Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 20:55, sodolis napisał:

> > > >jest to jedno słowo...
> > > .......
>
> > nie chcę was podpuszczać, Udręka blisko, w mojej wersji jest to ŻAL
>
> Miałem tylko jedno słowo do wyboru i padło na udręke, ale rzeczywiscie najlepiej wyglądałaby

> w zestawieniu z żalem i cierpieniem.

Pamiętasz test Rawel,i tu jest tak samo, każda odpowiedz jest dobra" bo jest twoja" nie jestem
pewien czy to było pytanie do Bezimiennego czy Mnie jako gracza:)


Puźniej to pytanie wielokrotnie sam sobie bezimienny powatarza, a odpowiedz moze nawet jest to atk samo jak z jego imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 20:55, sodolis napisał:


Pamiętasz test Rawel,i tu jest tak samo, każda odpowiedz jest dobra" bo jest twoja" nie jestem
pewien czy to było pytanie do Bezimiennego czy Mnie jako gracza:)


Bardzo dawno grałem w Tormenta ale jakżeby zapomniec o "pięknej" Ravelli;)... i wszędzie te koszmarne cienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo się komuś założyć miecz Triasa?? bo mi ani zaru mimo zę starałem się być dobry i nic. Pomijam fakt że jest pare czarów w grze których nie opisali na stronie torment.gram.pl. osobiscie szkoda że miożna było się nauczyć czaru Pożogi czy tej opończy co mial trias :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:57, Azrathel napisał:


> Pamiętasz test Rawel,i tu jest tak samo, każda odpowiedz jest dobra" bo jest twoja" nie
jestem
> pewien czy to było pytanie do Bezimiennego czy Mnie jako gracza:)

och, spadam stąd, bo zaczynacie spojlerować (tj. przytaczać co bardziej miażdżące teksty z
gry) a ja jej nie przeszedłem do końca...
tak, wstydzę sie...


to zobacz kto największy cytat wstawił;) specjalnie nie zdradzamy szczegółów żeby nikomu zabawy nie psuć, pozatym każdy odbiera to inaczej i założę się, że jak skończysz grę to sam będziesz chciał podzielić się swoimi wrażeniami a ja napewno ich wysłucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:01, Powerslave napisał:

Udalo się komuś założyć miecz Triasa?? bo mi ani zaru mimo zę starałem się być dobry i nic.
Pomijam fakt że jest pare czarów w grze których nie opisali na stronie torment.gram.pl. osobiscie
szkoda że miożna było się nauczyć czaru Pożogi czy tej opończy co mial trias :)


miecz Triasa może używać tylko Vhailor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 21:05, sodolis napisał:


to zobacz kto największy cytat wstawił;) specjalnie nie zdradzamy szczegółów żeby nikomu zabawy
nie psuć, pozatym każdy odbiera to inaczej i założę się, że jak skończysz grę to sam będziesz
chciał podzielić się swoimi wrażeniami a ja napewno ich wysłucham:)


tak, na pewno masz rację... a największy cytat (bo chyba mówiłeś o mojej radosnej twórczości) to tylko taka próba postawienia sie w sytuacji Bezimiennego - ot, przerywnik w dyskusji o grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:01, Powerslave napisał:

Udalo się komuś założyć miecz Triasa??

Oczywiście, że tak. Wystarczyło być PD, a to chyba jest wielki problem w tej grze. Zawsze składaj szczere obietnice i czyń dobrze, ot całą sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:01, Powerslave napisał:

Udalo się komuś założyć miecz Triasa?? bo mi ani zaru mimo zę starałem się być dobry i nic.
Pomijam fakt że jest pare czarów w grze których nie opisali na stronie torment.gram.pl. osobiscie
szkoda że miożna było się nauczyć czaru Pożogi czy tej opończy co mial trias :)


nie wystarczy być dobrym trzeba być też praworządnym;) Bezimienny w żadnej opcji nie ma szans -za wiele na sumieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:06, sodolis napisał:

> Udalo się komuś założyć miecz Triasa?? bo mi ani zaru mimo zę starałem się być dobry i
nic.
> Pomijam fakt że jest pare czarów w grze których nie opisali na stronie torment.gram.pl.
osobiscie
> szkoda że miożna było się nauczyć czaru Pożogi czy tej opończy co mial trias :)

miecz Triasa może używać tylko Vhailor


Nigdy tego nie sprawdzalem czy da się go zalozyć u Vhailora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:08, Azrathel napisał:


>
> to zobacz kto największy cytat wstawił;) specjalnie nie zdradzamy szczegółów żeby nikomu
zabawy
> nie psuć, pozatym każdy odbiera to inaczej i założę się, że jak skończysz grę to sam
będziesz
> chciał podzielić się swoimi wrażeniami a ja napewno ich wysłucham:)

tak, na pewno masz rację... a największy cytat (bo chyba mówiłeś o mojej radosnej twórczości)
to tylko taka próba postawienia sie w sytuacji Bezimiennego - ot, przerywnik w dyskusji o grze


gratuluje swietnie dobierasz słowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 21:12, sodolis napisał:

>
gratuluje swietnie dobierasz słowa;)


ha, niektórzy po prostu sie z tym rodzą. a inni mimo to nie mogą umrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:10, Powerslave napisał:

> > Udalo się komuś założyć miecz Triasa?? bo mi ani zaru mimo zę starałem się być dobry
i
> nic.
> > Pomijam fakt że jest pare czarów w grze których nie opisali na stronie torment.gram.pl.

> osobiscie
> > szkoda że miożna było się nauczyć czaru Pożogi czy tej opończy co mial trias :)

>
> miecz Triasa może używać tylko Vhailor

Nigdy tego nie sprawdzalem czy da się go zalozyć u Vhailora :)


z tego co pamiętam, to i tak broń którą miał Vhailor, była lepsza od miecza Triasa, ale głowy nie dam;)

Dnia 03.10.2006 o 21:10, Powerslave napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:21, sodolis napisał:


z tego co pamiętam, to i tak broń którą miał Vhailor, była lepsza od miecza Triasa, ale głowy
nie dam;)
>


Sparwdze bo nabrałem znowu ochoty zagrać pare razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:27, Powerslave napisał:

>
> z tego co pamiętam, to i tak broń którą miał Vhailor, była lepsza od miecza Triasa, ale
głowy
> nie dam;)
> >
>

Sparwdze bo nabrałem znowu ochoty zagrać pare razy :)


Dobrego nigdy za wiele;) a przy okazji mógłbyś sprawdzić jedną rzecz- kiedyś słyszałem że w Klątwie w magazynie z Ebbem Skrzypiącym jest ukryty czar chyba "Spełnienie życzenia" nigdy go nie znalazłem, nie wiem czy to bug czy ktoś mnie podpuścił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOILER!!!
Ci co nie grali nie czytać!!!
-
-
-
-

Co może zmienić naturę człowieka? Oczywiście Żal. Mówi nam o tym Dobre Wcielenie w ostatniej rozmowie w Fortecy Żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:35, Abi Dalzim napisał:

UWAGA SPOILER!!!
Ci co nie grali nie czytać!!!
-
-
-
-

Co może zmienić naturę człowieka? Oczywiście Żal. Mówi nam o tym Dobre Wcielenie w ostatniej
rozmowie w Fortecy Żalu.


Jednak pamięć mnie nie myliła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:34, sodolis napisał:

> >
> > z tego co pamiętam, to i tak broń którą miał Vhailor, była lepsza od miecza Triasa,
ale
> głowy
> > nie dam;)
> > >
> >
>
> Sparwdze bo nabrałem znowu ochoty zagrać pare razy :)

Dobrego nigdy za wiele;) a przy okazji mógłbyś sprawdzić jedną rzecz- kiedyś słyszałem że w
Klątwie w magazynie z Ebbem Skrzypiącym jest ukryty czar chyba "Spełnienie życzenia" nigdy
go nie znalazłem, nie wiem czy to bug czy ktoś mnie podpuścił;)


ok sprawdze to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:41, Powerslave napisał:

> > >
> > > z tego co pamiętam, to i tak broń którą miał Vhailor, była lepsza od miecza
Triasa,
> ale
> > głowy
> > > nie dam;)
> > > >
> > >
> >
> > Sparwdze bo nabrałem znowu ochoty zagrać pare razy :)
>
> Dobrego nigdy za wiele;) a przy okazji mógłbyś sprawdzić jedną rzecz- kiedyś słyszałem
że w
> Klątwie w magazynie z Ebbem Skrzypiącym jest ukryty czar chyba "Spełnienie życzenia" nigdy

> go nie znalazłem, nie wiem czy to bug czy ktoś mnie podpuścił;)

ok sprawdze to :)

przypomniałem sobie,że wyczytałem to w solucjach na starej stronie cd projektu, tylko podali lokalizacje jakimiś liczbowymi współrzędnymi i nie dałem rady tego rozgryść także to raczej nie podpucha;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować