Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2010 o 08:54, M1k3 napisał:

przeszkadzacze pokroju mastodona cyz behemotha

:>
..to ja Cie skonfrontuję z Behe w takim razie.. parę decybeli więcej i zapuścisz sobie kawałki ze dwa razy przynajmniej ;p
http://www.youtube.com/watch?v=xo_1ceBa2FQ
http://www.youtube.com/watch?v=8Mq3Je0lyLU&feature=related
]:>

..a co do Mastodon, jak grają na poziomie, tak nie rozumiem jego obecności w zestawie.. ale skoro pojawia się Behemoth to w sumie czemu nie i oni ;]
tylko te godziny :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 23:26, hammerfall87 napisał:

> Ej a ty mi jeszcze daj jakiegoś linka do tego Death Angel bo znalazłem, że grają
tylko
> w Krakowie na jakimś satanistycznym koncercie z innymi kapelami...

wpisz se united titans

No czyli grają w Krakowie w tym klubie z innymi zespołami. Przesłuchałem kilka kawałków Deicide i tego na P. Koncertowo nie moje klimaty więc odpadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megadeth - 40 minut? To co oni zdążą zagrać? 5 może 6 piosenek i koniec. Niezbyt wesoło. Tak samo Slayer - 45 minut...chociaż, w przypadku Slayera to może wystarczyć jeśli ktoś nie jest fanem, bo utworów krótkich mają sporo ;) Metallica 2h - dość długo, ale przecież to było wiadome, zespół ten jest najpopularniejszym.


@Up - ten klub jest na miasteczku studenckim AGieHu, więc studenci mają tam wypas. Takie koncerty metalowe są tam często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 10:27, Witcher1990 napisał:

No czyli grają w Krakowie w tym klubie z innymi zespołami. Przesłuchałem kilka kawałków
Deicide i tego na P. Koncertowo nie moje klimaty więc odpadam:D

napiszę tak.. warto czasem na własnego sajta skoczyć ;D ..Deicide, Death Angel, Pestilence, Marduk i Vader -. w Studio. i nie rób wkrętów że Pestilence nazwy przynajmniej zapamiętać nie możesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 09:39, deusER4 napisał:

> przeszkadzacze pokroju mastodona cyz behemotha
:>
..to ja Cie skonfrontuję z Behe w takim razie.. parę decybeli więcej i zapuścisz sobie
kawałki ze dwa razy przynajmniej ;p
http://www.youtube.com/watch?v=xo_1ceBa2FQ
http://www.youtube.com/watch?v=8Mq3Je0lyLU&feature=related
]:>

..a co do Mastodon, jak grają na poziomie, tak nie rozumiem jego obecności w zestawie..
ale skoro pojawia się Behemoth to w sumie czemu nie i oni ;]
tylko te godziny :<

OMG podoba mi się kawałek Behe;o Ten pierwszy jest w pyte czemu oni tak nie grają co? "Adaś tam nawet melodia była":D
Drugi chyba cover ale też spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 10:43, Witcher1990 napisał:

OMG podoba mi się kawałek Behe;o Ten pierwszy jest w pyte czemu oni tak nie grają co?

bo Behemoth to świetny band, a Darski z ksieżyca nie spadł.. obrał tylko kierunek pod tytułem ''I''m the Best''.. kapela ma naprawdę wiele lat i parę metamorfoz brzmieniowych już przeszła, nawet językowych.. bo i po polsku teksty mają, jak ten tu sławetny..
http://www.youtube.com/watch?v=5mBA60ZTkv8
to było wielkie, ha! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2010 o 10:54, deusER4 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=5mBA60ZTkv8
to było wielkie, ha! ]:>


Nudne, naprawdę :P
Brzmi jakby chcieli być epiccy, ale trochę im nie wyszło.

A ten pierwszy kawałek co dałeś nawet ciekawy, dopóki nie usłyszałem chórku który zabił cały kawałek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 09:42, kuba9876543210 napisał:

Akurat Mastodon to fajny zespol, chetniej bym go posluchal ze 2godz. zamiast Metallici...

coz, nic nie zmienie, koniec narzekan. :P


ja ide na death angel ,chyba też zobaczę pestilence :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 11:01, M1k3 napisał:

Nudne, naprawdę :P
Brzmi jakby chcieli być epiccy, ale trochę im nie wyszło.

inną sprawą raczej jest to, że ten utwór to raczej manifest i tak go trzeba odbierać, a nie inaczej.. epickość tu nie ma nic do rzeczy ;]

Dnia 12.05.2010 o 11:01, M1k3 napisał:

A ten pierwszy kawałek co dałeś nawet ciekawy, dopóki nie usłyszałem chórku który zabił
cały kawałek ;p

mam inne zdanie, chór zamęt wprowadza ..i to czyni ten kawałek wyjątkowym.. owszem, bez niego było by też nieźle, lecz bardziej powiedzmy pospolicie.. jeśli wiesz co chcę powiedzieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:29, hammerfall87 napisał:

Dnia 12.05.2010 o 16:29, hammerfall87 napisał:

nowy accept skopie dupy


Bez Udo "Żaby" Dirkschneidera to już nigdy nie będzie to...:(
Dla mnie to tak jakby Scorpions nagrał album bez Klausa Meine(ta genialna barwa głosu:P), co jest niemożliwością po prostu.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:29, hammerfall87 napisał:

nowy accept skopie dupy

o miło.. krążek, będę miał nowy.. w miedzyczasie.. [przypomniał mi sie jeden tekst ze strony z płytami Sommarlov i Höstlov] ..''in the meantime, please watch this thing spin around and around'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:39, Nephren-Ka napisał:

Bez Udo "Żaby" Dirkschneidera to już nigdy nie będzie to...:(

Żabon był ksieciem, ten nowy z innej bajki, ale już po minucie miałem go zaACCEPTowanego ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:39, Nephren-Ka napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=yOwCqkUmags

> nowy accept skopie dupy

Bez Udo "Żaby" Dirkschneidera to już nigdy nie będzie to...:(
Dla mnie to tak jakby Scorpions nagrał album bez Klausa Meine(ta genialna barwa głosu:P),
co jest niemożliwością po prostu.:>


bedzie bo muzycznie zniszczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:48, hammerfall87 napisał:

bedzie bo muzycznie zniszczyli

wejście basu jest wręcz powalające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:48, hammerfall87 napisał:

bedzie bo muzycznie zniszczyli


Póki co to jest promo z dwoma kawałkami.> Ale jak się spiszą tak na całym albumie, będzie nieźle. Mam ostatnio z tym jednak słabe wspomnienia, Kiss promocyjnym Modern Day Delilah też zrobił świetne wrażenie, a album był taki sobie(lekko mówiąc).

@deus - wokal zły nie jest, ale ja chcę żabę!:P Chociaż jakoś nie szalałem nigdy za Accept, to jego styl ubierania w moro wszelkiego rodzaju został mi do dzisiaj...:>
Powoli dochodzę też do wniosku, że na Sonisphere powinna też Furia zagrać(w sam raz przed Behemoth) - weszli by chłopaki po 15, zabili nierozgrzaną publikę i emeryci z Wielkiej Czwórki nie musieliby się już zbytnio przemęczać.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 17:11, Nephren-Ka napisał:

@deus - wokal zły nie jest, ale ja chcę żabę!:P

też chcę, dlateo teraz własnie ACCEPTuję ''Balls to the Walls'' z OST Wrestlera D.Aranofsky''ego ]:>

Dnia 12.05.2010 o 17:11, Nephren-Ka napisał:

Chociaż jakoś nie szalałem nigdy
za Accept, to jego styl ubierania w moro wszelkiego rodzaju został mi do dzisiaj...:>

mokre moro.. nie zoponajmy o przywiazaniu żaby do wszelkiego rodzaju kałuż i sadzawek ;D

Dnia 12.05.2010 o 17:11, Nephren-Ka napisał:

Powoli dochodzę też do wniosku, że na Sonisphere powinna też Furia zagrać(w sam raz przed
Behemoth) - weszli by chłopaki po 15, zabili nierozgrzaną publikę i emeryci z Wielkiej
Czwórki nie musieliby się już zbytnio przemęczać.:>

potem Miley Cirrruss [czy jak jej tam] z nowym image by wszystkich rozzproszyła do domów i byłoby git :>

PS. ajajaj aj! ..właśnie wjechali mi na głośniki Scorpions z ''Animal Magnetism'' [ten sam OST] - mega film, mega muza! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:48, hammerfall87 napisał:

bedzie bo muzycznie zniszczyli

Kto wokaliście jaja urwał? Instrumentarium też słabe. Dla mnie żadna rewelacja, choć najprawdopodobniej heavy zwyczajnie nie jest muzyką dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 22:00, Kardithron napisał:

> bedzie bo muzycznie zniszczyli
Kto wokaliście jaja urwał? Instrumentarium też słabe. Dla mnie żadna rewelacja, choć
najprawdopodobniej heavy zwyczajnie nie jest muzyką dla mnie.

a co wokalista piszczy ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować