Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 21:13, zpawelz napisał:

Przecież techno i hip-hop to nie muzyka.


:)
Też tak uwarzam, ale jak napisał hito_kun - każdy słucha tego co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:25, Sith66 napisał:

> Przecież techno i hip-hop to nie muzyka.

:)
Też tak uwarzam, ale jak napisał hito_kun - każdy słucha tego co lubi.

Ale przeciez skoro to nie jest muzyka to nie ma co słuchać:D:D. Tzn. oczywiście można słuchać mówienia ale to już nie muzyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:55, Szczur22 napisał:

A wg mnie (bez urazy proszę) hh i techno to w większości muzyka tworzona przez debili dla debili


Powiedziane ostro, ale zgodnie z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zarówno SOAD i Korn stworzyli swój własny styl, który tak bardzo się podoba. Połączenie mocnych riffów z popową melodią daje swoje efekty. Sam słucham obydwu tych zespołów i patrząc na styl to można powiedzieć, że Korn gra nu-metal z elementami hard rocka, natomiast SOAD gra tak jakby armenian metal :) taki metal w wersji pop z elementami folka. Trudno jest to określić... tak samo jak trudno powiedzieć co aktualnie gra Linkin Park - na początku był raprock z elementami nu, alternativ i industrial, a teraz jest przewaga emo :\ no ale czego się nie robi pod publikę, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:01, greg_f napisał:

no ale czego się nie robi pod publikę, co nie?

Nie. Zespół zdecydował zupełnie odwrotnie. Zarzucano im komercyjność, proste melodie, banalne kompozycje itp. więc zaczęli grać inaczej "szukając własnego stylu", według mnie z miernym skutkiem. Z płyty podobają mi się raptem 3 kawałki:

What I''ve done- Numb, czy In the end to to nie jest ale da się sluchać.
Bleed it out- całkiem fajne, ale brakuje takiego "kopa" jak w Faint, rozkręca się, rozkręca... i... kończy :( refren mógłby być mocniejszy
No more sorrow- ten kawałek jest genialny- nie jest to taki "stary" Linkin Park, ale bardzo fajny nowy styl, motyw przewodni utworu przypomina mi muzykę ze Świątyni Pierwotnego Zła xD

reszta za bardzo emo, albo za spokojna, ogólnie płyta to dla mnie duży zawód. Wolałem te komercyjne, wpadające w ucho kawałki jak Numb, Breaking the Habit czy Lying from you, albo energiczne jak mało co Faint. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:01, greg_f napisał:

armenian metal :)


Nie, proszę nie wymyślajcie już nowych gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 23:27, Sith66 napisał:

> armenian metal :)
Nie, proszę nie wymyślajcie już nowych gatunków.


Czytałeś wywiad z MH z SOADem? Myślałem, że zrozumiesz dowcip :\ widocznie się myliłem

@zbysheck >> mam podobne zdanie o tej płycie... nie ma tzw. kopa... chcieli zrobić dobry materiał, pracowali tyle lat nad nowym stylem, korzystali nawet z nietuzinkowego sprzętu dla nowego brzmienia, ale uważam, że się pogrążyli. Kilka fajnych kawałków to niestety za mało. Mozę ich dotychczasowy prestiż ich uratuje? Recki też nie za piękne, więc nie jestem osamotniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:55, Szczur22 napisał:

A wg mnie (bez urazy proszę) hh i techno to w większości muzyka tworzona przez debili dla debili


Prymitywne umca i hh może byle debil zrobić w chociażby eJay Hip Hop, czy w jakiejś części Music Maker... ;/ Taka prawda. Metal to co innego. Tu się NAPRAWDĘ pracuje, by wydobyć brzmienie... Co to za frajda dawać koncerty techno xD WG mnie to paranoja :D DJ tylko stoi i grzebie w tych płytach dla samego grzebania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:27, Pustelnik 88 napisał:

Co to za frajda dawać koncerty techno xD WG mnie to paranoja :D DJ tylko stoi i grzebie w tych
płytach dla samego grzebania...


I maca laski :D nie zapominajcie o macaniu lasek :D

---> greg_f W sumie mnie nie obchodzą recenzje, wszędzie czytam jaka wspaniała nowa płyta trivium, a mi się nie podoba w ogóle. Wkurza mnie "Metalliczny" wokal i trochę inny styl kompozycji inż starsze, świetne kawałki. a poza tym wiesz jake recenzje ma Basshunter? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:27, Pustelnik 88 napisał:

> A wg mnie (bez urazy proszę) hh i techno to w większości muzyka tworzona przez debili
dla debili

Prymitywne umca i hh może byle debil zrobić w chociażby eJay Hip Hop, czy w jakiejś części
Music Maker... ;/ Taka prawda. Metal to co innego. Tu się NAPRAWDĘ pracuje, by wydobyć brzmienie...
Co to za frajda dawać koncerty techno xD WG mnie to paranoja :D DJ tylko stoi i grzebie w tych
płytach dla samego grzebania...


Święta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:36, zbysheck napisał:

W sumie mnie nie obchodzą recenzje, wszędzie czytam jaka wspaniała nowa płyta trivium, a mi się nie podoba w ogóle. Wkurza mnie "Metalliczny" wokal i trochę inny styl kompozycji inż starsze, świetne kawałki.


Mnie również one nie obchodzą, bo jak to się zwykło mówić narzucone zdanie jest nic nie warte, dopóki nie wyrobisz sobie swojego własnego. Tylko napomknąłem, że tym razem się zgadzam z niektórymi recenzentami. Jak to bywa w życiu, są przychylni i "wredne typy". Płyta wg mnie stoi tylko ponad R3animation, brakuje mocnego brzmienia - nie ma nawet jednego naprawdę mocnego kawałka... albo to ja już mam zwichrowane ucho po wsłuchiwaniu się w Dimmu i Childrenów ;]

Dnia 23.05.2007 o 00:36, zbysheck napisał:

a poza tym wiesz jake recenzje ma Basshunter? ;]


To ten "piękny" Magyar? (czyt: Madziar) z tym kawałkiem dicho? hyhy, nie, nie widziałem recek tego cuda. Chociaż muszę przyznać, że na imprezie urodzinowej nawet sie na tym bawiłem :P ale tłumaczę się stanem wskazującym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:02, greg_f napisał:

> > armenian metal :)
> Nie, proszę nie wymyślajcie już nowych gatunków.

Czytałeś wywiad z MH z SOADem? Myślałem, że zrozumiesz dowcip :\ widocznie się myliłem


Przecież wiem, kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 00:36, zbysheck napisał:

I maca laski :D nie zapominajcie o macaniu lasek :D

Wnioskuję z tego że większość Dejotów to geje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:27, RadoSSław napisał:

> I maca laski :D nie zapominajcie o macaniu lasek :D
>
Wnioskuję z tego że większość Dejotów to geje xD


Nie geje tylko homo. Bądź jazzy i dżusi meeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:54, Shleizer napisał:

Słucham Metalu ale od czasu do czasu zarzucam sobie prodigy-Spitfire.

ano, mnie też Spitfire bardzo się podoba.

Dnia 23.05.2007 o 20:54, Shleizer napisał:

dla mnie hh to muzyka Looserów.

nie przeginaj. tak samo dla innych metal jest muzyką dla Idiotów. teksty w stylu ''mój Bóg jest lepszy od twojego'' nigdy nie prowadzą do niczego dobrego...
swoje opnie popieraj argumentami - inaczej nikt nie będzie się liczył z twoim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:44, Szczur22 napisał:

> Wnioskuję z tego że większość Dejotów to geje xD

W sumie chodził mi o laska - panna, ale co tam -nie będę ich bronił ;D

Dnia 23.05.2007 o 18:44, Szczur22 napisał:

Nie geje tylko homo. Bądź jazzy i dżusi meeen

i kaczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować