Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 16:54, ALQ napisał:

Przed chwilą do moich drzwi zadzwonił kurier z pięknie zapakowaną paczką od gram.pl : ) (nawet
długopis jest : P ) echh... a miałem sie uczyć do klasówki z chemii : D


Za to będziesz miał czym ją napisać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:57, Rafal G napisał:

Jest sporo dość uciążliwych bugów... Pograć oczywiście można, ale tak jak napisał pr0fesor
- dłuższej kariery raczej się opłaca rozpoczynać przed pojawieniem się patcha.


Czyli mam grę przed premierą, ale nie ma sensu zaczynać w nią grać przed pojawieniem się patha... Wiadomo chociaz kiedy się pojawi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam !!!!!
W końcu mam ;))
Nawet długopis jest , nie myślałem że tak się będę cieszył z długopisu ale fajnie że nie jest taki za 0,20 gr. tylko z tych lepszych .

Łatką się przejmować nie zamierzam , biorę się za grę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:56, hehe napisał:

Czyli mam grę przed premierą, ale nie ma sensu zaczynać w nią grać przed pojawieniem się patha...
Wiadomo chociaz kiedy się pojawi ??


Ciężko powiedzieć kiedy będzie, oficjalnej daty wydania nie ma, ale na pewno nie będzie to kilka tygodni (od tamtego newsa minęło już trochę czasu) - spodziewałbym się w przyszłym tygodniu, może za dwa. Raczej na pewno powinien ukazać się w tym miesiącu. Rok czy dwa lata temu (teraz już dokładnie nie pamiętam) pierwszy patch ukazał się już w dniu premiery - SI wie jak pracować nad patchami - więc bez obaw;) A na razie można sobie zagrać jeden sezon tak dla rozrywki - kimś silnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh w końcu nowy FM. Paczka przyszła bardzo szybko bo już o po 10 był kurier <ale niespodzianka, ja tu leże w łóźku jeszcze, nieogolony itp. a tu dzwonek>

No i ja też nie dostałem długopisu :|, przynajmniej dobrze że nie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy minus ;(
Żółte kartki , takiej ilości kartek już dawno nie widziałem , no i przed meczem o jeden ekran do przejścia za dużo .Raczej spokojnie odpuścił bym sobie wybór składu , gdyż i tak zazwyczaj robię to na głównym ekranie .Czekam teraz na łatkę , koszulki i może skórki i inne dodatki .Gra się mimo wszystko wyśmienicie .

Logopack dla polskiej ligi już jest xD

http://fm.gram.pl/grafika/plik/568.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:48, AXA88 napisał:

No i ja też nie dostałem długopisu :|, przynajmniej dobrze że nie na odwrót


Na Twoim miejscu skontaktowałbym się z BOKiem w tej sprawie. Taki długopis niby mała rzecz, ale raz, że cieszy, dwa że Ci się należy. Ja najprawdopodobniej nie dostanę go tylko i wyłącznie z tego powodu, że moja paczka pójdzie dopiero 29 listopada...
Wszyscy, którzy zamawiali pre-order i dostają swoje paczki teraz powinni mieć w środku długopis. Jeśli jest inaczej (a już wiemy, że jest) jest to kolejna porażka CDP... Jeśli nie mieli zamiaru dać długopisu wszystkim to po co w ogóle zaczynać taką akcję? Kolejny minus na ich koncie:/

@spider88

Jeśli spojrzeć na listę błędów i na to co poprawi patch - ja Twoim miejscu jedna bym się przynajmniej troszeczkę poprzejmował. W końcu zawsze można też zagrać jakąś mało zobowiązującą karierę - może nawet być dłuższa, a z taką rozgrywką na poważnie jednak troszkę poczekać;) Ale może takim gadaniem chcę sobie tylko osłodzić oczekiwanie? :D Ja tam nie wiem:P
edit: A widzisz;) Już znalazłeś jakieś powody, żeby zaczekać na patch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 22:02, spider88 napisał:

Mam pierwszy minus ;(
Żółte kartki , takiej ilości kartek już dawno nie widziałem , no i przed meczem o jeden ekran
do przejścia za dużo .Raczej spokojnie odpuścił bym sobie wybór składu , gdyż i tak zazwyczaj
robię to na głównym ekranie .Czekam teraz na łatkę , koszulki i może skórki i inne dodatki
.Gra się mimo wszystko wyśmienicie .

Logopack dla polskiej ligi już jest xD

http://fm.gram.pl/grafika/plik/568.html


Phy, dodatków jest już cała fura

http://forumcm.net/index.php?showtopic=982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale może takim gadaniem chcę sobie tylko osłodzić oczekiwanie? :D

Coś tak czuję ;D

Co prawda nawet mój save nazywa się " Test " i na pewno z poważną grą poczekam na łatkę , ale mimo wszystko frajda jest wielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niestety nie miałem dostępu do netu, więc pochwały dla ''Gramów" muszą zostać napisane dziś.:) Nie wiem, jak to jest z innymi osobami, ale dla mnie firma Masterlink jawi się jako wzór solidności. Panowie zadzwonili o w pół do dziewiątej, zapytali się grzecznie czy grę zamówiłem, po czym powiedzieli o której mniej-więcej się z nią pojawią. Słowa dotrzymali :) W samej grze wszystko na miejscu, pudełko nie otwierane wcześniej, płytka na miejscu, instrukcja. I miły bonus w postaci długopisu.

PS - teraz tylko czekać na łatkę, no i na EK edycji 2009 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:14, mistah.oSi napisał:

Jest szansa ze mi go dosla??

Szczerze powiem że wątpię . Koszt wysyłki tego długopisu byłby nie opłacalny . Jeśli już to wymyślą coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:41, spider88 napisał:

Szczerze powiem że wątpię . Koszt wysyłki tego długopisu byłby nie opłacalny . Jeśli już to
wymyślą coś innego .


Pewnie masz rację... Tylko w takim razie po co zaczynać akcję z długopisami? echhh:/

Ale je o czymś innym chciałem. Nasza FM-owa EK może paść na pysk zanim jeszcze się na dobre narodziła... a wszystko przez Wiedźmina... Czytałeś wywiad z MK? Mam nadzieję, że do tak drastycznych kroków nie dojdzie... Bo jeśli dojdzie, EK najwcześniej będzie mogła się ukazać przy okazji FM2010:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:16, Rafal G napisał:

Pewnie masz rację... Tylko w takim razie po co zaczynać akcję z długopisami? echhh:/


Ja nie narzekam bo dostałem ;))
Trzeba jednak przyznać że to nie pierwsza wpadka .Ja myślę że naprawdę coś się powinno zacząć zmieniać , ale nie o tym chciałem gdyż nie ten temat . Z FM-a jestem zadowolony , nawet ta skórka już nie przeszkadza , choć mam nadzieję że nie pozostanie na kolejne części . Jeśli już to mogą wprowadzić rotację kolorów , tylko czy to potrzebne ? Natomiast muszę przyznać że niestety , FM nie zaskakuje . Zmian tak na prawdę się nie odczuwa , może być to zaleta i wada . Zaleta jeśli chodzi o ergonomię i intuicyjne połapanie się we wszystkim a wada bo jednak chciało by się coś więcej niż aktualizacja składów która i tak nie do końca jest idealna . Więc jak dla mnie jest to bardziej wada niż zaleta i właśnie na to zrzucam zmianę kolorów , aby na to zwrócić uwagę a nie na niedoskonałości . Obawiam się że jednak FM Live odbija nam się czkawką .Mam nadzieję że jednak odpowiednie kroki zostaną wyciągnięte i przynajmniej kolejna edycja będzie znów rewolucją a nie tylko ewolucją ;)

Dnia 08.11.2007 o 17:16, Rafal G napisał:

Ale je o czymś innym chciałem. Nasza FM-owa EK może paść na pysk zanim jeszcze się na dobre
narodziła... a wszystko przez Wiedźmina... Czytałeś wywiad z MK? Mam nadzieję, że do tak drastycznych
kroków nie dojdzie... Bo jeśli dojdzie, EK najwcześniej będzie mogła się ukazać przy okazji
FM2010:(

Niestety nie czytałem . A o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , przeczytałem ten wywiad i mam nadzieję że tego kroku nie podejmą . Konkurencja na pewno na tym skorzysta a w niedługim czasie również inne ciekawe gierki się zapowiadają . Nie powinni się załamywać jedną wpadką bo jak by nie patrzeć zupełnym przeciwieństwem jest World in Conflict , gdzie jeśli wierzyć CDA to nawet na amerykańskich oficjalnych forach głośno nam zazdrościli EK . Takie popadanie ze skrajności w skrajność jest chyba najgorszym elementem jaki mogą zrobić . Fakt, należy wyciągnąć wnioski , może ponieść jakieś konsekwencje ale przecież ludzie uczą się na błędach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką właśnie mam nadzieję - że wyciągną wnioski i będą przy kolejnych okazjach bardziej starali. Poza tym rezygnacja z EK spowodowała by wymierne straty finansowe, bo jakby na to nie patrzeć takie edycje sprzedawały się zawsze bardzo dobrze. Co więcej, po raz kolejny ucierpieliby na tym fani poszczególnych tytułów...
Pozostaje trzymać kciuki za prawidłową decyzję i za pomyślne urzeczywistnienie pomysłu z EK FM2009.

p.s. Rozumiem, że skórka nadal ma różowe wstawki? Tak w ogóle ile skórek jest dostępnych po instalacji? I jeszcze jedno - gra miała chodzić szybciej od swoich poprzedniczek - da się to odczuć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:27, Rafal G napisał:

Poza tym rezygnacja z EK spowodowała by wymierne straty finansowe


A kto mówił o rezygnacji z EK ?
Dopóki firmy mają monopol na dystrybucję jednego tytułu, jakich wpadek by nie zaliczali, to i tak na tym nie ucierpią. Zresztą "wpadka" z EK Wiedźmina jest mocno wyolbrzymiona moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować