Zaloguj się, aby obserwować  
informatykatw

Propozycje zmian w serwisie Gram.pl - DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

305 postów w tym temacie

A ja podzielam zdanie co do możliwości odczepienia trzech stałych tematów. Bez tego można nabrać podejrzeń, że jednak gram.pl jest stronnicze.
Podobnie jak możliwość wysyłania wiadomości prywatnych. Czasami chcę komuś coś wysłać i nie wiem jak tego dokonać. A w temacie się to zupełnie nie nadaje (Jak ostatnio w temacie o NFS Carbon).

Od siebie chciałbym jednak dodać coś ważnego. By wszelkie tematy typu gry: "wciśnij linka", "odgadnij obrazek" czy jeszcze inne dziwadła były w zupełnie osobnej kategorii. Obecnie we Freestyle są czasami wątki ciekawe, jednak przeważają te głupie służące jedynie do nabijania postów, przez co wszystko co ważniejsze zostaje strącone na dalszy plan. Czy nie można tego mzienić?
Rozwiązanie jest proste, dodać kolejny wątek, nazwać to spam, gry i zabawy, byle nie było wątpliwości co tam jest. Obecnie istniejący Freestyle nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:10, Scrapek napisał:

Ja bym chciał serdecznie poprosić, aby na forum permanentnie przykleić temat zawierający ten
link http://so.pwn.pl/

Co by to dało? Osoby, które mają ortografię w d***e i tak nie będą korzystać ze słownika, a te które wolą pisać bez błędów mogą na własną rękę skorzystać ze słownika ortograficznego, lub napisać post w jakimś edytorze tekstu, który ma zainstalowany słownik. Co do przyklejenia jakiegoś tematu, to przydałoby się przykleić instrukcje obsługi wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja rewolucjonistów gram.pl
1. Stworzenie każdemu użytkownikowi konta ftp.
2. Możliwości przyklejania wpisów.
3. Możliwości dodawania własnych boxów (to takie coś jak więcej o mnie moje statystyki itp.)
5. Możliwości edytowania postów na forum.
6. Możliwość tworzenia menu na gramsajcie
7. Możliwość wpływania na wybór moderatorów forum
8. Możliwości edycji sekcji head w html-ie

Bierzące postulaty na http://ja.gram.pl/nerull7/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:28, Sobon.Piotr napisał:

Podobnie jak możliwość wysyłania wiadomości prywatnych. Czasami chcę komuś coś wysłać i nie
wiem jak tego dokonać.


Wejdz na jego gramsajt i tam ludzie maja swoje dane (mail albo gg)

Dnia 06.02.2007 o 23:28, Sobon.Piotr napisał:

We Freestyle są czasami wątki ciekawe,


Ktory? :| POzatym kto bedzie decydowal czy ten temat jest juz glupi czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

1. Stworzenie każdemu użytkownikowi konta ftp.


Problematyczne z kilku wzgledow:
- Doatkowe koszta
- Dodatkowe sprawy ktorymi trzeba by sie zajmowac
- Mozliwosc uzywania ich do przesylania pirackich plikow przy duzych serwerach
- Mala uzytecznosc przy malych serwerach
- Obecnie pelno jest serwisow oferujacych miejsce na serwerze.

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

2. Możliwości przyklejania wpisów.


I kazdy by sobie przyklejal radosnie ma lewo i prawo. Chaos juz pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

1. Stworzenie każdemu użytkownikowi konta ftp.

Już to widzę jak się będzie chciało moderatorom sprawdzać legalność tego plików na ftp...

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

2. Możliwości przyklejania wpisów.

Jedno miłe zdanie do moderatora, link i bez problemu mi się zdaje o ile taki post ma sens przyklejenia.
Jeśli chodzi o wpisy na blogu na GSie to są sortowane wg daty, jak każdym normalnym blogu. ;-)

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

3. Możliwości dodawania własnych boxów (to takie coś jak więcej o mnie moje statystyki itp.)

Są na GSie, są również po kliknięciu buttona na forum "STATYSTYKI".

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

5. Możliwości edytowania postów na forum.

Nie ma od dawna i jakoś kiedyś też narzekałem, ale teraz sam widzę, że bardziej dbam o posty, które piszę. Poza tym każdy by sobie kasował i unikał degradów, poza tym posty to też punkty.

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

6. Możliwość tworzenia menu na gramsajcie

No cóż może kiedyś taka opcja powstanie, tylko nie wiem po co - na razie jest ok moim zdaniem.

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

7. Możliwość wpływania na wybór moderatorów forum

Po co ? Obecni moderatorowie pracują sprawnie, ja nie mam im nic do zarzucenia. Forum należy do CDP, oni decydują kto będzie równiejszy :-)

Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

8. Możliwości edycji sekcji head w html-ie

Znów GSy ? Również nie widzę potrzeby. Jak chcesz może napisać stronę fanowską i kto wie, może rozpocząć współpracę w kolektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czego nie cierpię w Gram.pl że czasami nie da się połączyć z strona ich albo czasami samo mnie wyloguje z konta :/ i długo trzeba czekać aż się załaduje strona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:00, szerszeń45 napisał:

Już to widzę jak się będzie chciało moderatorom sprawdzać legalność tego plików na ftp...

Fakt, to jest głupi pomysł.

Dnia 30.05.2007 o 16:00, szerszeń45 napisał:

Jeśli chodzi o wpisy na blogu na GSie to są sortowane wg daty, jak każdym normalnym blogu.

Z tego co wiem (choć nie prowadzę innych blogów), na niektórych blogach (w zależności od serwisu) można przyklejać wpisy i takie coś by się przydało na GS''ach.

Dnia 30.05.2007 o 16:00, szerszeń45 napisał:

Są na GSie, są również po kliknięciu buttona na forum "STATYSTYKI".

Ale jemu chodziło o to żeby samemu można było dodawać jakieś belki.

Dnia 30.05.2007 o 16:00, szerszeń45 napisał:

Nie ma od dawna i jakoś kiedyś też narzekałem, ale teraz sam widzę, że bardziej dbam o posty,
które piszę. Poza tym każdy by sobie kasował i unikał degradów, poza tym posty to też punkty.

Kiedyś byłem za tym żeby można było edytować wpisy, ale z czasem zrozumiałem że jest to nie potrzebne i bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, gdzie to dać, ale...

Chciałbym zgłosić propozycję, aby moderatorzy częściej zaglądali do tematu Opisz Poprzednika i surowiej wyznaczali kary za łamanie tam regulaminu. Wiele osób robi tam opisy nie zgodne z regulaminem tematu. Czyli pisze krótkie 1-2 linijkowe opisy lub opisuje kogo chce. Takie przejawy łamania regulaminu zdarzają się w tym temacie tak często, że nie sposób jest zdążyć z wysyłaniem formularza do Gram.pl.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje w Gram.pl to ze zakładam temat,którego nie ma, 50 osób sie wypowiada i nagle admin zamyka temat bo mowi ze PODOBNY juz jest,moze podobny jest ale nie taki,szukałem kilka razy a pozatym jak zamkną temat to on dalej jest tylko nie mozan na nim piosac a większoc tematów (tych ciekawych)jest juz pozamykana wtedy forum traci liczbę postów bo jedna osoba chciała sie wypowiedziec na temacie który jest zamknięty,sry ze tak chaotycznie!Pozatym wielu ludzi którzy zakładają tematy dodają zawsze "PS.ADMINI NIE ZAMYKAJCIE TEGO TAMATU" albo "TEMU TEMATOWI PRZYDA SIĘ ODŚWIEŻENIE"

OGROMNA PROŚBA DO ADMINÓW NIE ZAMYKAJCIE TAK CZĘSTO TEMATÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:55, Vanmati napisał:

OGROMNA PROŚBA DO ADMINÓW NIE ZAMYKAJCIE TAK CZĘSTO TEMATÓW


Weź bo umrę ze śmiechu :D

Tematy ogólne są po to aby wszelkie informacje i rozwiązania problemów były w nich zawarte. Niepotrzebne są dodatkowe tematy tylko po to, żeby ludziki sobie nabiły statystyki. A moderatorzy zamykają tematy za późno bo albo im się nie chce, albo ich nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:09, nerull7 napisał:

Propozycja rewolucjonistów gram.pl
1. Stworzenie każdemu użytkownikowi konta ftp.
2. Możliwości przyklejania wpisów.
3. Możliwości dodawania własnych boxów (to takie coś jak więcej o mnie moje statystyki itp.)
5. Możliwości edytowania postów na forum.
6. Możliwość tworzenia menu na gramsajcie
7. Możliwość wpływania na wybór moderatorów forum
8. Możliwości edycji sekcji head w html-ie

Bierzące postulaty na http://ja.gram.pl/nerull7/24


Co do punktu 5. mial racje . Mozliwosc edytownia postow to dobry pomysl.
Jescze chcialbym powiedziec , ze mozna by zrobic cos takiego jak prywatna wiadomosc czyli jak ktos chce sie spytac indywidualnie , ktorejs osoby o cos , nie trzeba przy tym zakladac tematu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku...ja chce tylko aby oni dali sobie pogadac,bo od tego to forum jest,ja mam gdziez statystyki-nie obchodi mnie czy przy nicku pisze Przodownik czy Robotnik...jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dają Ci pogadać. W istniejących już tematach ogólnych. Dzięki temu fan jakiejś gry skupia się na jednym temacie, a nie skacze po "Gra jakaśtam - Temat Ogólny", "Gra jakaśtam - jak przechodzić misje" i "Gra jakaśtam - co jecie przed monitorem grając w nią"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chdzoi mi oto...to co mowisz ma sens to rozumiem ale:jak ja zakładam temat "REAKTROY ATOMOWE III i IV GENERACJI"a admin mi zamyka temat i mowi ze tematy o wybuchach elektrowni jądrowych już istnieją no to sory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:11, Tajemnic napisał:

No to dają Ci pogadać. W istniejących już tematach ogólnych. Dzięki temu fan jakiejś gry skupia
się na jednym temacie, a nie skacze po "Gra jakaśtam - Temat Ogólny", "Gra jakaśtam - jak przechodzić
misje" i "Gra jakaśtam - co jecie przed monitorem grając w nią"...


Taaa... policz sobie topiki o wiedźminie...ponad 30 na tym forum. Żenada, dziesiatki topików chociażby śladowo podobnych do tych już istniejących modkowie zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:19, CałaPrawda napisał:

Rozumiejąc prawa rynku a przede wszystkim znając sposoby realizacji tzw "walki o klienta"
jestem zniesmaczony polityką firmy. Pokrótce streszczę moje odczucia:


Zgadzam się w prawie 100%. Toż w oczy kole jak Gram.pl żeruje na naiwności dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm... Tego... Jak gram.pl może na czymkolwiek żerować? Tutaj wszystko jest za darmo, z wyjątkiem oczywiście gierek itd. znajdujących się w sklepie. Więc, jeśli ktoś nie będzie chciał niczego kupić, to nie kupi. A reklama? Jakoś nie widzę u bannerów anie pop-upów z napisami "Kupuj u nas!".
Tutaj kończy się część do Ciebie, i zaczyna się ta ogólna...
A jeśli komuś nie podoba się gram.pl, to po co w ogóle pisze? Czy jest masochistą? Czy uważa, że należy uratować tych lubiących to forum od odchłani lamerstwa i zgnilizny? Czy może jest dzieckiem neo, które odczuło potrzebę wylania na kogoś swojej żółci? Pisanie na gram.pl nie jest obowiązkowe. Ci ludzie przypominają mi nieco tych "ynteligentych" antyfanów CDA - mimo iż nie lubią czegoś, muszą to kupować/ pisać tam i wylewać swoją złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować