Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Atrakcyjna wyszukiwarka

81 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 00:16, hellgate napisał:

dla mnie to ona jest bardziej "użyteczna" niż google. dorośniesz to zobaczysz :D

Przypominasz mi tego gościa z dowcipu co kumpla na imprezę z alkoholem i panienkami zapraszal. Na pytanie ile tych panienek odpowiedział - aaaa, z 5 giga.

A odnośnie wyszukiwarki to jest koszmarna, myśli za długo, za dużo danych przesyła, odpowiedzi są zawarte we flashu tak, że nie można skopiować wyników. Paskudztwo o funkcjonalności "Bartendera" - takie coś podobne z barem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta pani Wyszukiwarka. Nawet trafnie wyszukuje. Extra jest jest film po slowie "chemistry" :P. Troche wolna na wejście potrzeba 20s i na każde slowo drugie tyle, ale w przyszłości przy lepszych komputerach to super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 01:48, BlackGuy napisał:

po co te wynalazki i tak google jest najlepszy i bedzie ;)



Jasne i dlatego musieli wykupić YouTube, bo googlevideo sobie nie radziło za bardzo z konkurencją. ;)


Co do Ms. Dewey to pomysł dość ciekawy, oczywiście chwilowo to tylko projekt (na oko 10 razy mniej hitów niż google) ale jeśli usprawnią wyszukiwanie, stworzą wtyczki do wiodących przeglądarek itd. itd. to może być udany projekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

waaaa:D
podoba mi sie jej zachowanie i ona sama tez :D
Ale to, z jaka predkoscia sa wyszukiwane informacje to po prostu tragedia.
poza tym na moim neo512 czasem sie tnie ta panienka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 15:15, Seldon napisał:

Jasne i dlatego musieli wykupić YouTube, bo googlevideo sobie nie radziło za bardzo z konkurencją.
;)

Bez przesady, nie każda firma musi postępować jak MS. Gdzie kilkadziesiąt procent rozwiązań wcześniej już było gdzieś indziej. Ot, choćby Zune, które samym wygladem przypomina iPoda.
Mi sie wydaje, że konkurencje wykupuję się przede wszystkim po to, żeby nie było konkurencji ;-)

Dnia 22.10.2006 o 15:15, Seldon napisał:

Co do Ms. Dewey to pomysł dość ciekawy, /.../
itd. itd. to może być udany projekt. :)

Wpierw to trzeba by zrewolucjonizować flasha, by był kilkanaście razy szybszy. Narazie mamy wodotryski i w sumie nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskakują jakieś błędy podczas instalacji. Używam dalej mojej Operki. Myślałem, także nad zmianą przeglądarki na IE7. Jednak jakoś nie przypadła mi do gustu. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to w ogole stworzyli... Google wyskakuje mi natychmiastowo po nacisnieciu odpowiedniej zakladki i wyszukuje rownie szybko. Pani ie dosc, ze dlugo sie pojawia, to jeszcze mysli strasznie dlugo... I po co to wszystko? Do tego szkoda mi tej pani, ze musiala sie tak wydurniac i przed kamera udawac, ze lapie cos na lasso... :| Dosc zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani ładna, wyszukiwanie działa, ale okropne jest wyświetlanie wyników (mało wyników na stronie i za duże opisy). No i te jej ruch wyglądają jak taniec robota. Ja tam zostanę przy Google, bo na ładną kobietę mogę sobie w domu popatrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować