Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Może trochę głupie pytanie, ale trudno:
Jak znaleźć Łzy Ashy (HOMM V)??? W instrukcji jest napisane, że trzeba znaleźć jakieś mapy.... Wie ktoś o co chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:27, jakubg7 napisał:

Może trochę głupie pytanie, ale trudno:
Jak znaleźć Łzy Ashy (HOMM V)??? W instrukcji jest napisane, że trzeba znaleźć jakieś
mapy.... Wie ktoś o co chodzi? ;)


Szuka się tak samo jak gralla w Herosach 3: trzeba odwiedzać obeliski i będzie się odkrywała mapa puzlowa, jak odwiedzisz wszystkie obeliski na danej planszy to będziesz miał obraz fragmentu mapy z zaznaczonym x gdzie trzeba kopać. Na koniec pozostanie zlokalizować to miejsce na mapie i udać się tam bohaterem oraz poświęcić cały dostępny ruch z jednego dnia na kopanie, jak wytypowałeś poprawne miejsce to wykopiesz łzę ashy a jak złe dostaniesz odpowiedni komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:30, Nufiko napisał:

Szuka się tak samo jak gralla w Herosach 3: trzeba odwiedzać obeliski i będzie się odkrywała
mapa puzlowa, jak odwiedzisz wszystkie obeliski na danej planszy to będziesz miał obraz
fragmentu mapy z zaznaczonym x gdzie trzeba kopać. Na koniec pozostanie zlokalizować
to miejsce na mapie i udać się tam bohaterem oraz poświęcić cały dostępny ruch z jednego
dnia na kopanie, jak wytypowałeś poprawne miejsce to wykopiesz łzę ashy a jak złe dostaniesz
odpowiedni komunikat.

Acha.... Tylko jak mam wiedzieć, że znalazłem już wszystkie obeliski, jeszcze trzeba ich szukać w podziemiach?
Jak się gra z bratem, albo z kolegą to nie ma zbytnio czasu na szukanie obelisków ;)
EDIT: I czy łzy są rozmieszczane zawsze tak samo, czy losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:33, jakubg7 napisał:

Acha.... Tylko jak mam wiedzieć, że znalazłem już wszystkie obeliski, jeszcze trzeba
ich szukać w podziemiach?


Jeśli znajdziesz wszystkie obeliski to na mapie z położeniem Łzy Ashy nie będzie żadnych fragmentów układanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:33, jakubg7 napisał:

Acha.... Tylko jak mam wiedzieć, że znalazłem już wszystkie obeliski, jeszcze trzeba
ich szukać w podziemiach?
Jak się gra z bratem, albo z kolegą to nie ma zbytnio czasu na szukanie obelisków ;)
EDIT: I czy łzy są rozmieszczane zawsze tak samo, czy losowo?


Jak masz znalezione wszystkie obeliski to jest mapa cała niepozakrywana obrazkami. A rozmieszczenie zależy od mapy, na niektórych jest zawsze w tym samym miejscu a w innych losowo, a w jeszcze innych jest kilka miejsc gdzie może być ukryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest plik H3WUpdt.exe?
Bo trzeba go uruchomić żeby zainstalować polonizacje do WoG-a, a ja angielskiego nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem zagrać z bratem przez neta w Heroes 3 (obaj mamy routery). Wyczytałem, żeby użyć programu hamachi. Wszystko fajnie, robię sieć w hamachi, on dołącza. Ale Heroes nie podaje naszego IP z Hamachi tylko to "wewnętrzne" (np 192.168.1.101), więc nie możemy ze sobą grać. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 18:04, krl_krl napisał:

Nadal aktualne.

Nie grałem sieciowo w H3, ale mam dwa pomysły:
Najpierw włącz Hamachi, dopiero później grę.
Ewentualnie w czasie gry wciśnij Alt+Tab i na Hamachi przeczytaj swoje nowe IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:32, windows00 napisał:

Będzie Inferno :P:P:P


Niekoniecznie, to zawsze może być stwór neutralny ;)

PS. Dodam jeszcze od siebie, że będzie Nekropolia, bo chyba nikt sobie nie wyobraża Homma bez demonów czy nieumarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:38, Daimon_Frey napisał:

PS. Dodam jeszcze od siebie, że będzie Nekropolia, bo chyba nikt sobie nie wyobraża Homma
bez demonów czy nieumarłych.

Tym tokiem myślenia można dojść do wniosku, że nie ma też herosów, bez ludzi i elfów/stworzeń leśnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:38, Daimon_Frey napisał:

PS. Dodam jeszcze od siebie, że będzie Nekropolia, bo chyba nikt sobie nie wyobraża Homma
bez demonów czy nieumarłych.

Z nieumarłymi to racja ale bez demonów wyobrazić sobie mogę (w końcu pojawiły się dopiero w trójce):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 16:04, Chester001 napisał:

Moje modły zostały wysłuchane HOMM VI : D

Jakby powstanie H6 było kiedykolwiek zagrożone :>

Dnia 12.08.2009 o 16:04, Chester001 napisał:

oby to był powrót do 2D/3D.. no to zbieram kase na edycje kolekcjonerską :)

LOL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować