PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

powracam do mojego nierozwiązanego problemu . . .
reinstalowałem grę, wgrałem pacha, i nadal nic !
czy to może być wina jakiegoś włączonego programu alboco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie udało Ci się ściągnąć przez okno gry PB (punkbuster), a ręcznie to sprawa jest oczywista - FireWall blokuje porty potrzebne do gry.

Zgaduje, że to jedyna gra jaką próbujesz grać w trybie MultiPlayer?

Ostatni akapit również będzie w towarzystwie znaku zapytania - Jakiego masz dostawce sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy uruchamianiu kompa dziś wyskoczył mi ekran logowania,tzn.system sie pytał jako kto chce sie zalogować.Oczywiście tylko ja używam swojego kompa,więc jest tylko jedna opcja.Sęk w tym,że chciałbym to wyłączyć,bo po co mi to?Wie ktoś jak sie wyłącza to głupie logowanie,żeby system od razu sie ładował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:19, Jarzy napisał:

Przy uruchamianiu kompa dziś wyskoczył mi ekran logowania,tzn.system sie pytał jako kto chce
sie zalogować.Oczywiście tylko ja używam swojego kompa,więc jest tylko jedna opcja.Sęk w tym,że
chciałbym to wyłączyć,bo po co mi to?Wie ktoś jak sie wyłącza to głupie logowanie,żeby system
od razu sie ładował?


To się nazywa ekran powitalny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 11:19, Jarzy napisał:

Przy uruchamianiu kompa dziś wyskoczył mi ekran logowania,tzn.system sie pytał jako kto chce
sie zalogować.Oczywiście tylko ja używam swojego kompa,więc jest tylko jedna opcja.Sęk w tym,że
chciałbym to wyłączyć,bo po co mi to?Wie ktoś jak sie wyłącza to głupie logowanie,żeby system
od razu sie ładował?

podejrzewam że zainstalowałeś .net, on dodaje własne, ukryte konto. sprawdź w panel sterowania/użytkownicy, może tam będzie jakieś autologowanie na określone konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
mój kumpel zrobił formata kompa, i teraz jak włącza komputer to na monitorze 17 cali, ma obraz pomniejszony, jak na 12 calach:?co to może być?? czekam na odp
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim DVD''ikiem. Mianowicie gdy próbuje odpalić niektóre gry (jak np. NFS:MW czy też POP:T2T), stacja nie odczytuje dysku, a jedynie wydaje jakies pisko-buczenia ("yy"). Dzieje się tak tylko przy niektórych płytach, reszta działa bez zarzutu. Ale nawet te płyty po kilku próbach odczytuje. Niedawno kupiłem "Star Wars Best of PC" i przy tym występują takie same problemy, ale ta wcale się nie odpala (próbowałem 30 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,nadal problem nie zniknął.Co prawda nie mam ekranu powitalnego,wywaliłem konto .net i aplikacje Windows coś tam frame,ale i tak po starcie systemu pojawia mi sie ekran logowania(użytkownik,hasło)i musze wcisnąć ok,żeby mi sie system załadował :/ Jak to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po kolei:
1. L-Klik na obrazek - otworzy Ci się okno zarządzania kontem.
2. Kliknij "Strona główna"
3. Kliknij "Administrator" - otworzy Ci się okno zarządzania kontem Administratora i tam powinna być funkcja Włącz/Wyłącz hasło

Pozdrawiam

P.S. Z tym co powiedział ten facet odnośnie nagrywarkami to bzdura. Niektóre nagrywarki mmają/miały problemy z nagrywaniem/odtwarzaniem "-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Start >>> Uruchom >>> Control userpasswords2.

Zaznaczasz nazwę użytkownik i odznaczasz ptaszka przy "Aby używać tego komputera..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaś chcesz usunąć konta w systemie (nawet te ukryte). To robisz tak:

Start >>> Uruchom >>> Cmd >>> net user i enter.

Wyskoczy Ci spis kont w systemie. Teraz jeżeli chcesz jakieś usunąć to wpisujesz formułę :P

net user nazwa_konta /delete

Konta głównego admina i konta gościa nie da się usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dało,mam za to opcje "konfiguruj moje konto do korzystania z usługi .NET PASSWORD".Nie ma opcji wyłączania hasła :/ Cholerny .net zadomowił sie w moim kompie i nie chce iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:43, Tomaszek92 napisał:

Witam wszystkich!
Czy w tym zestawie głośników Creative Inspire T6100 5.1 retail można jakoś przedłużyć kable?

zawsze można samemu przedłuzyć, ale nie zaręczam że bd potem działać, a gwarancja pewnie wygaśnie:)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 16:26, Amaadi napisał:

witam!
mój kumpel zrobił formata kompa, i teraz jak włącza komputer to na monitorze 17 cali, ma obraz
pomniejszony, jak na 12 calach:?co to może być?? czekam na odp
pozdro:)

A zainstalował sterowniki do grafy??.. jak cos to gg: 748297
pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:43, Tomaszek92 napisał:

Witam wszystkich!
Czy w tym zestawie głośników Creative Inspire T6100 5.1 retail można jakoś przedłużyć kable?

wystarczy kupic "przedluzki do glosnikow" w byle jakim sklepie elektronicznym i wszystko gra [cos jak przedluzacz tyle, ze z wejsciami glosnikowymi]
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 22:05, wacek225 napisał:

> witam!
> mój kumpel zrobił formata kompa, i teraz jak włącza komputer to na monitorze 17 cali,
ma obraz
> pomniejszony, jak na 12 calach:?co to może być?? czekam na odp
> pozdro:)
A zainstalował sterowniki do grafy??.. jak cos to gg: 748297
pozdr. :)

Zobacze, thx, dam mu twoje gg to się dogadacie:)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się