PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

>(...)
No cóż... Chodzi mi głównie o Internet. Bo przypuszczam, że zwolnienie kompa jest "naturalne" (czyt. mam pełno programów i gier XD).

Bo 1kb/s - 4kb/s to nie jest normalna prędkość ściągania. Co ciekawe - gry "netowe" chodzą mi doskonale. Program NetMeter pokazuje, że podczas "nie dotykania" komputera Internet jest spokojny (czyli jakiś atak hakera mogę wykluczyć).
Mam neostrade... Właśnie...
*wchodzi na www.neostrada.pl*
Ilość pobranych danych do dn. 29.04.2006: 7,37 GB
Słyszałem, że liczinik na tej stronie podaje głupoty - jeżeli to prawda mogłem zassać już "ponad" 8gb :d. Przekroczyłem limit o.O. Kiedy.. Co... Jak...

Przepraszam :). Już sobie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 08:29, KrisK91 napisał:

Przepraszam :). Już sobie idę.


Ten licznik jst debilny. Radzę sobie załatwić jakiś inny. A jesli przekroczyłeś limit to nic na to ja nie poradzę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam coś takiego też. Wszystkie ściąganaia mam 50-100kb/s tylko z torrentów mam 1-5b/s - tu sie nie pomyliłem TRANSFER JEST W BAJTACH!!!! Nie wiem co sie dzieje:/ torrentów nie ruszałem od grudnia jak ściągnęlem 25 to Life. Potem już tak zostało aż do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 09:12, endrju771 napisał:

mam coś takiego też. Wszystkie ściąganaia mam 50-100kb/s tylko z torrentów mam 1-5b/s - tu
sie nie pomyliłem TRANSFER JEST W BAJTACH!!!! Nie wiem co sie dzieje:/


prawdopodobnie admin Twojej sieci w której masz internet nałożył ograniczenia na wszelkie sieci P2P i dlatego masz tak mały transfer.

Dnia 30.04.2006 o 09:12, endrju771 napisał:

torrentów nie ruszałem od grudnia jak ściągnęlem 25 to Life. Potem już tak zostało aż do teraz.


nie lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 09:12, endrju771 napisał:

Nie wiem co sie dzieje:/ torrentów nie ruszałem od grudnia jak ściągnęlem 25 to Life. Potem już tak zostało aż do teraz.


Hehehe to nie było mądre. Chwalenie się piractwem na forum dystrybutora gier znaczy się. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie program: AutoConnect, jest bardzo dobry i prowadzi mini statystyki ile sciągnęłes ile sciagniesz itp. nawet przewiduje;) Polecam, bedziesz na bieząco z transferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Firefoxem. Gdy go właczam od dwóch dni wyskakuje mi komunikat o tym ,ze nie można zainicjować zabezpieczeń przeglądarki - o co chodzi? Ani nie mam za mało miejsca na dysku ani teżnigdy nie pojawiał sie ten problem wiec niemożliwym jest by folder był zabezpieczony przed zapisem. Wie ktoś moze o co chodzi?

Pytanie drugie - > Od kilkunastu dni komputer po włączeniu internetu wyłacza sieco jakis czas spowodowany problemem procesu services.exe - > Daje mi minutę na wyłączenie aplikacji wszystkich po czym sięwyłacza. Co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 11:28, upiordliwy napisał:

Mam problem z Firefoxem. Gdy go właczam od dwóch dni wyskakuje mi komunikat o tym ,ze nie można
zainicjować zabezpieczeń przeglądarki - o co chodzi? Ani nie mam za mało miejsca na dysku
ani teżnigdy nie pojawiał sie ten problem wiec niemożliwym jest by folder był zabezpieczony
przed zapisem. Wie ktoś moze o co chodzi?


Zrób reinstalke Firefoxa i problem powinien zniknąć

Dnia 30.04.2006 o 11:28, upiordliwy napisał:

Pytanie drugie - > Od kilkunastu dni komputer po włączeniu internetu wyłacza sieco jakis
czas spowodowany problemem procesu services.exe - > Daje mi minutę na wyłączenie aplikacji
wszystkich po czym sięwyłacza. Co to moze być?


A to mi wyglada na jakiś wirus badź inne świnstwo... Sprubuj w menedżerze zadań wyłączyć ten proces, jeśli to jakiś program z pakietu neostrady to zrób reinstalke. W najgorszym wypadku zrób format i wszystkie problemy masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 15:49, Pitkit napisał:

> Mam problem z Firefoxem. Gdy go właczam od dwóch dni wyskakuje mi komunikat o tym ,ze
nie można
> zainicjować zabezpieczeń przeglądarki - o co chodzi? Ani nie mam za mało miejsca na dysku

> ani teżnigdy nie pojawiał sie ten problem wiec niemożliwym jest by folder był zabezpieczony

> przed zapisem. Wie ktoś moze o co chodzi?

Zrób reinstalke Firefoxa i problem powinien zniknąć

> Pytanie drugie - > Od kilkunastu dni komputer po włączeniu internetu wyłacza sieco
jakis
> czas spowodowany problemem procesu services.exe - > Daje mi minutę na wyłączenie aplikacji

> wszystkich po czym sięwyłacza. Co to moze być?

A to mi wyglada na jakiś wirus badź inne świnstwo... Sprubuj w menedżerze zadań wyłączyć ten
proces, jeśli to jakiś program z pakietu neostrady to zrób reinstalke. W najgorszym wypadku
zrób format i wszystkie problemy masz z głowy.




Właśnei to cosmnie kompletnie wywala - > A nie mogęznaleźć Antywirem przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 23:36, upiordliwy napisał:

Właśnei to cosmnie kompletnie wywala - > A nie mogęznaleźć Antywirem przyczyny.

Uruchom msconfig i sprawdź jakie programy są przy starcie komputera uruchamiane. Jeśli czegoś nie znasz, to wyłącz i zrestartuj system. Rób to pojedyńczo - jeśli po ponownym uruchomieniu zabraknie czegoś, to włącz ten program z powrotem. Z jakiego firewalla korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 00:50, Treant napisał:

> Właśnei to cosmnie kompletnie wywala - > A nie mogęznaleźć Antywirem przyczyny.
Uruchom msconfig i sprawdź jakie programy są przy starcie komputera uruchamiane. Jeśli czegoś
nie znasz, to wyłącz i zrestartuj system. Rób to pojedyńczo - jeśli po ponownym uruchomieniu
zabraknie czegoś, to włącz ten program z powrotem. Z jakiego firewalla korzystasz?



Zo Zone Alarma. I do tego Avast jako antyvir + Microsoft AntiSpyware - wyszukuje trojany też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:29, upiordliwy napisał:

Zo Zone Alarma. I do tego Avast jako antyvir + Microsoft AntiSpyware - wyszukuje trojany też.

Są takie złośliwe malware''y, których nie da się usunąć standardowymi sposobami, ponieważ zostaje po nich jakiś plik, który je od nowa "produkuje". Niekiedy taka sytuacja jest efektem ubocznym instalacji jakiegoś w miarę normalnego programu. Kolega zaśmiecił kiedyś komputer przez wgranie klienta P2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:37, Treant napisał:

> Zo Zone Alarma. I do tego Avast jako antyvir + Microsoft AntiSpyware - wyszukuje trojany
też.
Są takie złośliwe malware''y, których nie da się usunąć standardowymi sposobami, ponieważ zostaje
po nich jakiś plik, który je od nowa "produkuje". Niekiedy taka sytuacja jest efektem ubocznym
instalacji jakiegoś w miarę normalnego programu. Kolega zaśmiecił kiedyś komputer przez wgranie
klienta P2P.



Ja mam bardzo zasmiecony komputer - ale nie korzystam z P2P aktualnie. I od dłuższego czasu. Problem w tym , że nie mogę siezdecydować czy robić format;p Robić z płyty Windowsa format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:47, upiordliwy napisał:

Problem w tym , że nie mogę siezdecydować czy robić format;p Robić z płyty Windowsa format?

Zapisz sobie co cenniejsze dane na płytach, w tym wersje instalacyjne programów, które posiadasz. Partycje możesz utworzyć korzystając z instalatora (usunie dotychczasową zawartość). Najlepiej Utwórz dodatkową partycję na dysku, postaw system, zabezpiecz go i dopiero potem podłączaj do sieci. Jak już skonfigurujesz go całkowicie, to nagraj (skompresowany jeśli się da) obraz partycji z systemem na tę drugą - w razie poważniejszego zaśmiecenia będziesz miał gotową instalację do wrzucenia na podstawową partycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 17:27, Treant napisał:

> Problem w tym , że nie mogę siezdecydować czy robić format;p Robić z płyty Windowsa format?

Zapisz sobie co cenniejsze dane na płytach, w tym wersje instalacyjne programów, które posiadasz.
Partycje możesz utworzyć korzystając z instalatora (usunie dotychczasową zawartość). Najlepiej
Utwórz dodatkową partycję na dysku, postaw system, zabezpiecz go i dopiero potem podłączaj
do sieci. Jak już skonfigurujesz go całkowicie, to nagraj (skompresowany jeśli się da) obraz
partycji z systemem na tę drugą - w razie poważniejszego zaśmiecenia będziesz miał gotową instalację
do wrzucenia na podstawową partycję.



Mam właśnie dwie partycje , w tym jedną nigdy nie formatowaną. Moment - jak siew Biosie rozruch płyty ustawiało? Tak dawno nie robiłem , że nie pamietam ;] Co za porażka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam błachy problemki :)
Z tego co mi się wydaje musi to być zmieniane w rejestrze: chodzi mi o to, że nie chcę by uruchamiał mi się pasek języka na pasku zadań. Ktoś pomoże ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:28, Dark_Kai230 napisał:

Mam błachy problemki :)
Z tego co mi się wydaje musi to być zmieniane w rejestrze: chodzi mi o to, że nie chcę by uruchamiał
mi się pasek języka na pasku zadań. Ktoś pomoże ? :P

kliknij na niego prawym klawiszem myszy, tam gdzieś była stosowna opcja (wiem bo zawsze go wyłanczam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się