Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 14:56, Galdor napisał:

Pożogi gdzieś się nauczyłem, nie pamiętam, gdzie... ehh... muszę sobie załatwić Planescape''a...
niestety w PL został :(


hm nauczyłeś się pożogi, czyli jest to możliwe :) :):) to świetnie :) problem w tym że to jest jakoś specialnie ukryte, postaraj sobie przypomnieć :) jak bedziesz miał jakies przebyłyski wspomnień to napisz :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 22:31, sodolis napisał:

ale ja chciałbym dalej grać i grać;))))

Czyli jak każdy, komu Torment przypadł do gustu, ale niestety chyba nie będzie nam dane :(
Był co prawda robiony dodatek (nieoficjalny) do P:T, ale chyba utknął w martwym punkcie już dość dawno (a szkoda).
Na zywał się Planescape: Vengeance, ale chyba już nawet stronka tego projektu padła (a szkoda, bo zapowiadało się nieźle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było zrobione chyba 4 restoration packi ale z tego co wiem uchował się tylko jeden. Kumpel miał go spolszczyć, ale ostatnio nie mam z nim kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pathe odblokowywujące usunięte rzeczy z gry plus kilka innych fajnych rzeczy. Pisałem wcześniej na forum co zawiera restoration pack 1 a reszty nie zdążyłem ściągnąć. Może uda się coś wyuskać webarchive jak da rade dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 12:48, Lumbago napisał:

Pathe odblokowywujące usunięte rzeczy z gry plus kilka innych fajnych rzeczy.

Ponaciskaj tego kumpla, może go w końcu spolszczy :)
I znowu pogramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh cały download w webarchive szlag trafił szkoda :(. Ponaciskam go jak znajde do niego numer gg bo kiedyś miałem kłopoty z listą i mi troche kontaktów zrzarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego nabrałem ochpoty na kolejną wyprawę po Sferach :) Nigdy nie grałem jako złodziej - tyle, że nie mam na to ochoty. Chyba, że grając złodziejem można natrafić na coś nowego w grze... Ale z drugiej strony, uwielbiam czary z PT, są naprawdę potężne i efektowne. Do tego nigdy nie byłem w tym tajemnym miejscu w Przybydku Niesławy (tam gdzie ten pomnik nagiej kobiety). Kwestia czasu, aż zagram znów Yemetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie złodziejem odradzam, bo nic super ciekawego dla tej postaci twórcy nie przewidzieli. Jedynie co mi sprawiało przyjemność dużą, to krycie się w cieniu i cios w plery :D
Zdecydowanie najlepiej zawsze grało mi się magiem. Wojem grałem raz i , nie powiem, grało się świetnie, bo dobrze wyszkolony woj to prawdziwa sieczkarnia, ale granie magiem ma lepszy smaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 08:39, Abi Dalzim napisał:

> ale ja chciałbym dalej grać i grać;))))
Czyli jak każdy, komu Torment przypadł do gustu, ale niestety chyba nie będzie nam dane :(
Był co prawda robiony dodatek (nieoficjalny) do P:T, ale chyba utknął w martwym punkcie już
dość dawno (a szkoda).
Na zywał się Planescape: Vengeance, ale chyba już nawet stronka tego projektu padła (a szkoda,
bo zapowiadało się nieźle).


Tak to prawda stornka nie działa od dosć dawna, :( a jak pamiętam jej ostatnia aktualizaja była z 2005 roku miesiąca nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tormenta najlepiej grać magiem, ponieważ rozwija się wtedy mądrość, charyzmę i inteligencję, a więc wszystko to, co wpływa na rozmowy i liczbę opcji dialogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:08, Bimbermistrz napisał:

W Tormenta najlepiej grać magiem, ponieważ rozwija się wtedy mądrość, charyzmę i inteligencję,
a więc wszystko to, co wpływa na rozmowy i liczbę opcji dialogowych.


pozatym jedną chmurką mag wymiata wszystkie cienie nawet te z Twierdzy, wojownikowi czy złodziejowi zostaje tylko sprint;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:57, paweusz napisał:

> Prosze bardzo dla BARDZO ZAINTERESOWANYCH link do Restoration Pack http://www.sorcerers.net/Games/dl.php?s=PST&f=Torment/restoration.rar&download=yes

Czy to działa na wersji polskojęzycznej ?! Jak to zainstalować ? I co daje ten pack ?


Odblokowuje wile ukrytych czarów nie użytych w gzre, broni, zbroi, i nawet map :) i to działa na 100% ale czy z polską wersją to nie wiem;/ co do przetłumaczenia CDP mógłby dla FANÓW a jest wielu przetłumaczyć, bo napewno to potrafią :) i nawet bym o to zaapelował do CDP ale sam nic nie zdziałam musielibyście mnie poprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racej CDP nie zajmuje sie nieoficjalnymi dodatkami/pathami

Restoration działa z z polską wersja ale nie podmieniajcie pliku dialog.tlk bo zamienia wszystkie dialogi na angielskie.
A co daje z tego co wiem to kilka przedmiotów bogatsze opisy inne obrazki w dzienniku (np. Deionairy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:01, Lumbago napisał:

A co daje z tego co wiem to kilka przedmiotów bogatsze opisy inne obrazki w dzienniku (np. Deionairy).

A mapki? Bo jak daje nowe mapki, to instaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie maki to trudna sprawa, torment jest tak zapespieczony, żeby nie możnabyło a dużo z nim zrobić. Pozostaje tylko opcja przeniesienia tormenta na silnik bg2 i tam dodawanie nowych rzeczy, ale niektóre rzeczy nie dadzą się przenieść. Na pewno ucierpiały by na tym efekty carów i palen interfejsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 10:15, Lumbago napisał:

torment jest tak zapespieczony, żeby nie możnabyło a dużo z nim zrobić.

No proszę - stareńka gra, ale zabezpieczenia ma niezłe :)

Dnia 10.10.2006 o 10:15, Lumbago napisał:

Pozostaje tylko opcja przeniesienia tormenta na silnik bg2 i tam dodawanie nowych rzeczy

To już nie byłby ten klimat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale np mielismy kumplem taki pomysł, żeby zrobić dodatek do BG2 w, którym można się przenieść do Sigil i tam zrobić kilka misii. jak znajdą się ludzie to to zrobią ,ja nie mam czasu na taką zabawę niestety. Tyle rzeczy miałem zrobić, ale czas mi na nic nie pozwala :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować