Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

Teoretycznie jako wizerunek postaci w standartowych kartach postaci umieszcza się twarze postaci ale.....
Wypełniamy karę postaci a po prowej stronie na owej karcie mamy naszą postać w całej okazałości? Robi się coraz ciekwaiej :D

Flash? Oczywiście, czemu nie. AJAX to propozycja. Poprostu nowocześniejsza technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupio zabrzmi, ale wiesz, kojarzysz takie głupie zabawki (cyfrowe wersje zabaw z podstawówki) - ze ma się kontury postaci a na nie nasuwa się obrazki ciuchów? Się to w sieci chyba KISS nazywa... To można by zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:07, informatykatw napisał:

Czy nie było by wspaniale spotkać się o umówionej godzinie na sesyjkę RPG i pograć z pomocą
takiego kombajna?


Pomysł bardzo dobry, wręcz znakomity:)
Co do googli to juz taka raczej kosmetyka, ale najnowszy Internet Explorer ma opcję, że można sobie ustawić google jako wyszukiwarkę (wiem, wiem wszyscy mówią że IE to syf, ale mnie nie przeszkadza a wręcz teraz pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Powiem wprost:

Bomba pomysł jeżeli chodzi o stowrzenie specjalenj otoczki do rozgrywania RPG- kostki i inne - świetny pomysł- możliwość dodania mapy (nawet jako obrazek dodawany przez MG z możliwością wydruku przez graczy)
To naprawdę warte rozważenia

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rzucił pomysł, żeby można było dać swojemu avatarowi tytuł, który by się pojawiał po najechaniu na niego myszką (w formie js bąbelka) :)

Tak, jakby ktoś chciał cos przekazać światu swym avkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:27, Locker HEHE napisał:

... aby była możliwość wysyłania prywatnych wiadomości do urzytkowników forum.

Wybaczcie totalny offtop, ale nie mogę się powstrzymać odnośnie podpisu... Co z tego, że błędy zaznacza, jak później są niepoprawiane? Chyba, że FF uznaje "urzytkowników" za poprawną formę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydało by się

1. emotiony - mordki :)
2. PW - koniecznie - ograniczłyło by to niepotrzebne posty i ułatwiło życie forumowiczom
3. możliwość edycji postów, ale z ograniczeniem czasowym np 1h - czasem robi się śmieszne babole jak człowiek podekscytowany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:29, Marrbacca napisał:

Wybaczcie totalny offtop, ale nie mogę się powstrzymać odnośnie podpisu... Co z tego, że błędy
zaznacza, jak później są niepoprawiane? Chyba, że FF uznaje "urzytkowników" za poprawną formę...

Jesteś przykładem offtopowania i właśnie aby temu zapobiec chcę aby wprowadzono możliwość odpisów prywatnych. Jeżeli takowe będą odpowiem na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:32, scott napisał:

1. emotiony - mordki :)

Jeżel ichcesz jedno to tracisz drugie...twój pomysł był wymieniany przez wile nowych forumowiczów, ale dopiero po jakimś czasie zrozumiesz, że stracimy przejrzystość forum, tworząc wysypisko emot-ikonek... nie lepiej użyć '''':)'''' czy '''':D'''' ? Przynajmniej ''czystość'' forum zostanei zachowana :D

Dnia 20.10.2006 o 12:32, scott napisał:

2. PW - koniecznie - ograniczłyło by to niepotrzebne posty i ułatwiło życie forumowiczom

Patrz powyżej ^ to samo....

Dnia 20.10.2006 o 12:32, scott napisał:

3. możliwość edycji postów, ale z ograniczeniem czasowym np 1h - czasem robi się śmieszne babole
jak człowiek podekscytowany itd.

znowu to samo. Wiesz jakie zamieszanei by się zrobiło. Podam ci przykład takiej sytuacji: jeden se napisał bla-bla-bla a były to błędne informacje. Drugi go chce pouczyć pisząc ze to nieprawda, a jak umieszcza swojego posta to koleś juz zmienił na poprawne :? albo kłóca się a on zmienia i modek nei wie komu dac degrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do pkt 1 i 3 moge się jeszcze z tobą zgodzić ale co do 2 - to nie, bardzo by to ułatwiło życie - na innych forach sprawdza się wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:41, informatykatw napisał:

No to ja do CDPROJEKTA wysyłam maila z proźbą, aby śledzili ten temat :D .



Sledzą. I nie wysyłaj nic nar kontakt@gram.pl, proszę. Taka skrzynka nie istnieje :) Polecam ten adres: ekipa@gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:23, Sephirath napisał:

1) Uproszocne menu do zasobów strony (w tym recenzji i tak dalej)...
2) Co do RPGa jeszcze - Pokoje? Światy? Wiem, że ambicje to połowa sukcesu, ale jednak jeszcze
sporo przed Wami (nami?) roboty :) Z całą pewnością regulator twarzy (a raczej ich generator)
byłby cudowny, ale mimo wszystko zrobiłbym, że twarz można zrobić samemu w generatorze, postać
też. Rzut na pomysł: Ma się wizerunek, kontury bohatera. Najpierw ustala mu się rasę, wiek
i profesję co narzuca budowę fizyczną oraz wygląd twarzy. Dobierasz wąsy i takie tam. Potem
ciuchy, żeby je z menu po prostu przesuwać z jakiegoś boxa na kontur bohatera. Ale to już chyba
tylko flash się będzie kłaniał :)
3) Pomysł - prywatne wiadomości do użytkowników gram.pl. Takie mini-maile wewnętrzne. Jakbyś
dostał to by pisało "Zalogowano jako Sephirath | Moje konto [ikonka koperty] Wyloguj".
4) Chat, względnie - shoubox.
5) WIZYTÓWKI!!! :)

Dziękuję ;)


co do 3 wpadłlem przed chwilą na taki sam pomysł i go napisałem a teraz patrze że ty byłeś pierwszy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał taką małą przydatną opcję - możliwość wpisywania konkretnego numeru strony w "Przejdź do strony". Byłoby to szczególnie przydatne w tematach kolosach, gdyby ktoś chciał przejżeć wszystkie wypowiedzi w danym wątku. (dam przykład: czytam kawały w temacie "Kwasy by Jasió, James & SiniS" i skończyłem na 36 stronie. Aby później przeczytać następną stronę muszę przewijać od początku te 36 stron lub 63 strony do tyłu poczynając od 100...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty.
Klikasz (najnowsza) i z adresu wątku adres przeskakuje na wersję z podaniem numeru strony [ z końcówką " &tpage= ???? ".
Teraz klikasz Backspace, wpisujesz numer który chcesz i enter.

Where is the problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście... Nie kombinowałem ze zmianą adresu. Wielkie dzięki. Można by było dodać do regulaminu albo w podobne miejsce taką informację - tak aby więcej osób o tym wiedziało. Wiem, że marudze - ale miom zdaniem ładniej by wyglądało puste okienko na wpisanie numeru strony w pobliżu "Przejdź do strony"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować