Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

ja niestety przeklinam jak poje***y nawet jak na gg gadam z kolegami czy przez telefon czy normalnie jak rozmawiam to uzywam slowa Ku**a jako przecinka:D:Dco trzecie slwo to Ku**a:D dzisiaj siedzialem z kolega i gralem sobie w gothica 3 i mnie zabijali co jakis czas i bez przerwy przeklinalem ze nawet kumpel ze mnie smiał ze juz mi odbija :Dw domu czasami mi sie zdaza, nawet przy rodzicach, w szkole to sie zapominam totalnie i jak wyjde gdzies z kolegami:Dprzy dziewczynach staram sie ograniczac ale czasem wypsnie sie jakas malutka kurewka:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:55, daro16pl napisał:

ja niestety przeklinam jak poje***y nawet jak na gg gadam z kolegami czy przez telefon czy
normalnie jak rozmawiam to uzywam slowa Ku**a jako przecinka:D:Dco trzecie slwo to Ku**a:D
dzisiaj siedzialem z kolega i gralem sobie w gothica 3 i mnie zabijali co jakis czas i bez
przerwy przeklinalem ze nawet kumpel ze mnie smiał ze juz mi odbija :Dw domu czasami mi sie
zdaza, nawet przy rodzicach, w szkole to sie zapominam totalnie i jak wyjde gdzies z kolegami:Dprzy
dziewczynach staram sie ograniczac ale czasem wypsnie sie jakas malutka kurewka:d

Ogranicz się,zacznij słuchać Radia Maryja albo telewizji Trwam...po tygodniu-ulga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D:D jasne musialo by mnie po...pofarmazonic zeby sluchac Radia Maryja, ja nawet jak chce na gg napisac jakies slowo zaczynające sie na "K'''' to mi sie juz zaczyna pisac KUR*A:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi sie zdarzy :D czy to w szkole czy to z kumplami :D no ale przy dziewczynach tez sie staram chociaz mi nie wychodzi czasem :D:D Ale kur*y jako przecinka nie uzywam .. no chyba ze sobie wypije to 2gie slowo to KU*WA ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sięstaram jak najrzadzej ale jak się zdenerwuję to mam prawo coś powiedzieć. znam przypadki w których koleś nawet do nauczyciela krzyczy niecenzuralne texty, a co w tym najgorsze potem nie przyznaje sięże to on... taka odwaga panuje teraz ;D bardzo wkurzam się na ludzi którzy zamiast interpunkcji wolą powiedzieć ku***. dla mnie jest to poprostu margines :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie bluźnię. Czasami jak może nie trafię do kosza gdy gram w koszykówkę lub jak zatnie mi się komp w ważnym momencie gry. Przy dziewczynach nie bluźnię w ogóle bo przypał by był :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znam takiego gościa który cały czas musi sobie poprzeklinać i rozmowa z nim wygląda tak (kawałek wyrwany)
-(...)W co wczoraj grałeś?
-W ************* Counter ***** Strika i jak ****************************...(tu by można było nieskończenie wiele gwiazdek wstawić)
ojojoj tak przeklina nawet jak jest jakaś lekcja to on tak do facetki "s********j" (jestem w 6 klasie!)
a co do mnie to rzadko ale zdarzy się czasem tak jak każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdaża mi się to zbyt często, choć nie ukrwam, że od czasu do czasu (w określonych okolicznościach) to wręcz trzeba sobie przekląć. Inaczej człowiek mógłby wyjść z samego siebie ;) Toż w końcu z nikąd wulgaryzmy w języku polskim się nie wzięły, i mają do spełnienia odpowiednie zadania. Trzeba jedynie znać umiar, bo sypać "łaciną" - mówiąc potocznie - każdy głupi potrafi, a jakaż wielka jest różnica gdy spotykamy kogoś kto wyrażeń nieparlamentarnych używać potrafi :) polecam takich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dowiedziałem się że jestem piratem (naprawdę nie jestem, ale w oczach pewniego usera tak bo sciągnołem wersję abandoware Ignition) i przez jakieś 10 minut przeklinam co drugie słowo. Jeszce nikt nie wyprowadził mnie tak z równowagi, z zasady nie przeklinam nigdy chyba że jestem mocno znerwicowany tak jak teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak mam z moją nową nauczycielką od englisza:P
Pyta z tego czego nie było na lekcjach:P
Coś tylko do mnie powie to ja ZAWSZE po cichu albo głośno musze powiedzieć O QR**! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować