Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 18:30, Azrathel napisał:

dzięki. muszę sie zabrać za tę grę na poważnie
dobiorę sie jej do tyłka normalnie

Gra jest GENIALNA! Nie żałuję nawet jednej minuty przy niej spędzonej. Jest to niezaprzeczalnie najlepszy cRPG wszech czasów. Mógłbym tak jeszcze długo, ale szkoda klawiatury :)
Walka na końcu jest świetna (choć istnieją też inne opcje niż walka, ale o tym przekonasz się sam :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 19:12, Abi Dalzim napisał:

Walka na końcu jest świetna (choć istnieją też inne opcje niż walka, ale o tym przekonasz się
sam :) ).


odkryłem to już podczas gry. sam gram wyszczekanym intelektualistą i sprawy załatwiam słowem, nie mieczem. w BG 2 czegoś takiego nie było.
i co za polonizacja! (znalazłem tylko kilkanaście literówek przez dużą część gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyna gra w której do końca nie wiesz kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem kto doszedł do końca ten wie o czym mówię ;) Tak mi się gra spodobała, że w zeszłym roku kupiłem sobie na allegro wydanie kolekcjonerskie 4CD w etui na rzep, plakat słownik i instrukcję takżeby mnieć:). Kupiłem też księżkę ale nie umywa się do gry. Pozdrawiam wszystkich fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:32, sodolis napisał:

Kupiłem też księżkę ale nie umywa się do gry. Pozdrawiam wszystkich fanów

Tu masz fajne (dość) książki ze świata Planescape: http://isa.pl/k130-Trylogia-Wojen-Krwi.html
Co prawda nie nawiązują w żaden sposób do gry, ale trzymają klimat. Godne polecenia (trzecia część ma się ukazać już niedługo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:32, sodolis napisał:

To chyba jedyna gra w której do końca nie wiesz kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem
kto doszedł do końca ten wie o czym mówię ;) Tak mi się gra spodobała, że w zeszłym roku kupiłem
sobie na allegro wydanie kolekcjonerskie 4CD w etui na rzep, plakat słownik i instrukcję takżeby
mnieć:). Kupiłem też księżkę ale nie umywa się do gry. Pozdrawiam wszystkich fanów


Masz na myśłi to wydanie ?? mam je od 7 lat w bardzo dobrym stanie.. obchodze się z nim jak z jajkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:40, Abi Dalzim napisał:

> Kupiłem też księżkę ale nie umywa się do gry. Pozdrawiam wszystkich fanów
Tu masz fajne (dość) książki ze świata Planescape: http://isa.pl/k130-Trylogia-Wojen-Krwi.html
Co prawda nie nawiązują w żaden sposób do gry, ale trzymają klimat. Godne polecenia (trzecia
część ma się ukazać już niedługo).

szkoda,że nie nawiązuje, gra jest tak rozbudowana i tak się kończy, że bez problemu mogliby coś sensownego napisać (zwłaszcza wykorzystując postacie - bardzo je polubiłem) albo jeszcze lepiej drugą część gry stwożyć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:52, Powerslave napisał:

> To chyba jedyna gra w której do końca nie wiesz kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem

> kto doszedł do końca ten wie o czym mówię ;) Tak mi się gra spodobała, że w zeszłym roku
kupiłem
> sobie na allegro wydanie kolekcjonerskie 4CD w etui na rzep, plakat słownik i instrukcję
takżeby
> mnieć:). Kupiłem też księżkę ale nie umywa się do gry. Pozdrawiam wszystkich fanów

Masz na myśłi to wydanie ?? mam je od 7 lat w bardzo dobrym stanie.. obchodze się z nim jak
z jajkiem :D
dokładnie to moja relikwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:55, sodolis napisał:

dokładnie to moja relikwia;)


Mam tak samo nikomu nie pożyczam hehe to mój numer 1, mimo ze mam nowe droższe gry nie zamienił bym sie nawet za NWN2 czy co kolwiek innego. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:59, Powerslave napisał:

> dokładnie to moja relikwia;)

Mam tak samo nikomu nie pożyczam hehe to mój numer 1, mimo ze mam nowe droższe gry nie
zamienił bym sie nawet za NWN2 czy co kolwiek innego. :):)


szczerze mówiąc mam trzy gry Planescape Torment:) pierwsza 4 płytowe wydanie z CDP ale czwarta płyta była uszkodzona więc kupiłem 2 płytowe wydanie ( naszczęście savy przeszły;)) a po latach wzieło mnie na sentyment i kupiłem kolekcjonerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam pytanie az 100 punktów;) czy ktoś otworzył pamiętnik Nie-Sławy albo udało mu się drugi raz pocałować Anne ( po pierwszym zaczeła się robić gorąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo, gdzie jest początek. i koniec. nic nie jest takie jak sie wydaje... wspaniałe, mistrzowskie, doskonałe. można mnożyć określenia, ale lepiej zagrać i poznać odpowiedź na jedno pytanie...

Cóż może zmienić naturę człowieka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:06, sodolis napisał:

a teraz mam pytanie az 100 punktów;) czy ktoś otworzył pamiętnik Nie-Sławy albo udało mu się
drugi raz pocałować Anne ( po pierwszym zaczeła się robić gorąca;)


Podobno pamiętnik miał nauczyć nas nowej klasy Kapłana, ale twórcy gry podobno z tego zrezygnowali a pamiętnik zostawili. to jest jedna w wielu wersji jakie pzreczytałem na ten temat na zagranicznych forach. :)
ale kiedyś trafiłem na strone gdzie ktoś pokazywał nie użyte grafiki zawarte w grze czary postacie itp one są w grze tylko nieurzyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:09, Azrathel napisał:

nie wiadomo, gdzie jest początek. i koniec. nic nie jest takie jak sie wydaje... wspaniałe,
mistrzowskie, doskonałe. można mnożyć określenia, ale lepiej zagrać i poznać odpowiedź na jedno
pytanie...

Cóż może zmienić naturę człowieka...?


Ja znam odpowiedz a Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:06, sodolis napisał:

a teraz mam pytanie az 100 punktów;) czy ktoś otworzył pamiętnik Nie-Sławy

Nie - ponoć nawet w plikach gry nie ma jego treści, czyli po prostu się nie da.

Dnia 03.10.2006 o 20:06, sodolis napisał:

albo udało mu się drugi raz pocałować Anne ( po pierwszym zaczeła się robić gorąca;)

Mnie się nie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:09, Azrathel napisał:

Cóż może zmienić naturę człowieka...?


To pytanie to sedno GRY :) i właśnie koiec gry daje podstawe do dodatków. ale twórcy widocznie uznali to za mało obiecujące i bardziej zainteresowali się BG2 i dodatkiem ;/ a szkoda wielka szkoda że źle wtedy pomysleli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:16, Abi Dalzim napisał:

> a teraz mam pytanie az 100 punktów;) czy ktoś otworzył pamiętnik Nie-Sławy
Nie - ponoć nawet w plikach gry nie ma jego treści, czyli po prostu się nie da.
> albo udało mu się drugi raz pocałować Anne ( po pierwszym zaczeła się robić gorąca;)
Mnie się nie udało :)

Kurcze nawet nie wiesz jak mnie ciekawość zżerała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie o ile fabuła BG2 była super (historia Joneletha - bardzo smutna. i jego tekst : "Za.. zabiłeś mnie..." - cudowny) o tyle dodatek to jakieś tragiczne nieporozumienie. niepodobał mi sie . nawet go nie przeszedłem (choć może to powód do wstydu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:21, sodolis napisał:

Kurcze nawet nie wiesz jak mnie ciekawość zżerała;)


Mnie też mimo że przeszedłem tą gre z wiele razy więcej niż 10 to nadal mam wrażenie że jej nieznam całej i cięgle mam wrażenie że coś nowego odkryje jakiś czar :D. czasem siezastanawiam czy ignus nie jest nas wstanie nauczyć jakiś jeszcze lepszych czarów cos w stylu 7. 8 i 9 poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:17, Powerslave napisał:

> Cóż może zmienić naturę człowieka...?

To pytanie to sedno GRY :) i właśnie koiec gry daje podstawe do dodatków. ale twórcy
widocznie uznali to za mało obiecujące i bardziej zainteresowali się BG2 i dodatkiem ;/ a
szkoda wielka szkoda że źle wtedy pomysleli ;/

Ta gra ( chociaż takie dzieło ciężko nazwać tylko grą) naprawdę potrafi zmienić człowieka i nie ma w tym nic banalnego, a każdy w czasie grania też to czuje/ choć do głowy przychodzą mu różne odpowiedzi. Jednak twórcy gry umieścili odpowiedz w grze;) jest to jedno słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:23, Powerslave napisał:

> Kurcze nawet nie wiesz jak mnie ciekawość zżerała;)

Mnie też mimo że przeszedłem tą gre z wiele razy więcej niż 10 to nadal mam wrażenie że jej
nieznam całej i cięgle mam wrażenie że coś nowego odkryje jakiś czar :D. czasem siezastanawiam
czy ignus nie jest nas wstanie nauczyć jakiś jeszcze lepszych czarów cos w stylu 7. 8 i 9 poziom
:)

ciekawe jaką część naszego ciała musiałby spalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować