Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

Tak, ale chodziło o niedziele w przyszłym tygodniu... Z resztą napisałem o tym dosyć wyraźnie. ;) Póki cocoś tych maili mało i nie ma nawet w tej chwili prowadzącego. :) Spokojnie... jeśli tylko będzie nam dane wybrać w końcu gościa to wywiad powienin ukazać się w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 07:50, HumanGhost napisał:

A przeczytałes dokładnie regulamin? Chyba nie, bo wioedziałbyś, że to właśnie bedzie rozmowa, której przebieg zostanie potem opublikowany.

- A przeczytales dokladnie moje posty ? Np. "Ja tam wolalbym program na zywo (na forum znaczy sie)". To ze cos jest juz ustalone, nie znaczy ze nie moge sie na ten temat wypowiadac, lub ze dany punkt jest nie do zmiany, jesli wystarczajaco duzo osob bedzie mialo takie samo zdanie :) Studiujesz prawo, powinienes wiedziec, ze da sie je zmienic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:29, LifaR napisał:

Studiujesz prawo, powinienes wiedziec, ze da sie je zmienic ;p


Hehe fakt. Nie ma też przeciwskazań w protestowaniu przeciwko złemu prawu. :-)
Mimo to sadzę, że taka rozmowa na żywo byłaby dosć utrudniona, bo wymusiłaby na rozmówcach dużą ilośc wolnego czasu. Bo w końcu trzeba by dokładnie pisac posty i je sprawdzać, aby reszta miała coś przyjemności z czytania. Poza tym zawsze znajdą sie jakieś oszołomy piszące posty tu w czasie tejże rozmowy i zrobiłby się spory bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LifaR, Human - a może ruskim targiem? W końcu niedługo ten czat ruszy, można tam coś takiego zorganizować :). A później loga wklejać na forum. Można by i obejrzeć na żywo i przeczytać później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 12:25, Marrbacca napisał:

LifaR, Human - a może ruskim targiem? W końcu niedługo ten czat ruszy, można tam coś takiego zorganizować :). A później loga wklejać na forum. Można by i obejrzeć na żywo i przeczytać później :)

- W zasadzie dobry pomysl :) Jestem w stanie zrozumiec, ze niektorym moze niepodobac sie taka forma czata na forum, zaraz znalezliby sie obroncy sprawiedliwosci, wolajacy o karanie spamerow ;) Tylko co z tym czatem, pierwsze edycje show, raczej beda musialy sie odbyc nie po mojemu... ;/ ;]

HumanGhost - Da sie utrzymac oszolomow daleko od FM (w wiekszosci ;), wiec pewnie daloby sie i tutaj, no ale nie bede sie upieral, pomysl Marrbacci (jak to odmieniac ? ;p) spodobal mi sie, wiec bede sie teraz przy nim upieral :] (pomysle, nie Marrbacce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 00:12, LifaR napisał:

- W zasadzie dobry pomysl :) Jestem w stanie zrozumiec, ze niektorym moze niepodobac sie taka
forma czata na forum, zaraz znalezliby sie obroncy sprawiedliwosci, wolajacy o karanie spamerow
;) Tylko co z tym czatem, pierwsze edycje show, raczej beda musialy sie odbyc nie po mojemu...
;/ ;]

Cytując każdego z władzą na czacie: "niedługo" :D Powtarzają to jak jakąś mantrę :D Ale serio, to podejrzewam, że niedługo, to będzie naprawdę w najlbliższym czasie, prace nad czatem się posuwają, Vilmar nawet przestał zabijać istatnimi czasy :D

Dnia 25.10.2006 o 00:12, LifaR napisał:

HumanGhost - Da sie utrzymac oszolomow daleko od FM (w wiekszosci ;), wiec pewnie daloby sie
i tutaj, no ale nie bede sie upieral, pomysl Marrbacci (jak to odmieniac ? ;p) spodobal mi
sie, wiec bede sie teraz przy nim upieral :] (pomysle, nie Marrbacce ;)

Preferuję skróconą formę: Marr :) I chyba łatwiej się odmienia i mniej pisania :)

Aha - i ja też jestem przeciwny pisaniu czata na forum, mimo wszystko to byłby zbyt duży śmietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogłaszam wszystkim zgromadzonym <spogląda na zebrane pustki>, że gościem pierwszego, premierowego odcinka Loom&Kuki Show będzie... <werble>... <werble>... <werble się popsuły>... będzie... Budo!

Od teraz na adres wcześniej wspomniany [ kukowsky@gmail.com ] możecie wysyłać propozycje pytań dla naszego kochanego, forumowego, inteligentnego (to nie żart, sam walgierz to potwierdził :P)... Samo nasuwa się takie słowo na "S" (słowo bardzo podobno do "Skaner"), ale nie powiem go żeby Budo się nie uraził.

Informuje również, że głosowanie wygrała Tyhe, jednak nie zgodziła się ona na udział w programie... <buuu> Jeszcze będzie kiedyś chciała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:24, Kukowsky napisał:

Informuje również, że głosowanie wygrała Tyhe, jednak nie zgodziła się ona na udział w programie...
<buuu> Jeszcze będzie kiedyś chciała. ;)


A my dobrze z Kukiem to wiemy czemu się nie zgodziła i to opiszemy we wstępie Showa jako przestroga. Przed nami nic się nie ukryje [miejsce na szyderczy śmiech].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:24, Kukowsky napisał:

Od teraz na adres wcześniej wspomniany [ kukowsky@gmail.com ] możecie wysyłać propozycje pytań dla naszego kochanego, forumowego, inteligentnego (to nie żart, sam walgierz to potwierdził :P)...

Musiałem się przejęzyczyć. Pewnie chciałem powiedzieć, że jest spamerem ;>
>Samo nasuwa się takie słowo na "S" (słowo bardzo podobno do "Skaner"), ale nie powiem go żeby Budo się nie uraził.
Czy to słowo to "spamer"? Wygrałem coś?
Budo się tak łatwo nie obraża. Sprawdzałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:24, Kukowsky napisał:

Jeszcze będzie kiedyś chciała. ;)

Wątpię, żebym kiedykolwiek miała ochotę pogawędzić sobie z Twoim kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 23:06, walgierz napisał:

Musiałem się przejęzyczyć. Pewnie chciałem powiedzieć, że jest spamerem ;>

Dokładniej to wypowiedziałeś taki bardzo interesujący epitet, który brzmiał "inteligentny spamer". ;)

Dnia 26.10.2006 o 23:06, walgierz napisał:

Czy to słowo to "spamer"? Wygrałem coś?

Początkowo nagrodą miała być kostka cukru, jednak patrząc do składu zauważyłem, że niestety już nie ma. :P

Dnia 26.10.2006 o 23:06, walgierz napisał:

Budo się tak łatwo nie obraża. Sprawdzałem :D

Ta, a na moje uwagi jest już wyczulonony... Jak tylko jest w andergrandzie i napisze nowego posta to już Nam pisze "Pewnie Kuki zaraz powie, że spamuje." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 07:11, Kukowsky napisał:

Dokładniej to wypowiedziałeś taki bardzo interesujący epitet, który brzmiał "inteligentny spamer". ;)

I tak będę zaprzeczał. A jak dasz linka to powiem, że o manipulacja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 23:06, walgierz napisał:

Musiałem się przejęzyczyć. Pewnie chciałem powiedzieć, że jest spamerem ;>


<foch>

Dnia 26.10.2006 o 23:06, walgierz napisał:

Czy to słowo to "spamer"? Wygrałem coś?


<foch gigant>

Dnia 26.10.2006 o 23:06, walgierz napisał:

Budo się tak łatwo nie obraża. Sprawdzałem :D


już z Tobą nie rozmawiam ;]
a kiedyś będziesz potrzebował pomocy z morro to nie przychodź ;]
i nie próbuj edytować tamtego posta xD

btw parę słów ode mnie, Wy nie jesteście zdrowi że ze mną ma być ten wywiad (xD) ale dobra, uniki przed pomidorami mam wyćwiczone, ale nie o to chodzi :)
W każdym razie będe pierwszy raz w programie rozrywkowym <jupi> a nawet powiem że ten wątek podsunał mi pewien pomysł na edycje mojej ulubionej forumowej gierki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo - rozgadanie najlepiej mierzy sie na forum iloscia postow, a np. mi Ty kojarzysz sie najbardziejz duza iloscia postow i pisaniem ich maszynowo jeden z drugim :D A to gwarantuje ciekawa rozmowe, w ktorej masz szanse zagadac prowadzacych, czego Ci szczerze zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:01, LifaR napisał:

Budo - rozgadanie najlepiej mierzy sie na forum iloscia postow, a np. mi Ty kojarzysz sie najbardziejz
duza iloscia postow i pisaniem ich maszynowo jeden z drugim :D A to gwarantuje ciekawa rozmowe,
w ktorej masz szanse zagadac prowadzacych, czego Ci szczerze zycze :)


Hehe, niezła idea hmm, to będzie zależało od mojej formy w trakcie wywiadu, na wszelki wypadek może sobie jakąś ćwiartkę (obecnie 200, ale to sie debilnie mówi ;/) w lodówce schowam :P
A maszynowo jeden za drugim nie piszę, tylko odzywam sie jak mam coś do powiedzenia, wcale nie jestem spamerem i nie alezy mi na statusie ;]
(ostatni akapit mam w pliku tekstowym, tylko kopiuj/wklej)
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:05, Budo napisał:

Hehe, niezła idea hmm, to będzie zależało od mojej formy w trakcie wywiadu, na wszelki wypadek może sobie jakąś ćwiartkę (obecnie 200, ale to sie debilnie mówi ;/) w lodówce schowam :P

- Ja wiem czy glupia, 200 to akurat szklanka, miesci sie idealnie ;D Ale z lodowki lepiej nie pic, mleko lepsze na cieplo, choc mozna i zimniejsze oczywiscie, jak kto lubi (Ustawa o wychowaniu w trzezwosci czy jak sie to zwalo mode off ;p).

Dnia 27.10.2006 o 18:05, Budo napisał:

A maszynowo jeden za drugim nie piszę, tylko odzywam sie jak mam coś do powiedzenia, wcale nie jestem spamerem i nie alezy mi na statusie ;] (ostatni akapit mam w pliku tekstowym, tylko kopiuj/wklej) ;]

- Dobra, dobra, niech Ci bedzie :) Dostosowuje sie tylko do obowiazujacej mody. Ja z kolei trzymam w notatniku kilka roznych wersji "Budo to spamer", losowo wybieram jedna i wklejam ;D A tak szczerze - wiekszosc naszych postow to spam i offtop, np. te tutaj, gdybysmy trzymali sie zasad, spam i tak by istnial, tylko w wykonaniu mniej fajnych osob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować