Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Allegro i inne - legalność sprzedaży

2905 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 20:36, ko?nik napisał:

Nie nie o to mi chodzi :-Wystawiłem przedmiot i muszę uregulować rachunek (bodajże 15,30 zł)
i nie wiem ile mam czasu od informacji przypominającej do zapłaty :D


Ja kiedyś dopiero po trzech miesiącach dostałem pismo z firmy windykacyjnej :) zapłaciłem na następny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punktów mam całe 2 (heh), ale rzadko używam. Chociaż niedługo może będzie 8, w koń gdzieś trzeba prezenty na święta kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale numer.... Dzisiaj przyszla mi paczka... Z Empire Earth 2 ktorego nigdzie ani nie zamawialem ani nie kupowalem. Nie ma napisane KTO wyslal, jest tylko pieczatka ze niby wyslane z Bydgoszcza, na allegro kupilem ostatnio pare rzeczy w tym pare gier, ale NIKT u kogo cos kupowalem nie pochodzi z Bydgoszcza :/ Po prostu żal. Mam cos czego nie chce, nie wiem od kogo, nie wiem czy jako gratis czy jako pomylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja działam na allegro od półtora roku. Mogę się pochwalić 260 pozytywami i 1 negatywem w dodatku z nie mojej winy. Dzięki allegro zarabiam na gry i inne rzeczy. Ebay przy allegro wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:27, citekmaniak napisał:

ja działam na allegro od półtora roku. Mogę się pochwalić 260 pozytywami i 1 negatywem w dodatku
z nie mojej winy. Dzięki allegro zarabiam na gry i inne rzeczy. Ebay przy allegro wymięka.



Widze,że jesteś ''''obyty'''' w sprawach Allegro.Więc mam takie pytanie-Jeśli osoba niepełnoletnia kupi jakijś przedmiot,to co się stanie?Ktoś się o tym dowie?Znasz ludzi,którzy są niepełnoletni i handlują?Ciekawi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ludzi którzy są niepełnoletni i handlują. A skad sie mogą dowiedzieć? A no np. może cie jakiś ,,kolega" podkablować. Tak było 2 lata temu w moim przypadku. Teraz gdy mam 18 lat, bardzo szanuje swoje konto. Blokowali mi juz je 2 razy ale udalo mi sie i dalej je mam. Bez tego nie mógłbym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie. blokada konta. a to jest najgorsze. po sadach to cie moga ciagac jak sprzedaz rzeczy ktorych nie masz i duzo na tym przekrecie zarobisz. duzo takich przypadkow bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:45, citekmaniak napisał:

nie nie. blokada konta. a to jest najgorsze. po sadach to cie moga ciagac jak sprzedaz rzeczy
ktorych nie masz i duzo na tym przekrecie zarobisz. duzo takich przypadkow bylo.



Hehe,takich rzeczy nie mam zamiaru robić.Jak kupować i sprzedawać,to tylko uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15lat i już dużo rzeczy kupiłem i sprzedaje jak na razie mam same pozytywy. I konta jeszcze mi nie zablokowali może sprzedajecie coś nielegalnego i dlatego blokują wam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ze 40 pozytywów i ani jednego negatywa zawszy wysyłam towar albo wpłacam na konto jeszcze tego samego dnia lub na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak tylko chciałem nadmienić że pisze się z Bydgoszczy. Jeszcze nie spotkałem nikogo kto by tak przekręcił nazwe mojego miasta xD
A co do samej sprawy- faktycznie dziwna rzecz, ale jeśli nie masz żadnego sposobu, żeby dotrzeć do nadawcy to pozostaje Ci cieszyć się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:12, Budo napisał:

Tak tylko chciałem nadmienić że pisze się z Bydgoszczy. Jeszcze nie spotkałem nikogo
kto by tak przekręcił nazwe mojego miasta xD


Sorry, mistrzem pisowni polskiej nie jestem, mam nadzieje ze cie tym nie urazilem ;-)

Dnia 17.12.2006 o 09:12, Budo napisał:

A co do samej sprawy- faktycznie dziwna rzecz, ale jeśli nie masz żadnego sposobu, żeby dotrzeć
do nadawcy to pozostaje Ci cieszyć się grą :)


Okazalo sie ze koles u ktorego kupilem AoE3, moje pieniadze wyslal komu innemu, a by ta osoba trzecia gre wyslala mi, dlatego nie ma napisanego adresu na paczce. Ale dogadalem z sie z gosciem, zwrocil mi kase wraz z kasa na odeslanie EE2, a AoE3 kupilem gdzie indzjei, taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wam moge opowiedziec pewną historie ktora przydażyła mi sie ostatnio. Otóż jednocześnie wystawiłem kilka aukcji i wszystko sprzedałem na nich. Gdy przyszło do wysyłki pomyliłem się i jednej osobie wysłałem 2 przedmioty,natomiast drugiej osobie nic nie wyslalem. Gdy zorientowalem sie co sie stało odrazu dzwonie do tego goscia co mu wyslalem 2 przedmioty. naszczescie byl uczciwym gosciem i na moja prosbe odeslal 1 przedmiot na adres tamtego ktory powinien to dostać. Była mała zamota ale wszystko się dobrze skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować