PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 18:26, Pawciu45 napisał:

> Zależnie od modelu laptopa jest może funkcja żeby wybotować z dysku przenośnego
na usb
> więc tak spróbujcie.. pzdr

No u niego nie ma takiej opcji. Nie da się odpalić instalki Windows z dysku?


Trzeba miec partycje fat32 na ktorej bedziesz mial instalke, wystartowac kompa z dyskietki startowej
przejsc do katalogu z instalka
wpisac setupnt.exe i sie instaluje ..wyczytałem w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:29, golona11 napisał:

przejsc do katalogu z instalka
wpisac setupnt.exe i sie instaluje ..wyczytałem w necie..


Dobra, lipa, obie partycje na NTFS. Dzięki za chęć pomocy. ;)

Znaleźliśmy już inny sposób i próbujemy.
Może się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Docisnąłem wtyczkę i działa zainstalowałem drivery i mogę wysyłać pliki na telefon ale otrzymywać z telefonu już nie, telefon nie widzi komputera. Wie ktoś jak to naprawić.?

Już wszystko wiem, dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj brat ma laptopa firmy Asus z serii X52. W nim jest niezintegrowana karta graficzna Radeon HD2600. Ma on problemy z graniem w gry 2D takie jak starcraft, warcraft itd. Pokazuje mu bład zwiazany z directdraw. Moje pytanie jest nastepujace, czy mozna cos zrobic aby naprawic ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:19, mrosi napisał:

/.../

Może to być objaw walniętej grafiki. Przegrzewa się i wyłącza się. Jak zachowuje się
w grach?

Jeżeli chodzi o gry, jest tak samo jak wcześniej, czyli to co chodziło płynnie chodzi płynnie a to co chodziło gorzej, chodzi gorzej, w grach jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo ??? Mam pytanie... Dlaczego jak chce ściągnąć jakiś obrazek z Google ( załączam foto ) wyświetla mi sie jedynie możliwość zapisu jako url i Firefox document ??? ( Mam Windows XP Home )

20090130231358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 23:14, Skarmory napisał:

Halo ??? Mam pytanie... Dlaczego jak chce ściągnąć jakiś obrazek z Google ( załączam
foto ) wyświetla mi sie jedynie możliwość zapisu jako url i Firefox document ??? ( Mam
Windows XP Home )

a skorzystałeś z opcji zapisz element docelowy jako pod prawoklikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:09, sig. napisał:

> Halo ??? Mam pytanie... Dlaczego jak chce ściągnąć jakiś obrazek z Google ( załączam

> foto ) wyświetla mi sie jedynie możliwość zapisu jako url i Firefox document ???
( Mam
> Windows XP Home )
a skorzystałeś z opcji zapisz element docelowy jako pod prawoklikiem?

tak i to samo, ale to jest jedynie ze zdjęciami z Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:01, Skarmory napisał:

tak i to samo, ale to jest jedynie ze zdjęciami z Google

od kiedy tak masz? bo dzisiaj google nie działa najlepiej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:52, sig. napisał:

> tak i to samo, ale to jest jedynie ze zdjęciami z Google
od kiedy tak masz? bo dzisiaj google nie działa najlepiej......

hmmm... już od jakiś 3 lub 2 dni, wcześniej nie sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem w sumie to nie wiem z czym, raczej z Vistą, bo kiedy klikam prawym na ikonkę to pokauje się:

"Eksplorator Windows Przestał działać" i po tym zostaje tylko tapeta na kilka sekund i jest wszystko normalnie (tzn. są ikonki), ale ten komunikat wyskakuje za każdym razem.
Mógłby ktoś poradzić co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo uciążliwy problem. Otóż od jakiegoś czasu większość gier mi się nie uruchamia, po prostu proces instalacji przebiega pomyślnie, ale kiedy chcę uruchomić daną grę nie da się, zero reakcji, w menadźerze zadań Windows w procesach launchery są uruchomione, ale to jedyna reakcja. Problem ten występuje u mnie w: Gears of War, GTA: SA, Mafia, Fallout 1 i 3, Call of Duty 4. Proszę o pomoc, chciałbym, żeby obyło się bez formata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo duży problem z klawiaturą. Jakieś 10 minut temu ją czyściłem i nie moge normalnie pisać. Nie łapie klawiszy takich jak "w" albo jak pisze "s" to wpisuje wtedy "sw". Mam bezprzewodową klawiaturę Logitecha. Dodam też że nie została klawiatura odłączona z zasilania podczas czyszczenia, miała ona w sobie baterie. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o bardzo szybką pomoc. Może przez przypadek jaką wcisnąłem komendę i pozmieniało język wpisywania.

Używam Windows Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra kupiła używany komp, sformatowałem, ale nie mamy płyt z sterownikami. Na razie nie ma na nim neta, więc jak sprawdzić, jaka jest karta dźwiękowa i płyta główna, by znaleźć sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:57, Asthariel napisał:

Siostra kupiła używany komp, sformatowałem, ale nie mamy płyt z sterownikami. Na razie
nie ma na nim neta, więc jak sprawdzić, jaka jest karta dźwiękowa i płyta główna, by
znaleźć sterowniki?

ściągnij everesta
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1184&Everest+Ultimate+Edition+4.60.1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie tą strone, w której mo?na sprawdzia sobie czy dana gra pójdzie na komputerze?
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Ale do rzeczy - wyskakuje mi coś takiego:
I o co chodzi z tym zaznaczonym przeze mnie czerwoną ramką? Nieaktualny DirectX czy może sterowniki do karty?
Ściągnąłem to i to i nadal to jest... Ściągam sobie sterowniki do mojego Radeona z tej strony http://ati.amd.com/support/driver.HTML - tu są chyba aktualne. :/

P.S.
Poleci mi ktoś dobre chłodzenie do mojej karty (proline, komputronik) - ciągle mam kłopoty z temperaturą. Mam ATI Radeona X1950.

20090201201115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się