Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2012 o 16:20, Renzov napisał:

Czy te kody na 30-dniowy abonament PS+ się sumują?


tak, ale kod z fb zadziała tylko, jeśli nie miałem plusa wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 16:54, MrGregorA napisał:

tak, ale kod z fb zadziała tylko, jeśli nie miałem plusa wcześniej.

To w porządku, kod z fb aktywowałem tydzień temu, a teraz przyszło mi toto na maila. Później sprawdzę.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 21:33, Reffanov napisał:

Jest może opcja przestawienia języka z angielskiego na polski dla Crysisa 2 z Playstation
Plus?

Z każdym uruchomieniem gra daje wybór języka. Polski też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w PSN i dział PS+ to tam jest kolejny dział - testowanie gier (coś takiego). I jest niby Assasin Creed 1 i 2. I pisze przy nich, że za darmo na wyłączność. I jest znaczek plusa, że dla pakietu PS+. Czy te gry są za free? Czy tylko można je testować przez jeden dzień, jak inne?

Możecie sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 06:32, Siriondel napisał:

> Jest może opcja przestawienia języka z angielskiego na polski dla Crysisa 2 z Playstation

> Plus?
Z każdym uruchomieniem gra daje wybór języka. Polski też jest.


Fail. Wczoraj zaglądałem jak brat gra po angielsku i nie widziałem nigdzie w menu opcji zmiany języka. Dopiero dziś rano zauważyłem że wybiera go się przy uruchomieniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 08:39, Azazell napisał:

Jak wchodzę w PSN i dział PS+ to tam jest kolejny dział - testowanie gier (coś takiego).
I jest niby Assasin Creed 1 i 2. I pisze przy nich, że za darmo na wyłączność. I jest
znaczek plusa, że dla pakietu PS+. Czy te gry są za free? Czy tylko można je testować
przez jeden dzień, jak inne?

Możecie sprawdzić?


To jest błąd w PSN. Przy AC2 i ACB jest znaczek plusa i FREE, a powinna być cena. Jak wejdziesz w tą grę w sklepie to masz z lewej strony dwie opcje do wyboru (po kliknięciu na przycisk kupuj) - trial i pełna wersja, pełna wersja nie jest FREE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 18:02, maniekk napisał:

Czy Konsola ma blokadę regionalną? Kiedyś nie miała, ale nie wiem jak jest teraz, bo
Ezio Trilogy kusi :D

Nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie kupiłem PS3 w wersji Slim 120 GB ale bez kabli więc mam kilka pytań .Czy kabel AV z mojego PS2 nada się do trójki ?? Na razie sprzęt będzie podpinany do starego tv więc wolę się upewnić niż gnać zaraz po nowy .Co do zasilania .Czytałem że wystarczy kabel z kompa i będzie działało ?

Jakieś rady odnośnie użytkowania sprzętu kłaść pionowo czy poziomo ,na dywanie czy parkiecie ,koło kaloryfera .Jakieś tam mity i rady :P Będę wdzięczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 16:42, Darnok_Rukia napisał:

Czy kabel AV z mojego PS2 nada się do trójki ??

Będzie pasował.

Dnia 14.11.2012 o 16:42, Darnok_Rukia napisał:

Jakieś rady odnośnie użytkowania sprzętu kłaść pionowo czy poziomo ,na dywanie czy parkiecie ,koło kaloryfera .Jakieś tam mity i rady :P

Ważne, żeby konsola stała na płaskiej powierzchni, z otworami wentylacyjnymi jakieś 15-20 cm od ściany czy tyłu szafki. Jak chcesz ją postawić pionowo radzę kupić podstawkę - będziesz mieć pewność, że się nie przewróci, nawet gdy ktoś szarpnie za kable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 16:42, Darnok_Rukia napisał:

Jakieś rady odnośnie użytkowania sprzętu kłaść pionowo czy poziomo ,na dywanie czy parkiecie
,koło kaloryfera .Jakieś tam mity i rady :P Będę wdzięczny .

Jedna krótka rada ode mnie - nigdy żadnego sprzętu nie kładź na dywanie. Dywanik ma to do siebie, że grzeją się od niego urządzenia. Zawsze lepiej postawić na twardej powierzchni (parkiet, półka, blat etc.).

Dobra, rada nr dwa - do konsoli koniecznie trzeba mieć drugiego pada, bo jak inaczej zagrać z kumplem w FIFĘ czy Fight Nighta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kładź poziomo, pionowe ustawienie to marketingowy chwyt (bo wygląda taaaak suuuuper, łaaał), a konsola szybciej się zużywa.

I co to za pomysły z tymi podstawkami do pionowego ustawienia, mój xbox chwilę stał w tej pozycji - trzeba w niego kopać, żeby się przewrócił. Moje dwa koty też nie dały mu rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli będę chronił sprzęt przed dywanem ,mój kot gdy był jeszcze młodszy interesował się jedynie dźwiękiem odczytywania płyt także powinno być OK :) Wracając do kabla zasilającego ,oświeci mnie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>,mój kot gdy był jeszcze młodszy interesował

Dnia 15.11.2012 o 08:07, Darnok_Rukia napisał:

się jedynie dźwiękiem odczytywania płyt także powinno być OK :)

Jeśli zdecydujesz się postawić konsolę poziomo to licz się z tym, że przez jakiś czas będzie to jego ulubione miejsce do spania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 22:52, Daelor napisał:

I co to za pomysły z tymi podstawkami do pionowego ustawienia, mój xbox chwilę stał w
tej pozycji - trzeba w niego kopać, żeby się przewrócił. Moje dwa koty też nie dały mu
rady.

To X360. Sprawa z Plejakami wygląda nieco inaczej i do nich lepiej kupić podstawkę. Stabilne były tylko FATy, Slimy i SuperSlimy są strasznie niestabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykly przewod. Jedynie co musi miec to odpowiednia koncowke. Reszta nie ma znaczenia. Sam kiedys Plejka podlaczalem innym przewodem niz ten dodawany oryginalnie do pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tych wszystkich kablach od razu powiem .Planuję dokupić kabel HDMI do monitora ale nie wiem w jaki sposób będę mógł uzyskać dźwięk , jakaś przejściówka do głośników czy słuchawek ? .I jak to jest z jakościom obrazu na zwykłym wysłużonym TV ,widziałem jakiś kabel s video . W sumie ta pierwsza kwestia bardziej mnie interesuje ,będzie trochę pierniczenia i przepinania kabli a brat będzie płakał że zamiast do kompa to do monitora nie go dopuszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie konsol jestem kompletnie zielony więc mam do Was pytania (na które być może padały odpowiedzi, ale wolałbym tak zbiorczo).
1. Mam możliwość zakupu nowej PS3 320 GB za około 300 zł (przedłożenie umowy w T-mobile). Zastanawiam się czy warto biorąc pod uwagę, że gram na PC, a PS3 służyło by do grania w gry, które na PC nie wyszło.
2. Czy istnieje możliwość grania w gry tylko używane, czy jest tak, że niektóre są przypisywane do konsoli i bez nówki ani rusz?
3. Czy istnieje jakiś sposób na podłączenie kontrolera od Xboxa do PS3.
4. Czy grafika nie będzie "raziła" - chodzi mi o doznania osoby która gra na kompie i jest przyzwyczajony do jakości PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować