Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

czujesz, że to, co przeżywa Bezimienny dotyczy ciebie samego. wyobrażasz sobie jego wcześniejsze wcielenia, życia, imiona. każde imię to jedna blizna na ciele - i ty po pewnym czasie też czujesz te blizny.
a jeżeli nikt nie zna twego imienia, nie może mieć nad tobą władzy. wyrzeknij sie imienia. stań Bezimiennym. może wtedy blizny przestaną sie pojawiać? może wtedy przestaną boleć...? może wtedy śmierć przyjdzie po ciebie, a tysiące lat udręki sie skończą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:22, Azrathel napisał:

zgadzam sie o ile fabuła BG2 była super (historia Joneletha - bardzo smutna. i jego tekst :
"Za.. zabiłeś mnie..." - cudowny) o tyle dodatek to jakieś tragiczne nieporozumienie. niepodobał
mi sie . nawet go nie przeszedłem (choć może to powód do wstydu?)


tak przytoczyłeś tylko jeden cytat z BG2 a teraz pomuśl ile cytatów można byłoby przytoczyć z PT, powieść możnabybyło napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Isle czy Interplay powinni się zastanowić czy nie warto zrobić fanowskiego dodatku :) szczęki by im opadły jak by zobaczyli ile osób to ściągneło i gra :D liczba była by pokaźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem natury technicznej: nigdzie nie mogę dostać Planescape Torment ;(
Ani w necie, ani w sklepie.
Czy ktoś może wie, gdzie można dostać tę wspaniałą gierke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a wiecie ze kiedyś zabiłem lotara :) zawsze lubiłem się z nim grażnić.. po atakowac jako mag itp i tak jakimś cudem za pomocą furi otchlani wyplułem tylko jego kosteczki.. co wsumie uznałem za bug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:37, sodolis napisał:

> >jest to jedno słowo...
>
> UDRĘKA...

nie chcę was podpuszczać, Udręka blisko, w mojej wersji jest to ŻAL


czy mozę nawet chodzi o tytułowe CIERPIENIE jakko najważniejsze słowo w całej fabule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:33, Ballonik napisał:

A ja mam problem natury technicznej: nigdzie nie mogę dostać Planescape Torment ;(
Ani w necie, ani w sklepie.
Czy ktoś może wie, gdzie można dostać tę wspaniałą gierke? ;)


z pierwszej ręki będziesz mniał problem, ale z drugiej ;) http://www.allegro.pl/item131638444_plane_scape_torment.html oczywiście jak masz konto jest jeszcze pare innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tysiące lat w tym samym, poznaczonym bliznami ciele. tysiące lat bólu, cierpienia. bez odpoczynku. bez wytchnienia. bez śmierci. wciąż nowe życia, nowe imiona, nowe blizny, nowy ból. proszę, zabijcie mnie... chcę, aby to już sie skończyło... nie chcę już... nie chcę.. dajcie mi to czego pragnę ponad wszystko. dajcie mi Śmierć.. chcę sie rozpłynąć w niebycie, zapomnieć. Przestać istnieć. i przestać cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:37, sodolis napisał:

> >jest to jedno słowo...
> .......

Dnia 03.10.2006 o 20:37, sodolis napisał:

nie chcę was podpuszczać, Udręka blisko, w mojej wersji jest to ŻAL


Miałem tylko jedno słowo do wyboru i padło na udręke, ale rzeczywiscie najlepiej wyglądałaby w zestawieniu z żalem i cierpieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:33, Ballonik napisał:

A ja mam problem natury technicznej: nigdzie nie mogę dostać Planescape Torment ;(
Ani w necie, ani w sklepie.
Czy ktoś może wie, gdzie można dostać tę wspaniałą gierke? ;)


Osobiście uważam że CDP mogło by wytłoczyć kolejną porcje TORMENTA bo jak widać nadal jest zapotrzebowanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:40, sodolis napisał:

> A ja mam problem natury technicznej: nigdzie nie mogę dostać Planescape Torment ;(
> Ani w necie, ani w sklepie.
> Czy ktoś może wie, gdzie można dostać tę wspaniałą gierke? ;)

z pierwszej ręki będziesz mniał problem, ale z drugiej ;) http://www.allegro.pl/item131638444_plane_scape_torment.html
oczywiście jak masz konto jest jeszcze pare innych

Dzięki - nie mogłem znaleźć (może dlatego, że Planescape napisane jest osobno? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:45, Ballonik napisał:

> > A ja mam problem natury technicznej: nigdzie nie mogę dostać Planescape Torment ;(

> > Ani w necie, ani w sklepie.
> > Czy ktoś może wie, gdzie można dostać tę wspaniałą gierke? ;)
>
> z pierwszej ręki będziesz mniał problem, ale z drugiej ;) http://www.allegro.pl/item131638444_plane_scape_torment.html

> oczywiście jak masz konto jest jeszcze pare innych
Dzięki - nie mogłem znaleźć (może dlatego, że Planescape napisane jest osobno? ;) )


nie będziesz żałował, ta gra zmieni twoje życie / na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:43, Powerslave napisał:

> A ja mam problem natury technicznej: nigdzie nie mogę dostać Planescape Torment ;(
> Ani w necie, ani w sklepie.
> Czy ktoś może wie, gdzie można dostać tę wspaniałą gierke? ;)

Osobiście uważam że CDP mogło by wytłoczyć kolejną porcje TORMENTA bo jak widać nadal
jest zapotrzebowanie :):)

tak jak napisałeś wcześniej jak już ktoś zagra to później za żadne skarby nie odda, dlatego rynek wtórny jest taki mały, a sprzedają tylko .....cenzura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 20:47, sodolis napisał:

nie będziesz żałował, ta gra zmieni twoje życie / na lepsze:)


bo zobaczysz, że nieśmiertelność o której marzyłeś to nie dar, tylko straszliwe przekleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 20:47, sodolis napisał:


nie będziesz żałował, ta gra zmieni twoje życie / na lepsze:)


nie tylko zmieni ale i zostawi trwałe wspomnienia, ta gra zaostawia niezwyłe wspomnienia jak zadna inna, fenomen :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:43, T34 napisał:

> > >jest to jedno słowo...
> > .......

> nie chcę was podpuszczać, Udręka blisko, w mojej wersji jest to ŻAL

Miałem tylko jedno słowo do wyboru i padło na udręke, ale rzeczywiscie najlepiej wyglądałaby
w zestawieniu z żalem i cierpieniem.


Pamiętasz test Rawel,i tu jest tak samo, każda odpowiedz jest dobra" bo jest twoja" nie jestem pewien czy to było pytanie do Bezimiennego czy Mnie jako gracza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 20:55, sodolis napisał:

Pamiętasz test Rawel,i tu jest tak samo, każda odpowiedz jest dobra" bo jest twoja" nie jestem
pewien czy to było pytanie do Bezimiennego czy Mnie jako gracza:)


och, spadam stąd, bo zaczynacie spojlerować (tj. przytaczać co bardziej miażdżące teksty z gry) a ja jej nie przeszedłem do końca...
tak, wstydzę sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować