Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 20:30, squeglee napisał:


In Flames, cudo... ^^ ;) Mój ulubiony zespół. :) Masz może info o jakiejś nowej płycie? Bo jak Abnegation słucham to aż mnie coś skręca. ;P

Dnia 07.11.2007 o 20:30, squeglee napisał:

Melodic death metal rządzi i rządzić będzie ^^.

Oł je. :P Podpisuję się pod tym. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:51, Adham napisał:

In Flames, cudo... ^^ ;) Mój ulubiony zespół. :) Masz może info o jakiejś nowej płycie? Bo
jak Abnegation słucham to aż mnie coś skręca. ;P

Nic o niej nie wiem, ale polecam wpisy na ich MySpace. Podstawa! BTW, najnowsza trochę zalatywała nu metalem, ale mi, zagorzałemu przeciwnikowi nu metalu wcale to nie przeszkadzało. In Flakes widać umieją doskonale mieszać elementy różnych gatunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:53, squeglee napisał:

BTW, najnowsza trochę zalatywała nu metalem, ale mi, zagorzałemu przeciwnikowi nu metalu wcale to nie >przeszkadzało. In Flakes widać umieją doskonale mieszać elementy różnych gatunków


Fajny błąd. ;)
Co do najnowszej płyty... Na początku mi się nie podobała, ale teraz mogę słuchać bez przerwy. :) Szczególnie Crawl Through Knives, Vanishing Light i Leeches... Dla mnie trzy najlepsze kawałki ostatniej płyty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:00, Azreix napisał:

A Come Clarity i Take This Life to z której ich płyty są?


Z ostatniej, o nazwie właśnie "Come Clarity". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że kolejna płyta In flames będzie przynajmniej tak dobra jak poprzedniei aby nadal była taką mieszanką(moimi ulubionymi utworami są Quiet Pleace,Come Clarity,Pacing Deaths Trail i Metaphor). Popieram że Melodic death metal rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:04, Warrior Within napisał:

Mam nadzieje że kolejna płyta In flames będzie przynajmniej tak dobra jak poprzedniei aby nadal
była taką mieszanką(moimi ulubionymi utworami są Quiet Pleace,Come Clarity,Pacing Deaths Trail
i Metaphor). Popieram że Melodic death metal rządzi.


nie wiem co wy wszyscy widziecie w tym In flames kilka moich kolegów troszke tego słucha ale ja nie moge żadna piosenka do mnie nie przemawia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:11, Vuko Drakkainen napisał:

nie wiem co wy wszyscy widziecie w tym In flames kilka moich kolegów troszke tego słucha ale
ja nie moge żadna piosenka do mnie nie przemawia. :P

Jak kto woli.; Ja osobiście jak pisałem ich lubie. A pierwszym utworem jaki zwrócił moją uwage na ten zespół było właśnie Quite Pleace i z ciekawości kupiłem jedną płyte i jakoś mnie wciągneło. Jakoś też jak mam doła lubie Metaphor jakoś zawsze go wtedy słucham i on najbardziej wtedy "przemawia" do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w jakimś felitonie w CDA narzekał też, że ciężko to kupić najpopularniejszymi sposobami. Radził, żeby polować w małych sklepikach muzycznych i na eBayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:56, Adham napisał:

Fajny błąd. ;)

To nie jest błąd, świadome przeklawiaturzenie, wiele osób tego używa ;] In Flakes FTW
Azreix
W dalszym ciągu nie wiem jak to możliwe, żeby z pensji redaktora kupił 2k płyt. Żona jest graficzką, ale ma ją (jak to szowinistycznie brzmi!) od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:27, Azreix napisał:

A była growluje w Enter Chaos :D Poza tym, on jest po trzydziestce. Lata zbierania, to i są
efekty :)

Ej, ja też tak chcę. W ogóle dzięki Eldowi pokochałem szwedzki metal i jestem mu za to cholernie wdzięczny. W sumie to chyba poświęcę Eldowi wpis na gramsajcie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę napalm death na metalmanii :D niech rozpizdrzą festiwal o/ I jeszcze hm.. co by tu chcieć... bolt throwera, albo entombed (ale zdaje się, że entombed było w tym roku)

EDIT: Aha, chciałbym jeszcze Anaal Nathrakh i Impaled Nazarene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:51, Adham napisał:

In Flames, cudo... ^^ ;) Mój ulubiony zespół. :) Masz może info o jakiejś nowej płycie? Bo
jak Abnegation słucham to aż mnie coś skręca. ;P


Tak, In Flames jest zaje*iste. Co do nowej płytki to na razie jest w fazie "produkcji" ;) Polecam zaglądać na ich profil myspace gdzie co tydzień publikują nowe "Studio Diary" ;) Zauważyłem, że riffy w nowych utworkach będą nie mniej ostre niż te z CC ^^ Już mi ślinka cieknie, omg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do In flames:
Właściwie lubię tylko jedną płytę, claymana. Reszta to już nie to samo, a najgorsze jest, że ich ponoć najlepszy album, czyli "The Jester Race" mi nie podchodzi :]. Zespół dobry, lecz Szwecja może pochwalić się lepszymi zespołami (choćby wyżyj wymieniane przeze mnie Entombed, czy Marduk, albo Regurgitate :] i wiele, wiele innych...)

A co do melodefu to godne polecenia jest Dark Tranquillity i oczywiście Arch Enemy, które ma w sobie potężną dawkę energii, której IMO flejmsom IMO ciut brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować