Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 12:25, Wodzasty napisał:

Hm, akurat Zeppelinów nigdy nie darzyłem jakimś szczególnym uczuciem... Wiem, że to formacja
kultowa ale do mnie jakoś nie przemawia... Zresztą, wielu jest artystów, przed którymi
ludziska biją pokłony a ja co najwyżej wzruszam ramionami...:)


No racja, też tak z niektórymi kapelami mam.

Dnia 04.12.2008 o 12:25, Wodzasty napisał:

Razem z deuser''a to mam już dwie pozytywne opinie... Czyli trzeba będzie zakupić krążek...:))
Oj, pójdzie trochę mieszków w tym miesiącu, bo przymierzam się jeszcze do najnowszych
Kredek...:)))


Oj, daruj sobie Kredki. Kup Keep of Kalessin nowe, też melodic black (czy co tam CoF gra), wydaje mi się że lepsze od nowych Kredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:32, Leslaw555 napisał:

http://muzyka.onet.pl/10175,1875447,newsy.html

Wszystko fajnie, jeden z pierwszych koncertów na który bym chciał się wybrać, tylko jedno
zniechęca-cena. Przecież tyle XXV kosztowało. Ja wiem, że to Opeth, że drogie, ale bez
przesady.


O w mordę!!! Idę na 100%:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:40, Lost Paradise napisał:

> http://muzyka.onet.pl/10175,1875447,newsy.html
>
> Wszystko fajnie, jeden z pierwszych koncertów na który bym chciał się wybrać, tylko
jedno
> zniechęca-cena. Przecież tyle XXV kosztowało. Ja wiem, że to Opeth, że drogie, ale
bez
> przesady.

O w mordę!!! Idę na 100%:))


Właśnie startuje mój fundusz oszczędnościowy. Opeth to mój "zespół życia" i całkiem prawdopodobne, że spotkamy się w marcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 15:47, caramondl napisał:


Właśnie startuje mój fundusz oszczędnościowy. Opeth to mój "zespół życia" i całkiem prawdopodobne,
że spotkamy się w marcu....


Dziś jadę do empiku wybadać sprawę biletów:)

ps. przed "Stodołą" jest Mokpol - sklep m.in z alkoholem. Ciekawe czy Opeth będzie kolejnym zespołem, który bezstresowo wyjdzie sobie przed koncertem po zapas piwa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, sam jestem fanem Opeth i Akerfeldta, ale nie popieprzyło mnie jeszcze na tyle (z szacunkiem do tych co jadą, ale zarabiają ;)), żeby wydawać cztery stówy na koncert na którym będę stał jak kołek albo machał zapalniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:25, squeglee napisał:

E, sam jestem fanem Opeth i Akerfeldta, ale nie popieprzyło mnie jeszcze na tyle (z szacunkiem
do tych co jadą, ale zarabiają ;)), żeby wydawać cztery stówy na koncert na którym będę
stał jak kołek albo machał zapalniczką.


Jakby to ująć-ja także. Pozatym mam w marcu na głowie Kat, w lutym Lao Che. Nie wyrobiłbym z kasą wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:25, squeglee napisał:

E, sam jestem fanem Opeth i Akerfeldta, ale nie popieprzyło mnie jeszcze na tyle (z szacunkiem
do tych co jadą, ale zarabiają ;)), żeby wydawać cztery stówy na koncert na którym będę
stał jak kołek albo machał zapalniczką.


Hę? Jakie cztery stówy???

Ceny biletów:
- w przedsprzedaży: 125 złotych
- w dniu koncertu: 135 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:04, hans olo napisał:

Dojazd, powrót, prowiant i najważniejsze czyli %.


W moim przypadku zostaje sam dojazd, który na pewno nie wyniesie mnie trzech stówek(chociaż mam spory kawałek do Wawy). Prowiant można sobie zrobić w domu(taki jak wiadomo jest najlepszy, chociaż swoją drogą sam Opeth interesuje mnie tak bardzo, że raczej nie myślałbym o jedzeniu w tym dniu). A % nie toleruję zupełnie, dla mnie to już by była zupełna "porażka". Mieć tak genialny kompozytorsko i technicznie zespół do obejrzenia, a myśleć o, powiem nieładnie, żarciu i chlaniu, jest nieładnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:38, squeglee napisał:

Dojazd z Gdyni, piwo, taksówki, bilety na komunikację miejską.


ha! a ja mam do stodoły zaledwie 4 przestanki metrem :) co do samego koncertu opeth, także bardzo chętnie wpadne. A co do ceny biletów kom. miejskiej, bez przesady za dobowy szkolny płacisz około 3 zł z groszami, taksówkami? po co? Praktycznie wszedzie dojedzisz metrem bądź autobusem. Jesli o alkoholu wspomnieć, jedna z wiekszych podstaw na dobry koncert ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 23:22, Tethys napisał:

> Dojazd z Gdyni, piwo, taksówki, bilety na komunikację miejską.

ha! a ja mam do stodoły zaledwie 4 przestanki metrem :)

A ja 5,5 godziny tzw. ''pospiesznym''.
co do samego koncertu opeth,

Dnia 05.12.2008 o 23:22, Tethys napisał:

szkolny płacisz około 3 zł z groszami,

No tak, zapomniałem, że ostatnio byłem na 3 dni.

Dnia 05.12.2008 o 23:22, Tethys napisał:

taksówkami? po co? Praktycznie wszedzie dojedzisz metrem bądź autobusem.

Słabo się w tej Wa-wie orientowałem i skorzystałem-i się naciąłem na warszawskiego taksówkarza. Pyta się mnie "Jechać przez eklerka"? -ja mu na to, że nie jestem stąd, to ten mnie tak zrobił, że wybuliłem jakieś 25 zł. A kuzynka mówiła, że taki kurs wynosi 10 zł. Cwaniaki!
>Jesli o alkoholu wspomnieć, jedna z wiekszych podstaw na dobry koncert ;).
Heeeellll yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 23:22, Tethys napisał:

Jesli o alkoholu wspomnieć, jedna z wiekszych podstaw na dobry
koncert ;).


Jakub w avatarze zobowiązuje, co? :D
Ale co jak co, taksówki śmierdzą, autobusy najlepszy środek transportu w dużych miastach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować