał:

Petycję chciałbyś przeprowadzić na jakiejś odpowiedniej stronie zajmującej się tego akcjami,
czy tutaj na forum? Myślę, że przygotowanie jej gdzieś na zewnątrz mogłoby akcję uwiarygodnić.
Jak to bywa na forum - każdy wie...


Chciałbym się właśnie dokładnie jak to wygląda ze strony CDP .Jak oni podejdą do sprawy .Jeśłi to będzie znów pytanie typu :
Może , zobaczymy , co chcielibyście itd.
To dam sobie spokój .Jeśłi natomiast ktoś do tego podejdzie z wolą i chęcią to będziemy działać na pełnych obrotach .Wtedy można zadecydować w jaki sposób to zrobić . Być może okaże się że i petycja nie będzie potrzeban , bo jeśli takie wyjście będzie wymagane to trzeba znaleść sporą ilość osób aby ją poparły .Jeśli przystali by na propozycję wcześniejszego zamówienia to wtedy petycja nie była by potrzeba gdyż nie mieli by ryzyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie napiszesz jakiegoś posta z zapytaniem, czy ja mam się tym zająć? Jeśli mamy coś działać - im wcześniej zaczniemy, tym lepiej. Żeby nie okazało się, że jest "już za późno" i "nic nie da się tej sprawie zrobić";)
I na początek piszmy do Anima. Akcję ze wspomnianym Panem pamiętam aż za dobrze, dalszych kontaktów wolę uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 14:40, spider88 napisał:

Co wy na to ?? Czy w ogóle ten pomysł się wam podoba ?? Czego oczekiwalibyście w takiej edycji
??


Mnie pomysł się jak najbardziej podoba. Co bym oczekiwał? Jakiś fajnych dodatków, ale teraz nie powiem konkretnie jakich. Znam osobiście pracownika CDP, ale zajmuje się tylko stroną:P

P.S. Zapomiałbym, oczekiwałbym od takiej EK ceny 150 zł maksymalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:22, Rafal G napisał:

I na początek piszmy do Anima. Akcję ze wspomnianym Panem pamiętam aż za dobrze, dalszych kontaktów
wolę uniknąć.

Wysłałem maila adresowanego do Anima .Tyle tylko że musiałem wysłać go do Dok-u .Mam nadzieję że jakaś życzliwa osóbka przekaże go dalej .

paweldomar1 - Nie spodziewam się tam oryginalnych koszulek , więc taka cena to raczej max .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:37, spider88 napisał:

Wysłałem maila adresowanego do Anima .Tyle tylko że musiałem wysłać go do Dok-u .Mam nadzieję
że jakaś życzliwa osóbka przekaże go dalej .


No to świetnie:) Teraz wystarczy poczekać na reakcję. Mam nadzieję, że uda się ten pomysł przepchnąć - tym bardziej, że ci, z którymi już wcześniej rozmawialiśmy nie powiedzieli "nie". Pozostaje trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:44, Rafal G napisał:

No to świetnie:) Teraz wystarczy poczekać na reakcję. Mam nadzieję, że uda się ten pomysł przepchnąć
- tym bardziej, że ci, z którymi już wcześniej rozmawialiśmy nie powiedzieli "nie". Pozostaje
trzymać kciuki:)


Zawsze jeszcze można przejechać się do Warszawy pod siedziebę CDProjektu i zrobić wiec:D A tak naprawdę też mam taką nadzieję, na pewno znalazłaby się garść ludzi chcących zainwestować w EK Football Managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:14, demrenfaris napisał:

Hmm... Co wchodziloby w sklad takiej EK? Bo ja bym sie na to nawet pisal ;D


No cóż , na początek poćwiczyłbym czytanie ze zrozumieniem ;p
Po to właśnie jest ten apel , ale może lepiej zacytuję :

" Co wy na to ?? Czy w ogóle ten pomysł się wam podoba ?? Czego oczekiwalibyście w takiej edycji ?? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:17, spider88 napisał:

> Hmm... Co wchodziloby w sklad takiej EK? Bo ja bym sie na to nawet pisal ;D

No cóż , na początek poćwiczyłbym czytanie ze zrozumieniem ;p
Po to właśnie jest ten apel , ale może lepiej zacytuję :

" Co wy na to ?? Czy w ogóle ten pomysł się wam podoba ?? Czego oczekiwalibyście w takiej
edycji
?? "

Widzialem to, ale sie glosno zastanawialem ;P Po za tym moze ty nam opowiesz o swoim pomysle? ;>

PS Moze jakies figurki :D Albo CM1 i 2 w pudelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:28, ASAHI-SEBEK napisał:

Bezbłędności w działaniu ;>

Po co piszesz takie rzeczy ??
Jeśli nie masz nic do napisania to się powstrzymaj .Nie rób śmietnika swoimi postami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować