Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

Co do programu to muszę się jeszcze zgadać z Loomem, bo wczoraj nie było okazji i mam nadzieję, że dzisiaj ta okazja się znajdzie. Na obecną chwilę nie jestem w stanie powiedzieć czy będzie to głosowanie, czy zamiast tego po prostu zobaczymy kto jest na liście ochotników i sami na zasadzie "chybił trafił", bądź świadomej decyzji wybierzemy kto będzie przez nas męczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:15, Kukowsky napisał:

kto jest na liście ochotników i sami na
zasadzie "chybił trafił", bądź świadomej decyzji wybierzemy kto będzie przez nas męczony...

wg mnie najlepszym pomysłem, byłby świadomy wybór ze wszystkich użyszkodników listy osób, z którymi chcielibyście porozmawiać. W kolejnych odcinkach bralibyście po kolei z listy, najpier pytali, czy wyraża zgodę na rozmowę, jeśli tak, to jazda, jeśli nie to bierzecie następną osobę. To byłoby najrozsądniejsze moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:19, Marrbacca napisał:

wg mnie najlepszym pomysłem, byłby świadomy wybór ze wszystkich użyszkodników listy osób, z
którymi chcielibyście porozmawiać. W kolejnych odcinkach bralibyście po kolei z listy, najpier
pytali, czy wyraża zgodę na rozmowę, jeśli tak, to jazda, jeśli nie to bierzecie następną osobę.
To byłoby najrozsądniejsze moim zdaniem

Nie zgodzę się, bo jedyną taka listą są statystyki. Wtedy najpierw byłyby najbardziej znane osoby i z czasem program traciłby na atrakcyjności. Wybieranie na chybił-trafił też nie jest najlepszym pomysłem, bo mnie nie bardzo interesuje rozmowa z jakimś obywatelem o ktorym pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie mówię o statystykach... Mówię o uprzednio przygotowanej przez Looma i Kukiego liście osób, z którymi oni uważają, że wartoby porozmawiać. A ufam, że znają forum i osoby na nim na tyle dobrze, żeby wiedzieć z kim zapoznanie się zadowoli czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:28, Marrbacca napisał:

Ależ ja nie mówię o statystykach... Mówię o uprzednio przygotowanej przez Looma i Kukiego liście
osób, z którymi oni uważają, że wartoby porozmawiać. A ufam, że znają forum i osoby na nim
na tyle dobrze, żeby wiedzieć z kim zapoznanie się zadowoli czytelników.

A no to jest niezły pomysł :) I wtedy nawet głosowanie by działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chwila, chwila! Mamy wybierac sposrod wsyzstkich forumowiczow, czy tylko tych, ktorzy sie zglosza? I mam jeszcze taki pomysl, zeby np. w piatek konczyc glosowanie, po czym w sobote forumowicze wysylaja jakas droga (najlepiej chyba mailowa) do prowadzacych pytania, na ktore chcieliby, zbey przesluchiwany odpowiedzial, po czym w niedziele prowadzacy przesluchaja wybranego forumowicza i o okreslonej godzinie umieszcza rozmowe na forum.

A tak poza tym, to jesli mozemy glosowac na wszystkich forumowiczow, nie tylko tych, ktorzy sie zglosza, to aj glosuje na TYHE! >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:30, PsychoMan napisał:

A no to jest niezły pomysł :) I wtedy nawet głosowanie by działało.

W zasadzie tak. Możnaby opublikować taką listę i poddać pod głosowanie kogo w kolejności przesłuchiwać :P. Tylko jeśli głosowanie to uważam, że opcja mejlowa jest jedyną wchodzącą w grę. Nie będzie żadnego śmiecenia na forum i wszystkie głosy pójdą na mejla, bez problemu do policzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:33, Wiadroman napisał:

Ale chwila, chwila! Mamy wybierac sposrod wsyzstkich forumowiczow, czy tylko tych, ktorzy sie
zglosza?

No właśnie to chcę zasugerować. Żeby na listę do przesłuchania, Loom i Kuki wstawili osoby znane i lubiane z całego forum, nie tylko te, które się zgłoszą

Dnia 18.10.2006 o 14:33, Wiadroman napisał:

I mam jeszcze taki pomysl, zeby np. w piatek konczyc glosowanie, po czym w sobote
forumowicze wysylaja jakas droga (najlepiej chyba mailowa) do prowadzacych pytania, na ktore
chcieliby, zbey przesluchiwany odpowiedzial, po czym w niedziele prowadzacy przesluchaja wybranego
forumowicza i o okreslonej godzinie umieszcza rozmowe na forum.

A to też fajny pomysł :) Uzupełniłby mój sposób głosowania, bo ludzie głosując na daną osobę mogliby od razu zamieszczać pytania jakie chcieliby jej zadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pytan od ogolu forumowiczow powinno byc wg. mnie kilka, stanowcza mniejszosc wszystkich, bo inaczej prowadzacy przestana byc prowadzacymi a stana sie posrednikami miedzy zadajacymi pytania, a osoba odpowiadajaca. A chyba mieli zamysl prowadzic ten show :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio się zrobiło cicho, więc przydało by się ciepłe słowo ojca prowadzącego... No dobra tylko prowadzącego. :)

Otóż niestety w tym tygodniu nie zostanie pokazany pierwszy odninek naszego "szoła", ale następna niedziela (29 października) będzie nasza. Przysłuchaliśmy się trochę Waszym sugestiom na podstawie, których powstał następujący plan wydarzeń:

Od dziś do środy (25 października)- wysyłacie maile z propozycjami "Kto na gościa".
Czwartek (26 października)- Na podstawie waszych zgłoszeń wybieramy gościa i wieczorem informujemy was o tym kto to będzie.
Piątek- wysyłanie propozycji swoich pytań dla gościa.
Sobota lub Niedziela (bądź z woli gościa nawet w piątek wieczorem)- nasza rozmowa z gościem.
Niedziela koło 20:00 - przedstawiamy wyniki naszych rezultatów.

Skrzynka mailowa:
kukowsky[at]gmail.com

Uwaga!!: Wysyłając maile nadajemy im odpowiednie nazwy tematów żeby prowadzącym było się łatwiej połapać. np. "Kto na gościa?", "Sugestie pytań", "Propozycje zmian ogólnych w programie".

Kontakt z prowadzącymi:

Kukowsky- 7795355 [GG]
Lumbago- 7496950 [GG]

Pozdrawiają,
Loombago i Kukowsky!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolalbym program na zywo (na forum znaczy sie), bo taki nagrany wczesniej moze byc przyciety, nie bedzie wpadek prowadzacych czy gosci itp. itd. Idzcie na zywiol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:32, LifaR napisał:

Ja tam wolalbym program na zywo (na forum znaczy sie), bo taki nagrany wczesniej moze byc przyciety,
nie bedzie wpadek prowadzacych czy gosci itp. itd. Idzcie na zywiol ;]

Na Kuka i Looma możesz liczyć :D
Oni nie odpuszczą nikomu żadnej wpadki ;]
Pojadą po nim jak tylko się da ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:33, HumanGhost napisał:

To nie jest czat. Cięzko byłoby to zrobić na forum.

- Rownie ciezko jak grac w FM by nikt nie przeszkadzal - da sie zrobic. Ja nie widze trudnosci, licze na inteligencje i dobre wychowanie reszty forumowczow :)

Dnia 20.10.2006 o 19:33, HumanGhost napisał:

Monastor - Na Kuka i Looma możesz liczyć :D Oni nie odpuszczą nikomu żadnej wpadki ;] Pojadą po nim jak tylko się da ^^

- Mozliwe ze gosciowi nie odpuszcza, ale kto przypilnuje by nie cenzurowali sami siebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:29, LifaR napisał:

- Mozliwe ze gosciowi nie odpuszcza, ale kto przypilnuje by nie cenzurowali sami siebie ? :)


A po co mieliby cenzurować? Przecież nie zadadzą trudnych pytań, których potem nie opublikują, bo jaki byłby sens? To byłby normalny wywiad jakie sie czytuje w mediach pisanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:01, HumanGhost napisał:

A po co mieliby cenzurować? Przecież nie zadadzą trudnych pytań, których potem nie opublikują, bo jaki byłby sens? To byłby normalny wywiad jakie sie czytuje w mediach pisanych.

- Sadzilem ze to ma byc raczej rozmowa, bo przedstawienie pytan i opublikowanie odpowiedzi srednio mnie interesuje. Slowko "show" w temacie do czegos zobowiazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ale można zawsze wymusić to na gościu limitem czasowym. A poza tym generalnie wygrają ci, co mają najbardziej pokręcone umysły, więc spoko. ;)

BTW głosujcie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:21, Moras1990 napisał:

W meilu mamy wpisywać swój nick. Czy robimy to anonimowy ?? :] Głosujcie na mnie :P heh

Najlepiej byłoby wpisać swój nick, gdyż jest to wymagane...

Dnia 22.10.2006 o 20:21, Moras1990 napisał:

lurynowicz

Nie można głosować na siebie... jak chcesz być gość to musisz wykorzystać swoich znajomych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować